ar
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

الذهاب إلى القناة على Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

إظهار المزيد
2 722
المشتركون
-624 ساعات
-237 أيام
-15230 أيام
أرشيف المشاركات
Суботка чіназес 🥴 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

О це так GWEI 🤤 — Вихідні, це найкращий час воркати ретродропи. Я вже десь 1-2 місяці так кожних вихідних проводжу таку проц
О це так GWEI 🤤 — Вихідні, це найкращий час воркати ретродропи. Я вже десь 1-2 місяці так кожних вихідних проводжу таку процедуру. З таким GWEI можна і оф. мости zkSync поганяти. Що зараз робите? Канал | Чат | MEXC | BingX

Забираємо бейдж від DeBank 💸 Думаю більшість з вас вже шарить що таке DeBank. Так ось, зараз в них можна забрати бейдж для B
Забираємо бейдж від DeBank 💸 Думаю більшість з вас вже шарить що таке DeBank. Так ось, зараз в них можна забрати бейдж для BAB холдерів. BAB - це NFT жетон з Binance, який видається всім хто пройшов верифікацію. Якщо ви не маєте, можете забрати - тут (потрібно 1$) 🔷Як забрати бейдж: ⚫️Переходимо на DeBank ⚫️Логінимось через гаманець на якому BAB ⚫️Переходимо сюди ⚫️Забираємо бейдж 🕓 Дедлайн: TBA Хто зна, можливо цей бейдж буде відсіювати абузерів, і за нього роздадуть дроп. Тим не менш, це і так на халяву, тому забираємо, а там що буде то буде. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#DeBank

Поки всі голосують за історії каналів, ми забираємо вже 17 NFT від McLaren 🏎 🔵 Посилання на клейм - ТИК — Бачив інфу шо за
Поки всі голосують за історії каналів, ми забираємо вже 17 NFT від McLaren 🏎 🔵 Посилання на клейм - ТИК — Бачив інфу шо за дані NFT ми отримаємо шанс виграти білет на гонки, зустріч якусь там і ще щось. Це все фігня, але я думаю що за них tezos може насипати щось. Надія помирає останньою. Хто хоче від мене якісь історії, ось голосуйте і буде вам (буду кидав П...) - https://t.me/cryptosscamm?boost 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #MintNFT

💰 Прийшли винагороди з ByBit промок. Пишуть що прийшли за VEXT, KAVA і ARKM. — В мене по ARKM чогось тільки 2/5, це тииильт!
💰 Прийшли винагороди з ByBit промок. Пишуть що прийшли за VEXT, KAVA і ARKM. — В мене по ARKM чогось тільки 2/5, це тииильт! По KAVA тільки на основу дали і VEXT для старих ще взагалі не бачу. Я дуже надіюсь що це не бритва і винагороди ще прийдуть. В вас що? GSWIFT - скаманули

Лутаємо 5-20$ в кишеню від біржі BLEX 💸 Біржа Blex, це старенька біржа BoraBora яка зробила ребрендінг. Думаю олди пам'ятают
Лутаємо 5-20$ в кишеню від біржі BLEX 💸 Біржа Blex, це старенька біржа BoraBora яка зробила ребрендінг. Думаю олди пам'ятають таку. Колись вона файно годувала промками. Які ж винагороди в даному промо? - Якщо 20 учасників, то це 5 рандомних получать по 5$. - Якщо 30+ учасників, то 10 получать по 5-10$. - І якщо 100+ - топ 20 получать по 10-20$. (думаю назбирається 100) 🔷Що треба робити: ⚫️Переходимо на сайт ⚫️Підключаємо свій гаманець в мережі ARB ⚫️Робимо кожен день оборот 1000$+ та получаємо за це типу білетів Розіграш проходить щодня. Думаю можна таке попробувати про абузити і збільшити собі шанси на виграш, але перед тим файно підрахуйте всі ризики. 🌐 Деталі 🕓 Дедлайн: 28 вересня Заробити можна файно, на декілька піц точно вистарчить. Головне правильно прорахувати ризики і грамотно зробити все. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #промо

