ar
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

الذهاب إلى القناة على Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

إظهار المزيد
2 726
المشتركون
-324 ساعات
-227 أيام
-15830 أيام
أرشيف المشاركات
ACS 3.0 та SHRAP 2.0 😮 На ByBit вже стартувало нове промо по типу нещодавнього шрап, в якому заробили всі кому не лінь. В ць
ACS 3.0 та SHRAP 2.0 😮 На ByBit вже стартувало нове промо по типу нещодавнього шрап, в якому заробили всі кому не лінь. В цьому буде трошки важче, але надіюсь через це буде менше учасників. ⚫️Деталі - ТИК — Після лістингу розпишу всі деталі. Страт торгів з 0.8$, до того ще ікси і можливо вийде зрубати файну капусту. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Лутаємо дроп від CARV 💵 CARV - це web3 проєкт, який розробляє унікальне розширення що зможе об'єднати користувачів web2 та w
Лутаємо дроп від CARV 💵 CARV - це web3 проєкт, який розробляє унікальне розширення що зможе об'єднати користувачів web2 та web3. Получили інвестиції на суму $4млн від HashKey Capital, Vertex Ventures і т.д Зараз в нас є можливість що дня фармити пойнти SOUL, які в майбутньому конвертуються в токени $ARC. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо сюди і мінтимо ID (комісія 1 цент в опбнб) ⚫️Підключаємо соц.мережі ⚫️Виконуємо завдання Ronin, opBNB и zkSyncКлеймимо що дня поінти Ronin, opBNB і zkSync ⚫️Запрошуємо дружбанів по рефералці — Активності халявні, з витрат тільки ваш час. Обов'язково залітаємо щоб потім не ловити фомо! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Невже ми не дурно це все робили? 😱 Хто пам'ятає квести від Intract & zkEVM? Є тут такі що дійшли до кінця? По суті, ми це і
Невже ми не дурно це все робили? 😱 Хто пам'ятає квести від Intract & zkEVM? Є тут такі що дійшли до кінця? По суті, ми це і не дурно робили. Навіть вже заробили на цих квестах, бо zkFair роздав за активність в zkEVM мережі. Я потратив на всі 6 тижнів біля 15-20$ на комісії, а дроп получив на 70$. СТОНКС! — Цікаво, чому вони написали за 4 тижні а не 6. Дурно ішли до кінця? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Що по Reiki? Коли дроп? 🤔 Сьогодні проходила AMA сесія в їхньому діскорді. Читайте в прикріпленому фото вище 👆 Як ми бачимо
Що по Reiki? Коли дроп? 🤔 Сьогодні проходила AMA сесія в їхньому діскорді. Читайте в прикріпленому фото вище 👆 Як ми бачимо, головний дроп буде за листочки, як і очікувалось. Також акцент роблять на Zealy та Galxe компанії. По Galxe я хз що в них є, а ось зілі можна поробити - ТИК. Що до ролі Акселератора, кажуть що буде файний дроп за неї. Її дуже важко отримати, потрібно виграти в рафлі, останній тривав 20хв і тільки на три переможці. До того, вони дуже рідно проходять. Перший дроп для дуже ранніх користувачів роздадуть в вигляді NFT, думаю за неї ще токенів насиплять. Другий дроп буде в токенах, скоро скинуть нам токенокеноміку. В минулій амі говорили що договорюються за лістинг на Binance, а тут вже пишуть що дроп буде в кінці лютого - початок березня. Якщо ще не робили, то бігом залітайте - ПОСТ. Снепшоти будуть з 1 по 7 січня, думаю ще зможете щось назбирати там. Також качайте лвл в діскорді. Чи більший він, тим більший дроп отримаєте по словах з минулої ами. — Що я думаю? Думаю що вийде норм заробити. Так як дуже мало людей качають лвл в дс чаті, за нього і багато отримаємо. Надіюсь середній дроп за 4-5лвл буде 200-300$. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Reiki

