OLDMONEY CRYPTO💸
Відкрити в Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Показати більше2 721
Підписники
-624 години
-237 днів
-15230 день
Архів дописів
2 722
2 722
Забираємо бейдж від DeBank 💸
Думаю більшість з вас вже шарить що таке DeBank. Так ось, зараз в них можна забрати бейдж для BAB холдерів.
BAB - це NFT жетон з Binance, який видається всім хто пройшов верифікацію. Якщо ви не маєте, можете забрати - тут (потрібно 1$)
🔷Як забрати бейдж:
⚫️Переходимо на DeBank
⚫️Логінимось через гаманець на якому BAB
⚫️Переходимо сюди
⚫️Забираємо бейдж
🕓 Дедлайн: TBA
Хто зна, можливо цей бейдж буде відсіювати абузерів, і за нього роздадуть дроп. Тим не менш, це і так на халяву, тому забираємо, а там що буде то буде.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#DeBank
2 722
Поки всі голосують за історії каналів, ми забираємо вже 17 NFT від McLaren 🏎
🔵 Посилання на клейм - ТИК
— Бачив інфу шо за дані NFT ми отримаємо шанс виграти білет на гонки, зустріч якусь там і ще щось. Це все фігня, але я думаю що за них tezos може насипати щось. Надія помирає останньою.
Хто хоче від мене якісь історії, ось голосуйте і буде вам (буду кидав П...) - https://t.me/cryptosscamm?boost
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #MintNFT
2 722
💰 Прийшли винагороди з ByBit промок.
Пишуть що прийшли за VEXT, KAVA і ARKM.
— В мене по ARKM чогось тільки 2/5, це тииильт! По KAVA тільки на основу дали і VEXT для старих ще взагалі не бачу. Я дуже надіюсь що це не бритва і винагороди ще прийдуть. В вас що?
GSWIFT - скаманули
2 722
Лутаємо 5-20$ в кишеню від біржі BLEX 💸
Біржа Blex, це старенька біржа BoraBora яка зробила ребрендінг. Думаю олди пам'ятають таку. Колись вона файно годувала промками.
Які ж винагороди в даному промо?
- Якщо 20 учасників, то це 5 рандомних получать по 5$.
- Якщо 30+ учасників, то 10 получать по 5-10$.
- І якщо 100+ - топ 20 получать по 10-20$. (думаю назбирається 100)
🔷Що треба робити:
⚫️Переходимо на сайт
⚫️Підключаємо свій гаманець в мережі ARB
⚫️Робимо кожен день оборот 1000$+ та получаємо за це типу білетів
Розіграш проходить щодня. Думаю можна таке попробувати про абузити і збільшити собі шанси на виграш, але перед тим файно підрахуйте всі ризики.
🌐 Деталі
🕓 Дедлайн: 28 вересня
Заробити можна файно, на декілька піц точно вистарчить. Головне правильно прорахувати ризики і грамотно зробити все.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #промо
2 722
Прийшли ще якісь винагороди з SEI 💸
Хз що це за винагороди, можливо за оборот токенів. Хоча не думаю що так би вийшло за оборот якигось 200$.
Мені на жаль не прийшли на акаунти ні перші винагороди, ні другі.
— Також бачив цікаву інфу, що за промо GSWIFT можуть роздати сьогодні або завтра. Справа в тому, що можливо байбіт рахує 30 робочих днів для видачі винагороди, вихідні не йдуть в рахунок. Ще є надія 🙏
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA
2 722
АТБ годує краще ніж Binance! Забираємо легкі 200 гривень з картки АТБ 💃
Думаю, більшість з вас вже мають карту АТБ, але можливо хтось з вам ще досі не має цієї імби. Так ось, зараз саме час зробити дану карту та за абзуити собі рефку.
❔Що робити:
⚫️Скачуємо додаток А-Банку - ТИК
⚫️Проходимо верифікацію через ДІЮ
⚫️Заповнюємо там все
⚫️Вибираємо зелену карту та карту АТБ
⚫️Чекаємо поки нас перевірять і вуаля
50 гривень від А-Банку ви получите зразу, а щоб получити 50 від АТБ, вам потрібно купити через карту товару в АТБ, на суму від 100 грн, тоді ви отримаєте 50 гривень кешбеку. Тобто, товар на на суму 100 гривень вам вийде на ХАЛЯВУ.