Прийшли ще якісь винагороди з SEI 💸 Хз що це за винагороди, можливо за оборот токенів. Хоча не думаю що так би вийшло за обо
Прийшли ще якісь винагороди з SEI 💸 Хз що це за винагороди, можливо за оборот токенів. Хоча не думаю що так би вийшло за оборот якигось 200$. Мені на жаль не прийшли на акаунти ні перші винагороди, ні другі. — Також бачив цікаву інфу, що за промо GSWIFT можуть роздати сьогодні або завтра. Справа в тому, що можливо байбіт рахує 30 робочих днів для видачі винагороди, вихідні не йдуть в рахунок. Ще є надія 🙏 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

АТБ годує краще ніж Binance! Забираємо легкі 200 гривень з картки АТБ 💃 Думаю, більшість з вас вже мають карту АТБ, але можл
АТБ годує краще ніж Binance! Забираємо легкі 200 гривень з картки АТБ 💃 Думаю, більшість з вас вже мають карту АТБ, але можливо хтось з вам ще досі не має цієї імби. Так ось, зараз саме час зробити дану карту та за абзуити собі рефку. Що робити: ⚫️Скачуємо додаток А-Банку - ТИК ⚫️Проходимо верифікацію через ДІЮ ⚫️Заповнюємо там все ⚫️Вибираємо зелену карту та карту АТБ ⚫️Чекаємо поки нас перевірять і вуаля 50 гривень від А-Банку ви получите зразу, а щоб получити 50 від АТБ, вам потрібно купити через карту товару в АТБ, на суму від 100 грн, тоді ви отримаєте 50 гривень кешбеку. Тобто, товар на на суму 100 гривень вам вийде на ХАЛЯВУ. 💡Як абузити? — За кожного активного дуга, АТБ дає 100 гривень. Беріть свою рефку, і біжіть реєструйте свої друзів, батьків, одногрупників. Зараз час навчання, тому не проблема буде дропів знайти, тим паче хто відмовиться від халявної сотки гривень. Там ще в декого у монобанк додали ці картки, але на жаль там немає рефералки. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#АТБ

Виконуємо квести в RabbitHole та гріємо гаманець ⌨️ RabbitHole - це Web3 платформа з квестами, за які дають NFT, токени та ін
Виконуємо квести в RabbitHole та гріємо гаманець ⌨️ RabbitHole - це Web3 платформа з квестами, за які дають NFT, токени та інші різні реварди. Сам проект зібрав 21млн$ інвестицій від таких гігантів як: Framework Ventures, Electric Capital, ParaFi Capital, OpenSea, TCG Crypto. Що ми можемо зараз зробити: ⚫️Переходимо на RabbitHole ⚫️Логінимось через свій гаманець ⚫️Вибираємо любі квести та виконуємо їх 💡 На платформі багато квестів в мережі zkSync. Якщо ви будете робити квести в даній мережі, ви будете дуже файно прогрівати свій гаманець для майбутнього дропу. Таким чином ви будете проявляти активність і на платформі, і в мережі. Тобто одним пострілом двох зайців. Цілком реально, що дана площадка зможе роздати свій дроп. Гроші в них є, а аудиторії дуже мало, що їм ще залишається робити як не роздати ретродроп? Гайс, вибачайте що зараз так мало постів. Зараз дуже мало різних годних активностей. Рекомендую в такий час ганяти ретродропи. В мене якась чуйка що скоро буде щось велике )) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#Ретродроп

