325
Підписники
Немає даних24 години
+17 днів
-330 день
Архів дописів
325
скажіть мені, будь ласка, тут є хтось хто любить працювати? хто може працювати півроку без запізнень/лікарняних, бо мені вже здається шо я дібілка😔
325
просто з дитинства коли хочу піти в місце, де мені спокійно, завжди уявляю будиночок в селі, і там випить чаю, поїсти бутерброди з варенням і дивитись старі передачі по старому телевізору
325
+4
я зараз на зустрічі з підготовки для семінару. У нас обід, і бля як я люблю в таких будівлях, які виглядають хоч трохи вінтажно наєбнути бутерброд з маслом і вишневим варенням…
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
