uk
Feedback
Кірич 🇺🇦

Кірич 🇺🇦

Відкрити в Telegram

Українське ґік-ком'юніті. Слава Україні! 🎮 Підтримати - https://donatello.to/kirych 📺 Тікіток - www.tiktok.com/@kirychplay 💵 Співпраця - @Kapitan_dopomoga Правила: https://t.me/kirychplay/3648

Показати більше
6 107
Підписники
-124 години
-187 днів
-10430 день
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+57
в 3 каналах
травень '26
+113
в 2 каналах
Get PRO
квітень '26
+80
в 3 каналах
Get PRO
березень '26
+54
в 1 каналах
Get PRO
лютий '26
+9
в 0 каналах
Get PRO
січень '26
+26
в 11 каналах
Get PRO
грудень '25
+21
в 14 каналах
Get PRO
листопад '25
+21
в 20 каналах
Get PRO
жовтень '25
+21
в 13 каналах
Get PRO
вересень '25
+37
в 8 каналах
Get PRO
серпень '25
+64
в 7 каналах
Get PRO
липень '25
+32
в 15 каналах
Get PRO
червень '25
+47
в 14 каналах
Get PRO
травень '25
+57
в 17 каналах
Get PRO
квітень '25
+73
в 26 каналах
Get PRO
березень '25
+49
в 22 каналах
Get PRO
лютий '25
+66
в 14 каналах
Get PRO
січень '25
+524
в 18 каналах
Get PRO
грудень '24
+401
в 21 каналах
Get PRO
листопад '24
+1 107
в 36 каналах
Get PRO
жовтень '24
+164
в 17 каналах
Get PRO
вересень '24
+197
в 20 каналах
Get PRO
серпень '24
+57
в 15 каналах
Get PRO
липень '24
+135
в 15 каналах
Get PRO
червень '24
+92
в 16 каналах
Get PRO
травень '24
+183
в 14 каналах
Get PRO
квітень '24
+823
в 16 каналах
Get PRO
березень '24
+313
в 13 каналах
Get PRO
лютий '24
+57
в 14 каналах
Get PRO
січень '24
+3 773
в 34 каналах
Get PRO
грудень '23
+380
в 19 каналах
Get PRO
листопад '23
+334
в 17 каналах
Get PRO
жовтень '23
+318
в 13 каналах
Get PRO
вересень '23
+183
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+65
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+263
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+157
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+1 397
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+440
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+208
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+257
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+460
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+1 067
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+2 263
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
27 червня+2
26 червня+3
25 червня+1
24 червня+1
23 червня+2
22 червня+1
21 червня+2
20 червня+2
19 червня+1
18 червня+3
17 червня+1
16 червня0
15 червня+1
14 червня+2
13 червня+3
12 червня+5
11 червня+2
10 червня+10
09 червня+3
08 червня+3
07 червня+2
06 червня+1
05 червня+1
04 червня+2
03 червня+1
02 червня+1
01 червня+1
Дописи каналу
лаптям трєвожно...
лаптям трєвожно...

