OLDMONEY CRYPTO💸
Відкрити в Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Показати більше2 712
Підписники
-824 години
-257 днів
-12930 день
Архів дописів
2 713
1 хвилина - політ нормальний 😁
Ну впринципі витрати на акаунт не сильно великі. Буду заганяти, навіть якщо винагорода на акаунт буде біля 20-30$.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit
2 713
Ого, навіть не збрили 😱
Рішив чисто так для експеременту спробувати один акаунт загнати на мекс чи збриє, і в результаті виплатили. Хз як це так вийшло, так як раніше просто на всьо давали рк. Пам'ятаю що робив акаунт в суботу, а об'єм крутив реально торгуючи. Зловив один тейк і один стоп по +- 5$.
🔗 Детальний пост - ТИК
— Таке мені подобається, може спробувати ще загнати чи погана ідея?
🚫 Крипто Скам | Чат |#MEXC
2 713
Деталі промо Mavia на ByBit 👇
⚫️Як взяти участь:
⚫️Лоігнимось | Реєструємось на ByBit
⚫️Підписуємось на ByBit та Mavia в X
⚫️Робимо цитований ретвіт даного поста - тик
⚫️Робимо депозит $100+
⚫️Робимо трейд в парі MAVIA/USDT (скільки об'єму потрібно не пише, але краще зробити 100$+)
⚫️Заповнюємо форму - тут
Щоб отримати скрні бази, вам потрібно зайти сюда і скачати гру. Трошки розвинутись і скрінити екран з ніком в грі. Якщо хочете, можу написати пост як це абузити. Але з вас тоді 🔥 під пост.
30 000 рандомних переможців отримають по 40 MAVIA.
🔷 Також є промо для нових користувачів. Якщо ваш реферал зареєструється в період промо, та візьме участь в ньому, ви і ваш реферал отримаєте по 5 MAVIA.
Період проведення: 5 лютого, 10:00 - 26 лютого, 12:00.
Лістинг: Завтра в 14:00
— Холду 100$ вроді як не потрібно, так пише в деталях нижче. Думаю тут так само будуть брити всі аки з мітками, як і в минулій промці SHRAP. Тому, якщо в вас на акаунті є мітка, сенсу робити промо немає. Ціна лістингу токена буде 0.8$ + ікси і винагорода може бути навіть кращою ніж в SHRAP, хоча хто зна чи протримається токен.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 713
Легкі бабки від Ready To Fight 👊
Що це за проект? Це спортивна web3 спільнота зосереджена на боксі. Амбасадором даного проекту є наш Козак Олександр Усик! До речі, скоро в нього бій з Тайсоном, чекаю з нетерпінням. Також проект підтримує сам WBC.
Коротше кажучи, не ликом шитий. Зараз в них проходить кампанії в Zealy загальним пулом $40к.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо в Zealy
⚫️Реєструємось в них на сайті - ТИК
⚫️Виконуємо завдання
⚫️Вибираємось в топи
Топ 1000 отримають від 25$ до 1000$ в токенах $RTF.
🔗 Також в них ще проходить розіграш з пулом $110к. Більше детально можете почитати тут - ТИК
— Братва, рекомендую залетіти, адже це просто халява! Учасників зовсім мало а мість як бачите багато. Легка піца, хіба ні?
P.s Накидайте 🔥 якщо вважаєте що усик ушатає того жиробаса!
🚫 Крипто Скам | Чат |#гем
2 713
ACS 3.0 та SHRAP 2.0 😮
На ByBit вже стартувало нове промо по типу нещодавнього шрап, в якому заробили всі кому не лінь. В цьому буде трошки важче, але надіюсь через це буде менше учасників.
⚫️Деталі - ТИК
— Після лістингу розпишу всі деталі. Страт торгів з 0.8$, до того ще ікси і можливо вийде зрубати файну капусту.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 713
Лутаємо дроп від CARV 💵
CARV - це web3 проєкт, який розробляє унікальне розширення що зможе об'єднати користувачів web2 та web3. Получили інвестиції на суму $4млн від HashKey Capital, Vertex Ventures і т.д
Зараз в нас є можливість що дня фармити пойнти SOUL, які в майбутньому конвертуються в токени $ARC.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо сюди і мінтимо ID (комісія 1 цент в опбнб)
⚫️Підключаємо соц.мережі
⚫️Виконуємо завдання
Ronin, opBNB и zkSyncКлеймимо що дня поінти Ronin, opBNB і zkSync
⚫️Запрошуємо дружбанів по рефералці
— Активності халявні, з витрат тільки ваш час. Обов'язково залітаємо щоб потім не ловити фомо!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 713
Невже ми не дурно це все робили? 😱
Хто пам'ятає квести від Intract & zkEVM? Є тут такі що дійшли до кінця?