BingX побрив, може тоді OKX нагодує? 😭 Зараз на OKX є прикольна промка з токеном $ZETA. Підходить як для нових так і для ста
BingX побрив, може тоді OKX нагодує? 😭 Зараз на OKX є прикольна промка з токеном $ZETA. Підходить як для нових так і для старих користувачів. ⚫️Що робимо: ⚫️Реєструємось на OKX та проходимо KYC ⚫️Реєструємось в промо - ТИК ⚫️Робимо депозит 100+ USDT і купляємо ZETA та продаєм ⚫️Холдимо 100 USDT до кінця промо 🔷 Також там є друга частина промо, детальніше читайте тут - ТИК. Винагорода 20 ZETA першим учасникам. Загальний пул першої частини промо - 53 300 ZETA. 📅 Дедлайн: 15 лютого — BingX цим трольом нас жостко затролили, збрили фулл всі аки. Бачив якісь бідолаги пишуть шо 0/50, ось це сумно. Надіюсь з OKX так не буде і лутанем на яку кавусю. 🚫 Крипто Скам | Чат |#OKX

Хто закидав ONDO в Launchpool, краще зараз слити всі токени. Думаю, курс зараз полється, так як в 10:00 закінчення лаунчпула, до того ще й винагорода за промо. — Не поганим вийшов лаунчпул. Я пару днів стейкав 200$ в USDY і насипали 10$, на піцу буде. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit

Слив в +888$ і ще 200 JUP валяються 🤑 Дуже круте відчуття коли випадково лутаєш такий дроп. Чисто когось 3-4 зарплати з пові
Слив в +888$ і ще 200 JUP валяються 🤑 Дуже круте відчуття коли випадково лутаєш такий дроп. Чисто когось 3-4 зарплати з повітря. Ось ACS реально гем! Тоді нагодував і далі продовжує годувати. Не здивуюсь якщо вони ще раз дроп роздадуть всім, хто стейкав токен ACS. Є тут ті хто також випадково залутав дроп ще з часів ACS? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

JUP 100х 😱

Що там по Defi? 😱 — Вийшло не все так погано. Зараз з алокації можна забрати 50% тіла, але наша команда чекає ціну 0.9$. Впе
Що там по Defi? 😱 — Вийшло не все так погано. Зараз з алокації можна забрати 50% тіла, але наша команда чекає ціну 0.9$. Впевнений що це не справедлива ціна токена і він ще виросте. Зараз просто багато інфлів скинули свої алоки і тим самим пролили курс. Як ми зараз можемо побачити, відкуп йде хороший. Проект дуже крутий, перспективи однозначно є. Чекаю токен по ціні 1-1.5$ 😁 Також не забувайте про бота з розіграшом - ТИК. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Defi

Лістинг De.FI 😱 Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX, Gat
Лістинг De.FI 😱 Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX, Gate, Bitmart. Також вони запустили розіграш на 20к$, переходимо сюди і беремо участь - ТИК. Братва, розіграш реально халява. Всього три кліки і ви учасник. Вже з нетерпінням чекаю лістингу, думаю х3-4 мало б бути, якщо дасть менше то буду відкупати на спот. 🇺🇦Crypto Українець | Чат | #Ретродропи

Лістинг De.FI 😱 🔷 Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX,
Лістинг De.FI 😱 🔷 Вже ось в 12:00 буде лістинг токена DEFI. Він вийде на таких біржах, як: Bybit, MEXC,KuCoin, Bitget,HTX, Gate, Bitmart. Також вони запустили розіграш на 20к$, переходимо сюди і беремо участь - ТИК. — В розіграші нічого важкого нема, три кліка і ви учасник. Обов'язково залітаємо! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Defi