В такому точно варто взяти участь! Новий гем від TapBit ❤️ Все що потрібно в даній акції, це торгувати ф'ючерсний ДЕМО рахуно
В такому точно варто взяти участь! Новий гем від TapBit ❤️ Все що потрібно в даній акції, це торгувати ф'ючерсний ДЕМО рахунок. Ніяких вкладень не потрібно, навіть KYC не потрібно. Одним словом гемчик. Сама акція ділиться на два Івента: 1. Пул 1 500 USDT бонусів на 30 людей. 2. Пул 50 USDT на спот (10 місць з відповідними винагородами) Як взяти участь: ⚫️Реєструємось на TapBit по цьому посиланню (обов'язково по ньому) ⚫️Підписуємось на твіттер ⚫️Торгуємо ДЕМО рахунком ⚫️Беремо найкращі результати та вставляємо їх в цитований ретвіт даного поста та позначаємо 3 друзів (приймається до 5-ти скрінів ПНЛ) ⚫️Заповнюємо форму Що до бонусу на ф'ючерси. Щоб вивести профіт з бонусом, потрібно просто зробити оборот від 20 000$ та на торгувати профіт який 3х більший ніж бонус. Згоден, важко виходить, але тут БЕЗ ВКЛАДЕНЬ. Можна мультити на повну, особисто я попробую. Шо вийде в фіналі, я вам напишу, можливо займу якесь місце в топ 10. 🕓 Період проведення: 18 вересня - 28 вересня Рекомендую попробувати взяти участь, учасників буде дуже мало, і зайняти якесь призове місце в ТОП 10 буде не важко. Лоу банкам забороняється пропускати таку можливість залутати пару бачів для подальшого розвитку. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #TapBit

Лістинг доволі файний вийшов, навіть вдалось заробити на обороті. На піку ціна доходила до 7х як і я очікував 💸 Хто скільки
Лістинг доволі файний вийшов, навіть вдалось заробити на обороті. На піку ціна доходила до 7х як і я очікував 💸 Хто скільки в + вийшов? Я ось в сумі з 7 акаунтів вийшов в невеличкий +, бо один акаунт мінуснув 6$. Але так, то всюди по +2$ і один +5$. На основі трошки під лудоманив на лімітках, в першу хвилину +5$. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

Бойова готовність! Очікую 7х десь, ринок зараз в не поганому стані, відносно. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA
Бойова готовність! Очікую 7х десь, ринок зараз в не поганому стані, відносно. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

‼️ В англійській версії перекладу пише що промо стартувало сьогодні, тому можете вже реєструвати акаунти. Я особисто для ново
‼️ В англійській версії перекладу пише що промо стартувало сьогодні, тому можете вже реєструвати акаунти. Я особисто для новорегів скіпаю, а для старих можливо зроблю пару акаунтів.

Нове промо ByBit 📈 Для нових користувачів (400 000 $NESS) ⚫️Реєструємо акант в період акції та проходимо KYC1 ⚫️Робимо депоз
Нове промо ByBit 📈 Для нових користувачів (400 000 $NESS) ⚫️Реєструємо акант в період акції та проходимо KYC1 ⚫️Робимо депозит 100USDT та купляємо $NESS першим трейдом на цю сотку Перші 1600 людей отримають по 250 $NESS Для старих користувачів (100 000 $NESS) ⚫️Все просто, робимо депозит 100USDT та купляємо $NESS першим трейдом на цю сотку. Перші 1000 людей отримають по 100 $NESS 🕓Старт промо: 19 вересня, 13:00. Чи буду робити я дане промо? Залежить від лістингу, яка ціна буде токену. Не хочу щоб повторилось все як з $SAIL. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #ByBit #промо

Забираємо NFT від Magic Square з цілю на дроп в майбутньому 💲 Magic Square - це крутий проект, який забезпечує взаємодію з б
Забираємо NFT від Magic Square з цілю на дроп в майбутньому 💲 Magic Square - це крутий проект, який забезпечує взаємодію з блокчейн екосистемою WEB 3.0. Проект прямим текстом сказав що буде AirDrop для ранніх користувачів. А в описі даної NFT, яку ми сьогодні будемо мінтити, пише прямим текстом що NFT забезпечить нам AirDrop. Гріх таку NFT не забрати. 💡Що робимо: ⚫️Логінимось на Magic Square і заповнюємо профіль ⚫️Голосуємо хоча б за один проект (потрібно для квесту) ⚫️Переходимо на даний квест - ТИК ⚫️Заганяємо собі 25 рефералів 🕓 Дедлайн: FCFS Дана NFT точно варта вашої уваги, адже в описі прямими текстом пише "забери мене, а то пожалієш". Весь цей двіж займає 15-20хв, воркаєм! Взяв ідею в цього красунчика - тук 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #MagicSquare #AirDrop