💡Як абузити?
— За кожного активного дуга, АТБ дає 100 гривень. Беріть свою рефку, і біжіть реєструйте свої друзів, батьків, одногрупників. Зараз час навчання, тому не проблема буде дропів знайти, тим паче хто відмовиться від халявної сотки гривень.
Там ще в декого у монобанк додали ці картки, але на жаль там немає рефералки.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#АТБ
2 722
Виконуємо квести в RabbitHole та гріємо гаманець ⌨️
RabbitHole - це Web3 платформа з квестами, за які дають NFT, токени та інші різні реварди.
Сам проект зібрав 21млн$ інвестицій від таких гігантів як: Framework Ventures, Electric Capital, ParaFi Capital, OpenSea, TCG Crypto.
❔Що ми можемо зараз зробити:
⚫️Переходимо на RabbitHole
⚫️Логінимось через свій гаманець
⚫️Вибираємо любі квести та виконуємо їх
💡 На платформі багато квестів в мережі zkSync. Якщо ви будете робити квести в даній мережі, ви будете дуже файно прогрівати свій гаманець для майбутнього дропу. Таким чином ви будете проявляти активність і на платформі, і в мережі. Тобто одним пострілом двох зайців.
Цілком реально, що дана площадка зможе роздати свій дроп. Гроші в них є, а аудиторії дуже мало, що їм ще залишається робити як не роздати ретродроп?
Гайс, вибачайте що зараз так мало постів. Зараз дуже мало різних годних активностей. Рекомендую в такий час ганяти ретродропи. В мене якась чуйка що скоро буде щось велике ))
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Ретродроп
2 722
В такому точно варто взяти участь! Новий гем від TapBit ❤️
Все що потрібно в даній акції, це торгувати ф'ючерсний ДЕМО рахунок. Ніяких вкладень не потрібно, навіть KYC не потрібно. Одним словом гемчик.
Сама акція ділиться на два Івента:
1. Пул 1 500 USDT бонусів на 30 людей.
2. Пул 50 USDT на спот (10 місць з відповідними винагородами)
Як взяти участь:
⚫️Реєструємось на TapBit по цьому посиланню (обов'язково по ньому)
⚫️Підписуємось на твіттер
⚫️Торгуємо ДЕМО рахунком
⚫️Беремо найкращі результати та вставляємо їх в цитований ретвіт даного поста та позначаємо 3 друзів (приймається до 5-ти скрінів ПНЛ)
⚫️Заповнюємо форму
Що до бонусу на ф'ючерси. Щоб вивести профіт з бонусом, потрібно просто зробити оборот від 20 000$ та на торгувати профіт який 3х більший ніж бонус. Згоден, важко виходить, але тут БЕЗ ВКЛАДЕНЬ. Можна мультити на повну, особисто я попробую. Шо вийде в фіналі, я вам напишу, можливо займу якесь місце в топ 10.
🕓 Період проведення: 18 вересня - 28 вересня
Рекомендую попробувати взяти участь, учасників буде дуже мало, і зайняти якесь призове місце в ТОП 10 буде не важко. Лоу банкам забороняється пропускати таку можливість залутати пару бачів для подальшого розвитку.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #TapBit
2 722
Лістинг доволі файний вийшов, навіть вдалось заробити на обороті. На піку ціна доходила до 7х як і я очікував 💸
Хто скільки в + вийшов? Я ось в сумі з 7 акаунтів вийшов в невеличкий +, бо один акаунт мінуснув 6$. Але так, то всюди по +2$ і один +5$. На основі трошки під лудоманив на лімітках, в першу хвилину +5$.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA
2 722
Бойова готовність!
Очікую 7х десь, ринок зараз в не поганому стані, відносно.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA
2 722
‼️ В англійській версії перекладу пише що промо стартувало сьогодні, тому можете вже реєструвати акаунти.
Я особисто для новорегів скіпаю, а для старих можливо зроблю пару акаунтів.