По суті, ми це і не дурно робили. Навіть вже заробили на цих квестах, бо zkFair роздав за активність в zkEVM мережі. Я потратив на всі 6 тижнів біля 15-20$ на комісії, а дроп получив на 70$. СТОНКС!
— Цікаво, чому вони написали за 4 тижні а не 6. Дурно ішли до кінця?
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 713
Що по Reiki? Коли дроп? 🤔
Сьогодні проходила AMA сесія в їхньому діскорді. Читайте в прикріпленому фото вище 👆
Як ми бачимо, головний дроп буде за листочки, як і очікувалось. Також акцент роблять на Zealy та Galxe компанії. По Galxe я хз що в них є, а ось зілі можна поробити - ТИК. Що до ролі Акселератора, кажуть що буде файний дроп за неї. Її дуже важко отримати, потрібно виграти в рафлі, останній тривав 20хв і тільки на три переможці. До того, вони дуже рідно проходять.
Перший дроп для дуже ранніх користувачів роздадуть в вигляді NFT, думаю за неї ще токенів насиплять. Другий дроп буде в токенах, скоро скинуть нам токенокеноміку. В минулій амі говорили що договорюються за лістинг на Binance, а тут вже пишуть що дроп буде в кінці лютого - початок березня.
Якщо ще не робили, то бігом залітайте - ПОСТ. Снепшоти будуть з 1 по 7 січня, думаю ще зможете щось назбирати там. Також качайте лвл в діскорді. Чи більший він, тим більший дроп отримаєте по словах з минулої ами.
— Що я думаю? Думаю що вийде норм заробити. Так як дуже мало людей качають лвл в дс чаті, за нього і багато отримаємо. Надіюсь середній дроп за 4-5лвл буде 200-300$.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Reiki
2 713
BingX побрив, може тоді OKX нагодує? 😭
Зараз на OKX є прикольна промка з токеном $ZETA. Підходить як для нових так і для старих користувачів.
⚫️Що робимо:
⚫️Реєструємось на OKX та проходимо KYC
⚫️Реєструємось в промо - ТИК
⚫️Робимо депозит 100+ USDT і купляємо ZETA та продаєм
⚫️Холдимо 100 USDT до кінця промо
🔷 Також там є друга частина промо, детальніше читайте тут - ТИК.
Винагорода 20 ZETA першим учасникам. Загальний пул першої частини промо - 53 300 ZETA.
📅 Дедлайн: 15 лютого
— BingX цим трольом нас жостко затролили, збрили фулл всі аки. Бачив якісь бідолаги пишуть шо 0/50, ось це сумно. Надіюсь з OKX так не буде і лутанем на яку кавусю.
🚫 Крипто Скам | Чат |#OKX
2 713
Хто закидав ONDO в Launchpool, краще зараз слити всі токени. Думаю, курс зараз полється, так як в 10:00 закінчення лаунчпула, до того ще й винагорода за промо.
— Не поганим вийшов лаунчпул. Я пару днів стейкав 200$ в USDY і насипали 10$, на піцу буде.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit
2 713
Слив в +888$ і ще 200 JUP валяються 🤑
Дуже круте відчуття коли випадково лутаєш такий дроп. Чисто когось 3-4 зарплати з повітря. Ось ACS реально гем! Тоді нагодував і далі продовжує годувати. Не здивуюсь якщо вони ще раз дроп роздадуть всім, хто стейкав токен ACS.
Є тут ті хто також випадково залутав дроп ще з часів ACS?
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 713
Що там по Defi? 😱
— Вийшло не все так погано. Зараз з алокації можна забрати 50% тіла, але наша команда чекає ціну 0.9$. Впевнений що це не справедлива ціна токена і він ще виросте. Зараз просто багато інфлів скинули свої алоки і тим самим пролили курс. Як ми зараз можемо побачити, відкуп йде хороший. Проект дуже крутий, перспективи однозначно є. Чекаю токен по ціні 1-1.5$ 😁
Також не забувайте про бота з розіграшом - ТИК.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Defi
2 713
Лістинг De.FI 😱
Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX, Gate, Bitmart. Також вони запустили розіграш на 20к$, переходимо сюди і беремо участь - ТИК.
Братва, розіграш реально халява. Всього три кліки і ви учасник. Вже з нетерпінням чекаю лістингу, думаю х3-4 мало б бути, якщо дасть менше то буду відкупати на спот.
🇺🇦Crypto Українець | Чат | #Ретродропи
2 713
Лістинг De.FI 😱
🔷 Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX, Gate, Bitmart. Також вони запустили розіграш на 20к$, переходимо сюди і беремо участь - ТИК.