2
😢
😢
1 378
3
The Hollow - зі знижкою 35% https://store.steampowered.com/app/4381460/The_Hollow/ "The Hollow - шутер від від першої особи з напіввідкритим світом за фанфіком по роману І. Багряного "Тигролови" Про гру: Наприкінці 60-х років, попри офіційне зникнення ГУТАБу, у сибірській глушині продовжував діяти «Заслон». Це секретне поселення стало в’язницею для видатних умів та бунтівних в’язнів, які зрештою повстали проти режиму під керівництвом колишнього інженера Многогрішного. Ви -нащадок повсталого, і розбираєтесь, що трапилось! І є навіть трейлер https://youtu.be/h2ImlAQyrgI
1 363
4
В коментарях кажуть фек, а я хз, в мене обмежений доступ до новин, мені все одно
1 357
5
3 млрд 600 млн ревенью, за добу, явахуі
3 млрд 600 млн ревенью, за добу, явахуі
1 459
6
Кажуть що вже продали близько 40 мільйонів копій🫪
Кажуть що вже продали близько 40 мільйонів копій🫪
1 489
7
вже маємо корисні рекомендації, шановні
вже маємо корисні рекомендації, шановні
1 379
8
О, розчіхляйте кредитки своїх пані, час закупатись
О, розчіхляйте кредитки своїх пані, час закупатись
1 370
9
Походу не збір класів такі, лол Нє ну правильно, жінці треба стабільність, не засуджую
Походу не збір класів такі, лол Нє ну правильно, жінці треба стабільність, не засуджую
1 481
10
Щодо казиків я депаю СЮДИ, тут все чесно, тому немає заманух у вигляді фріспінів і іншого, але крутити приємно, користуйтесь🫡
1 329
11
Ну загалом так, тіп геній, грошей нема, ніц нема, за кредитні купує те, в що ще пів року не пограє Це звичайно байт на класи, але так не робіт, купляти ігри з кредитки моно - так собі ідея, депнути в казік і то краще буде, лол
1 360
12
😎
😎
1 277
13
Большая чистка App Store
Большая чистка App Store
1 511
14
Всі понили, гоями один одного обізвали, а там солдаути «фізичних» видань😁 Жодного геймплею не показали ще, тіки сінематики,
Всі понили, гоями один одного обізвали, а там солдаути «фізичних» видань😁 Жодного геймплею не показали ще, тіки сінематики, прірендери та скріншоти
1 723
15
Скопіював посилання щоб вам закинути на свою голову, а ви в іронію не вмієте А у мене тепер пів стрічки в такому гавні, козли
1 534
16
От де душа, ось як нада!
От де душа, ось як нада!
1 614
17
Блін, виглядає круто, але жаль, що буде гавно без душі, як більшість сучасних ігор
Блін, виглядає круто, але жаль, що буде гавно без душі, як більшість сучасних ігор
1 579
18
А оце я розумію, шкода епоху Я ще від відмови від дискет не відійшов...
1 586
19
Деякі ритейлери відмовляються від продажу GTA 6. Магазини які спеціалізуються на фізичних копіях відеоігор, оголосили, що не
Деякі ритейлери відмовляються від продажу GTA 6. Магазини які спеціалізуються на фізичних копіях відеоігор, оголосили, що не продаватимуть гру після її виходу, оскільки бокс-версія міститиме лише код для завантаження замість диска. Компанія Video Games Plus (VGP), яка працює на ринку вже майже 40 років, має давнє правило проти продажу коробкових ігор, що не містять фізичних носіїв. У компанії пояснили: «Майже 40 років VGP прагне підтримувати фізичні носії та зберігати цінність володіння іграми на фізичних копіях. Політика нашої компанії полягає в тому, що ми не продаємо фізичні товари для відеоігрових консолей, які містять лише цифровий код для завантаження. Очікується, що фізичний реліз Grand Theft Auto VI буде продуктом типу "код у коробці" (code-in-box). Через це VGP не пропонуватиме її для продажу». У VGP додали, що з радістю виставили б гру на продаж, якщо в майбутньому Rockstar випустить версію, яка включатиме справжній диск. Магазин Loot Box Gaming (LBG) зайняв схожу позицію. Ритейлер, заснований через пристрасть до збереження фізичних ігор, зазначив: «Коли ми засновували LBG, це було продиктовано любов'ю до нашої улюбленої форми медіа — геймінгу, а також прагненням зберегти це медіа. Якщо продукт не здатний проявити повагу до людей, які платять свої важко зароблені гроші за його купівлю, то нам нема чого навіть намагатися продати його нашим клієнтам». В LBG також заявили, що сподіваються на величезний успіх GTA VI, але не підуть на компроміс зі своїми принципами щодо володіння іграми на фізичних носіях.
1 412
20
Правда щось почали всі плакатись щодо 100$ за ультимейт Я колду за 100 вже який рік купую, так шо хз, звичайна ціна
1 692