Жиза 😅 Тут таке питання, а де GSWIFT??? 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA

🏎 Забираємо 16/23 NFT від McLaren — Переходимо на даний сайт - ТИК. Підключаємо Trust Wallet та мінтимо NFT. Маркет даних NF
🏎 Забираємо 16/23 NFT від McLaren Переходимо на даний сайт - ТИК. Підключаємо Trust Wallet та мінтимо NFT. Маркет даних NFT - ТИК. Друзі, це вже 16 нфтішка, лишається ще 7 і ми лутанемо щось, а може і нічого. Особисто в мене надії на новенький макларен в зеленому кольорі. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintNFT

Прийшли винагороди 💲 — На цей раз роздали за промо Seilor та Sail, перевіряйте свою баланси. Як і очікувалось, за SAIL прийш
Прийшли винагороди 💲 — На цей раз роздали за промо Seilor та Sail, перевіряйте свою баланси. Як і очікувалось, за SAIL прийшло в сумі 1.5$ для старих. Ну хоча б в 0 )) 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA | #винагорода

Mint.fun анонсували 2 сезон 😮 Чесно кажучи, задовбав це мінт фан з цими різними анонсами, снепшотами і так далі. ПРОСТО ДАЙТ
Mint.fun анонсували 2 сезон 😮 Чесно кажучи, задовбав це мінт фан з цими різними анонсами, снепшотами і так далі. ПРОСТО ДАЙТЕ ГРОШІ! Багато хто з вас проходив сезон 1 і замінтили NFT за сезон. Тепер гріх не пройти сезон другий, можливо NFT з першого сезону буде як мультиплікатор. Хто зна🤷‍♂️ 📝Все що зараз потрібно, це просто зайти в Fundrop та зіграти гру - ТИК. — Також, купляємо різні NFT копійочні, щоб робити максимальний вигляд активного користувача. P.s Сьогодні вам напишу ще про крутий проект, який точно зможе файно погодувати. 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#MintFun #ретродроп

Нищимо русню разом! Допомагаємо нашим ЗСУ! 🇺🇦 На зв’язку 54 ОМБр, 1-й САДн, 3-й САБатр Звертаюсь до вас із закликом допомогти нашим артилеристам вирішити гостру проблему. В результаті виконання бойових завдань, їхні автомобілі були серйозно пошкоджені або знищені. Наразі усі дії з транспортування боєкомплекту виконуються на мотициклі Мета: зібрати на пікап Mitsubishi L200 або Nissan Navara Винагорода за донат: розіграш артилерійських гільз, контейнерів для набоїв та унікальний набір рюмок з гільз гранатомету! 🔷Ціль: 6000$ (фігня для нас разом) ⚫️Посилання на банку - https://send.monobank.ua/jar/81zxmNiwmP ⚫️Номер карти банки - 5375 4112 0896 5900 ⚫️Binance Pay - 386526991 Якщо можете допомогти іншим способом, пишіть в особисті - @moonn_8 Звіти та інші збори - ТУТ Друзі, перемогти цих підерів ми зможемо тільки разом! Донатимо, помагаємо всім, чим можемо. Думаю виділити 10-20% з свого заробітку може кожен, тому давайте! Навіть 10 гривень будуть важливі. Разом до перемоги! Слава Україні! 🚫 Крипто Скам | Чат | Таблиця | ВзаємністьUA |#збір

OLDMONEY CRYPTO💸 - إحصائيات وتحليلات قناة تيليجرام @oldmoneycrypto7