ar
Feedback
даре ня 🧌

даре ня 🧌

قناة بسيطة
325
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
-330 أيام
أرشيف المشاركات
photo content
+3

семінар

رسالة فيديو00:10

photo content
+4

ок
+2
ок

photo content
+6

photo content
+9

добри рано

رسالة فيديو00:07

припливли в Данію

знову семінар, цього разу пливемо на кораблі і живемо там

رسالة فيديو00:08

photo content
+3

photo content
+8

скажіть мені, будь ласка, тут є хтось хто любить працювати? хто може працювати півроку без запізнень/лікарняних, бо мені вже здається шо я дібілка😔

просто з дитинства коли хочу піти в місце, де мені спокійно, завжди уявляю будиночок в селі, і там випить чаю, поїсти бутерброди з варенням і дивитись старі передачі по старому телевізору

я зараз на зустрічі з підготовки для семінару. У нас обід, і бля як я люблю в таких будівлях, які виглядають хоч трохи вінтаж
+4
я зараз на зустрічі з підготовки для семінару. У нас обід, і бля як я люблю в таких будівлях, які виглядають хоч трохи вінтажно наєбнути бутерброд з маслом і вишневим варенням…

رسالة فيديو00:37

رسالة فيديو01:00

можливо сьогодні буде розпакІвка з секонду!