— В розіграші нічого важкого нема, три кліка і ви учасник. Обов'язково залітаємо!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Defi
2 713
АХУУУУЄЄЄЄТЬ! Уважно читайте! 😮
Короче, хто пам'ятає як в травні ми робили на байбіті промо ACS? Якщо ви як і я свапали ACS токени на гаманці фантома, то ви робили свап в юпітері і лутаєте дроп JUP. Я поки глянув два аки і два підпадають. Шкода що тоді робив всього 7 аків, так би був лютий лайфчендж. Вітаю тих, хто робив 100 аків, хоча може ви і не робили свапу, я хз.
🔷 Перевірити можна тут - https://lfg.jup.ag/
Клейм завтра в 17:00, тоді і лістинг.
— Офіційно заявляю, це бичка! Тут просто пернув і заробив! Я в ахуї 😱
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 713
De.Fi - лютий гем! ❤️
Нагадую, De.Fi - це SocialFI платформа, як визначає небезпечні смарт-котракти. Платформа надає простий доступ до DeFi завдяки інноваційним інстументам управління. Також вони створили такий продукт, як Defi Shield і Scanner. Завдяки ньому, запобігли втраті $1.2млрд що є дуже круто.
💸 Інвестиції дуже хороші. Загалом зібрали $17м від таких ф ондів як: OKX Ventures, HTX, Mexc, Shima Capital та інших. Не менш крутим є і твіттер проекту, підписано понад 200тис людей серед яких є багато відомих інфлюєнсерів та фаундерів.
Платформа має цілих $1.5M зареєстрованих користувачів, відтрекано 25 мільярдів гаманців, а в продукт інтегровано 50 мереж та 310 протоколів.
🔷 Лістинг токена проекту пройде вже 31 січня на топ біржах, таких як ByBit, Kucoin та Mexc. В знак лістингу вони запустили квести з пулом 100к$ про які я писав колись - ТУТ. До того, в першій половину лютого очікується дроп $DEFI активним користувачам платформи та стейкерам їхнього токена.
— Не раз писав про даний проект, дуже він мені сподобався. Вірю що лістинг токена пройде дуже класно. Буду пробував відкупати токен для короткострокових спекуляцій, адже здебільшого зараз на лістингу найкращі точки входу, коли токен трошки укатують. Якщо будете брати, рекомендую виділену суму грошей розділити на 2-4 частини, щоб мати чим усередняти.
🚫 Крипто Скам | Чат |#DeFi
2 713
+120$! Клеймимо дроп Mantle Journey 👨💻
Вийшло доволі не погано, витрати були не дуже великі. Як очікувалось, за рефів найкраще було фармити. Один реф виходив - 11.4 MNT + акаунт рефа від 11.4 MNT. Я очікував на багато гірше, і не загнав всі акаунтів. Фомо легеньке присутнє.
⚫️Як клеймити:
⚫️Переходимо сюди
⚫️Підключаємо гаманець
⚫️Закидаємо трошки MNT для комісії (з байбіт 0 комса)
⚫️Клеймимо дроп
📅 Дедлайн клейму: 30 днів
— Залітав сьогодні трошки в шортик, забрав на піцу. Люблю ці смарт-муви, елементарна логіка працює на ура. Скоро ще під завершення лаунчпула можна буде шортити ONDO, там по стакану дуже сильно прилетить.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle #Ретродропи
2 713
Гівчик DeFi & MEXC 😭
Що до дропу дефі, поки що мало відомо. Нещодавно вони кидали цей пост, де пише що перший сезон аірдропу розпочато. Арідроп отримають стейкери дефі та юзери платформи. Тобто ці квести що ми робили не були марні. Снепшоту ще не було оголошено, тому можна трошки проявити активність на платформі - тик. Думаю ці квести будуть якимось мультиплікатором або одним із умов для отримання дропу. Хоча і можуть бути просто квестами для карщого ознайомлення з платформою для новачків.
Також зараз на MEXC Ukraine проходить розіграш на 70 переможців, які поділять пул 1 833 $DEFI.
🔷Що робимо:
⚫️Логінимось | Реєструємось на MEXC
⚫️Переходимо в форму і робимо всі умови
⚫️Заповнюємо форму
📅 Дедлайн: 31 січня
— Сьогодні більше постів не буде, адмін йде пити пиво та дивитись фільм. Час від часу треба трошки відпочивати від тої криптовалюти, а то мозок через вуха витече.
P.s Завтра виплата Mantle, можна трошки пошортити MNT під неї.
🚫 Крипто Скам | Чат |#розіграш
2 713
— З Бінга можна вже виводити бабки. Тепер чекаємо винагород. Бачив міток багато насипали, думаю всеодно виплатять, так як місця з мітками також віднімались і за ніч розібрали все. В минулому промо з ZKF виплчували навіть на акаунти з мітками.
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