АХУУУУЄЄЄЄТЬ! Уважно читайте! 😮 Короче, хто пам'ятає як в травні ми робили на байбіті промо ACS? Якщо ви як і я свапали ACS
АХУУУУЄЄЄЄТЬ! Уважно читайте! 😮 Короче, хто пам'ятає як в травні ми робили на байбіті промо ACS? Якщо ви як і я свапали ACS токени на гаманці фантома, то ви робили свап в юпітері і лутаєте дроп JUP. Я поки глянув два аки і два підпадають. Шкода що тоді робив всього 7 аків, так би був лютий лайфчендж. Вітаю тих, хто робив 100 аків, хоча може ви і не робили свапу, я хз. 🔷 Перевірити можна тут - https://lfg.jup.ag/ Клейм завтра в 17:00, тоді і лістинг. — Офіційно заявляю, це бичка! Тут просто пернув і заробив! Я в ахуї 😱 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

De.Fi - лютий гем! ❤️ Нагадую, De.Fi - це SocialFI платформа, як визначає небезпечні смарт-котракти. Платформа надає простий
De.Fi - лютий гем! ❤️ Нагадую, De.Fi - це SocialFI платформа, як визначає небезпечні смарт-котракти. Платформа надає простий доступ до DeFi завдяки інноваційним інстументам управління. Також вони створили такий продукт, як Defi Shield і Scanner. Завдяки ньому, запобігли втраті $1.2млрд що є дуже круто. 💸 Інвестиції дуже хороші. Загалом зібрали $17м від таких ф ондів як: OKX Ventures, HTX, Mexc, Shima Capital та інших. Не менш крутим є і твіттер проекту, підписано понад 200тис людей серед яких є багато відомих інфлюєнсерів та фаундерів. Платформа має цілих $1.5M зареєстрованих користувачів, відтрекано 25 мільярдів гаманців, а в продукт інтегровано 50 мереж та 310 протоколів. 🔷 Лістинг токена проекту пройде вже 31 січня на топ біржах, таких як ByBit, Kucoin та Mexc. В знак лістингу вони запустили квести з пулом 100к$ про які я писав колись - ТУТ. До того, в першій половину лютого очікується дроп $DEFI активним користувачам платформи та стейкерам їхнього токена. — Не раз писав про даний проект, дуже він мені сподобався. Вірю що лістинг токена пройде дуже класно. Буду пробував відкупати токен для короткострокових спекуляцій, адже здебільшого зараз на лістингу найкращі точки входу, коли токен трошки укатують. Якщо будете брати, рекомендую виділену суму грошей розділити на 2-4 частини, щоб мати чим усередняти. 🚫 Крипто Скам | Чат |#DeFi

+120$! Клеймимо дроп Mantle Journey 👨‍💻 Вийшло доволі не погано, витрати були не дуже великі. Як очікувалось, за рефів найк
+120$! Клеймимо дроп Mantle Journey 👨‍💻 Вийшло доволі не погано, витрати були не дуже великі. Як очікувалось, за рефів найкраще було фармити. Один реф виходив - 11.4 MNT + акаунт рефа від 11.4 MNT. Я очікував на багато гірше, і не загнав всі акаунтів. Фомо легеньке присутнє. ⚫️Як клеймити: ⚫️Переходимо сюди ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Закидаємо трошки MNT для комісії (з байбіт 0 комса) ⚫️Клеймимо дроп 📅 Дедлайн клейму: 30 днів — Залітав сьогодні трошки в шортик, забрав на піцу. Люблю ці смарт-муви, елементарна логіка працює на ура. Скоро ще під завершення лаунчпула можна буде шортити ONDO, там по стакану дуже сильно прилетить. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle #Ретродропи

Гівчик DeFi & MEXC 😭 Що до дропу дефі, поки що мало відомо. Нещодавно вони кидали цей пост, де пише що перший сезон аірдропу
Гівчик DeFi & MEXC 😭 Що до дропу дефі, поки що мало відомо. Нещодавно вони кидали цей пост, де пише що перший сезон аірдропу розпочато. Арідроп отримають стейкери дефі та юзери платформи. Тобто ці квести що ми робили не були марні. Снепшоту ще не було оголошено, тому можна трошки проявити активність на платформі - тик. Думаю ці квести будуть якимось мультиплікатором або одним із умов для отримання дропу. Хоча і можуть бути просто квестами для карщого ознайомлення з платформою для новачків. Також зараз на MEXC Ukraine проходить розіграш на 70 переможців, які поділять пул 1 833 $DEFI. 🔷Що робимо: ⚫️Логінимось | Реєструємось на MEXC ⚫️Переходимо в форму і робимо всі умови ⚫️Заповнюємо форму 📅 Дедлайн: 31 січня — Сьогодні більше постів не буде, адмін йде пити пиво та дивитись фільм. Час від часу треба трошки відпочивати від тої криптовалюти, а то мозок через вуха витече. P.s Завтра виплата Mantle, можна трошки пошортити MNT під неї. 🚫 Крипто Скам | Чат |#розіграш