2 722
Нове промо ByBit 📈
Для нових користувачів (400 000 $NESS)
⚫️Реєструємо акант в період акції та проходимо KYC1
⚫️Робимо депозит 100USDT та купляємо $NESS першим трейдом на цю сотку
Перші 1600 людей отримають по 250 $NESS
Для старих користувачів (100 000 $NESS)
⚫️Все просто, робимо депозит 100USDT та купляємо $NESS першим трейдом на цю сотку.
Перші 1000 людей отримають по 100 $NESS
🕓Старт промо: 19 вересня, 13:00.
Чи буду робити я дане промо? Залежить від лістингу, яка ціна буде токену. Не хочу щоб повторилось все як з $SAIL.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо
2 722
Забираємо NFT від Magic Square з цілю на дроп в майбутньому 💲
Magic Square - це крутий проект, який забезпечує взаємодію з блокчейн екосистемою WEB 3.0.
Проект прямим текстом сказав що буде AirDrop для ранніх користувачів. А в описі даної NFT, яку ми сьогодні будемо мінтити, пише прямим текстом що NFT забезпечить нам AirDrop. Гріх таку NFT не забрати.
💡Що робимо:
⚫️Логінимось на Magic Square і заповнюємо профіль
⚫️Голосуємо хоча б за один проект (потрібно для квесту)
⚫️Переходимо на даний квест - ТИК
⚫️Заганяємо собі 25 рефералів
🕓 Дедлайн: FCFS
Дана NFT точно варта вашої уваги, адже в описі прямими текстом пише "забери мене, а то пожалієш". Весь цей двіж займає 15-20хв, воркаєм!
Взяв ідею в цього красунчика - тук
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #MagicSquare #AirDrop
2 722
2 722
🏎 Забираємо 16/23 NFT від McLaren
— Переходимо на даний сайт - ТИК. Підключаємо Trust Wallet та мінтимо NFT.
Маркет даних NFT - ТИК.
Друзі, це вже 16 нфтішка, лишається ще 7 і ми лутанемо щось, а може і нічого. Особисто в мене надії на новенький макларен в зеленому кольорі.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT
2 722
Прийшли винагороди 💲
— На цей раз роздали за промо Seilor та Sail, перевіряйте свою баланси.
Як і очікувалось, за SAIL прийшло в сумі 1.5$ для старих. Ну хоча б в 0 ))
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #винагорода
2 722
Mint.fun анонсували 2 сезон 😮
Чесно кажучи, задовбав це мінт фан з цими різними анонсами, снепшотами і так далі. ПРОСТО ДАЙТЕ ГРОШІ!
Багато хто з вас проходив сезон 1 і замінтили NFT за сезон. Тепер гріх не пройти сезон другий, можливо NFT з першого сезону буде як мультиплікатор. Хто зна🤷♂️
📝Все що зараз потрібно, це просто зайти в Fundrop та зіграти гру - ТИК.
— Також, купляємо різні NFT копійочні, щоб робити максимальний вигляд активного користувача.
P.s Сьогодні вам напишу ще про крутий проект, який точно зможе файно погодувати.
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintFun #ретродроп
2 722
Нищимо русню разом! Допомагаємо нашим ЗСУ! 🇺🇦
На зв’язку 54 ОМБр, 1-й САДн, 3-й САБатр
Звертаюсь до вас із закликом допомогти нашим артилеристам вирішити гостру проблему.
В результаті виконання бойових завдань, їхні автомобілі були серйозно пошкоджені або знищені.
Наразі усі дії з транспортування боєкомплекту виконуються на мотициклі
Мета: зібрати на пікап Mitsubishi L200 або Nissan Navara
Винагорода за донат: розіграш артилерійських гільз, контейнерів для набоїв та унікальний набір рюмок з гільз гранатомету!
🔷Ціль: 6000$ (фігня для нас разом)
⚫️Посилання на банку - https://send.monobank.ua/jar/81zxmNiwmP
⚫️Номер карти банки -
5375 4112 0896 5900
⚫️Binance Pay - 386526991
Якщо можете допомогти іншим способом, пишіть в особисті - @moonn_8
Звіти та інші збори - ТУТ
Друзі, перемогти цих підерів ми зможемо тільки разом! Донатимо, помагаємо всім, чим можемо. Думаю виділити 10-20% з свого заробітку може кожен, тому давайте! Навіть 10 гривень будуть важливі. Разом до перемоги! Слава Україні!
🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#збір
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