— З Бінга можна вже виводити бабки. Тепер чекаємо винагород. Бачив міток багато насипали, думаю всеодно виплатять, так як місця з мітками також віднімались і за ніч розібрали все. В минулому промо з ZKF виплчували навіть на акаунти з мітками.

Опа опа, а дроп буде чи нє? 🤔 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
Опа опа, а дроп буде чи нє? 🤔 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Є деталі по дропу Mantle Journey 🔥 Сьогодні модер Mantle з найкращим ніком Золото Карпат, скинув в дс деталі дропу. Коли буд
Є деталі по дропу Mantle Journey 🔥 Сьогодні модер Mantle з найкращим ніком Золото Карпат, скинув в дс деталі дропу. Коли буде дроп? Кого збриють? Скільки треба MJ для отримання винагороди? Читайте нижче. ⚫️ І так, клеймити дроп можна буде 29 грудня, в 10:00. Знаю про що ви зразу подумали, шорти тоді будуть одобрятись. Впенений, токен точно відчує $8-9лямів по стакану. Особисто я буду заходив в позицію десь в 09:58 з коротким стопиком. ⚫️ Також повідомляють що збрили всі акаунти, які не мали соціальної атестації. Тобто, якщо ви не конектили жодної соціальної мережі, не будете мати права на винагороду. Думаю, всі з вас конектили твіттер, так як на початку просило зразу конектити. Ще бачив що тіпам відняло трохи MJ, напевно через спам копійочними транзакціями. ⚫️ Дроп можна буде заклеймити всім, хто має від 200 MJ. Якщо маєте менше, нічого не отримаєте. — В мене 3500 MJ, надіюсь за них буде який 50$ на файного каляна. Но це вже дізнаємось 29 січня. Включайте сповіщення на каналі, я вас обов'язково сповіщу. А ще, накидайте по братьске ❤️ під постик. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle #Ретродропи

Є результати по IDO 📈 🔷 Перевіряйте - ТУТ — Я в прольоті. Ну це було більш ніж очевидно. Шанс менший ніж на ножа в кс. 🚫 К
Є результати по IDO 📈 🔷 Перевіряйте - ТУТ — Я в прольоті. Ну це було більш ніж очевидно. Шанс менший ніж на ножа в кс. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #IDO

+30$ від BingX 😱 Хто ще не бачив, там на бінгу нова промка. Все як було в минулому промо, важкого нічого немає. 🔷Що робимо:
+30$ від BingX 😱 Хто ще не бачив, там на бінгу нова промка. Все як було в минулому промо, важкого нічого немає. 🔷Що робимо: ⚫️Реєструємось на BingX - ТИК ⚫️Реєструємось в промо - ТИК ⚫️Робимо депозит $100+ ⚫️Робимо оборот 20 000$ на ф'ючах в любій парі ⚫️Позицію потрібно тримати від 1хв. ⚫️Депозит треба холдити до дедлайну. ⚫️Рекомендую робити оборот по лімітному ордері, там комісія в двічі менша. ⚫️Також робіть на бестрокових ф'ючерсах, там рахує закриття і відкриття. 📅 Дедлайн: 27 січня — Промо коротке, виплата буде дуже скоро. Думаю місця до ранку можуть розібрати, тут воркають тепер більше ніж в минулій. Я вже ось загнав 7 акаунтів, на оборот в середньому потратив 3-4$/aкк. 🚫 Крипто Скам | Чат |#BingX #промо