uk
Feedback
Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Відкрити в Telegram

Особистий щоденник @dmytrotytarenko 📗 Завантажити безкоштовний гайд: https://growyourup.work/guide-freelance-2023 💬 Ком'юніті: @growyourupwork_chat 👆Питання, реклама в особисті автору

Показати більше
3 976
Підписники
Немає даних24 години
-47 днів
-2130 день
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+23
в 0 каналах
травень '26
+45
в 0 каналах
Get PRO
квітень '26
+44
в 0 каналах
Get PRO
березень '26
+33
в 0 каналах
Get PRO
лютий '26
+36
в 1 каналах
Get PRO
січень '26
+66
в 0 каналах
Get PRO
грудень '25
+38
в 1 каналах
Get PRO
листопад '25
+35
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '25
+41
в 1 каналах
Get PRO
вересень '25
+50
в 0 каналах
Get PRO
серпень '25
+45
в 0 каналах
Get PRO
липень '25
+69
в 0 каналах
Get PRO
червень '25
+41
в 0 каналах
Get PRO
травень '25
+71
в 1 каналах
Get PRO
квітень '25
+52
в 0 каналах
Get PRO
березень '25
+64
в 0 каналах
Get PRO
лютий '25
+68
в 1 каналах
Get PRO
січень '25
+64
в 0 каналах
Get PRO
грудень '24
+76
в 1 каналах
Get PRO
листопад '24
+75
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '24
+64
в 0 каналах
Get PRO
вересень '24
+99
в 1 каналах
Get PRO
серпень '24
+81
в 1 каналах
Get PRO
липень '24
+55
в 0 каналах
Get PRO
червень '24
+71
в 0 каналах
Get PRO
травень '24
+70
в 0 каналах
Get PRO
квітень '24
+46
в 0 каналах
Get PRO
березень '24
+42
в 0 каналах
Get PRO
лютий '24
+60
в 0 каналах
Get PRO
січень '24
+85
в 0 каналах
Get PRO
грудень '23
+63
в 0 каналах
Get PRO
листопад '23
+71
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '23
+92
в 0 каналах
Get PRO
вересень '23
+70
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+65
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+141
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+135
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+104
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+132
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+161
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+494
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+172
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+123
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+94
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '22
+119
в 0 каналах
Get PRO
вересень '22
+149
в 0 каналах
Get PRO
серпень '22
+334
в 0 каналах
Get PRO
липень '22
+160
в 0 каналах
Get PRO
червень '22
+207
в 0 каналах
Get PRO
травень '22
+4 226
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
26 червня0
25 червня+1
24 червня0
23 червня+2
22 червня+1
21 червня0
20 червня+3
19 червня+1
18 червня0
17 червня0
16 червня+1
15 червня+1
14 червня0
13 червня0
12 червня+1
11 червня0
10 червня0
09 червня+2
08 червня0
07 червня0
06 червня+1
05 червня+4
04 червня0
03 червня+1
02 червня+1
01 червня+3
Дописи каналу
Що сталося 22 червня? Трохи контексту. Про Іспанію ви й так усе чули. Паелья, сієста, окупаси. Та цього разу не про це. Іспанія підписала інструкцію, яка дозволяє українцям з тимчасовим захистом перейти на нормальний чотирирічний ВНЖ. А коли назбираєш 5 років перебування, то й ПМЖ. Просто найс. Зсередини країни, без візи, без виїзду. За наймом, автономо, цифровий номад. Двері відчинили. Чергове несподіване рішення від Іспанії. Я взагалі давно перестав шукати тут логіку. Пару років тому роздавали резиденції майже всім, масова легалізація. Потім зробили візу для діджитал-номадів. Тепер вікно для українців. Усе в останній момент, ніби напередодні ніхто про це не думав. Незрозуміло, але працює. За це я Іспанію і люблю. Тепер багато хто відкриватиме іспанські ФОПи і платитиме податки. І робитиме це з величезним задоволенням. Мене особисто це вже мало зачіпає. Я свій шлях пройшов. І не люблю чекати й сподіватися на хороші новини. Завжди тримаю для себе план Б. А у вас як? Хто де сидить і яке вікно можливостей зараз у ваших країнах? І ще цікаво: хто як зазвичай чинить. Сидиш з натовпом і розраховуєш на хороші новини чи формуєш собі план Б, план С?

2
Прийшов лист від Binance. Заспокійливий: якщо країна проживання Україна, MiCA тебе не чіпає, доступ без змін. Українці видихнули. Контекст, якого в листі немає. Binance не отримав ліцензію MiCA вчасно і з 1 липня вимикає купу сервісів для резидентів ЄС: нові ордери, депозити, реєстрації. Гроші не зникають, вивід працює, але сіру зону прикрили. ЄС стискається. Поруч DAC8: податкові починають автоматично обмінюватись даними про крипту. Раніше було понад 1200 майданчиків з нацреєстраціями, лишилось близько 210 з повною ліцензією. Чому це не «десь там у Європі». Знаю історію. Українець орендував житло в Європі і платив власнику криптою, так домовились. Зручно обом, місяцями без питань. Потім європеєць злякався, що це сіра схема, і сказав: плати все офіційно на рахунок, навіть те, що вже пройшло криптою. І ось пастка вже для того, хто платив. Захоче качати права, мовляв я тобі за ці місяці вже віддав криптою, доведеться показати свій гаманець. А далі: звідки ці кошти, як підтвердити походження, чи сплачені з них податки. Якщо гаманець не зовсім білий, краще мовчати і заплатити вдруге. Поки ти поза ЄС, тебе не чіпає. Але хто вже змінив податкову резиденцію на європейську, отримає ці питання по всіх рахунках. А далі дивись на тенденцію. Україна рухається в ЄС і поступово імплементує ті самі норми. Сьогодні цей лист про когось іншого. Поки. Поки видихаємо
579
3
Натрапив на гайд про фриланс від іспанця. Цікаво не саме «як рахувати», а як вони там взагалі думають про гроші. Інший світ, інша оптика. Найбільше зачепила одна проста штука. Свою ставку, яку половина фрилансерів роками не може собі визначити, він рахує формулою на серветці: скільки хочеш заробляти плюс скільки хочеш відкладати, поділити на скільки годин реально готовий працювати. І все. Окремо б’є думка: нижче цієї цифри клієнта брати не можна. Не «небажано». Не можна. Далі він докручує відсотки до базової ціни, і ось це в нас мало хто проговорює вголос. Плюс за те, що ведеш клієнта і проєкт, а не тільки робиш руками. Плюс за оптимізм: ми всі недооцінюємо, скільки реально займе робота, це не самобичування, це факт. Плюс за те, що зараз і так завал. Плюс за те, що можеш цифрами показати клієнту його вигоду. Кожен відсоток має причину, не зі стелі. А вершина гайда найсмачніша. Не продавай сайт за дві тисячі. Витягни з клієнта цифри: середній чек, конверсію, скільки приводить рекомендацій. Порахуй, що один лід на тиждень дасть йому двісті тисяч на рік. І продавай не «верстку», а ці двісті тисяч. Він порівнює дві пропозиції: дешеву за дві тисячі і твою вдесятеро дорожчу, де ти його ж числами намалював майбутнє. І питає: яку він вибере? Чужий ринок, чужі євро, чужа податкова. Але оптика «клієнту байдуже, скільки годин ти витратив, йому важливий результат» працює всюди. Які думки?) точніше - як вам такі думки?
650
4
5 років тому, 16 червня, я нарешті відправив перший коверлет замість того, щоб вкотре вигадувати, що ще покращити в профілі.
5 років тому, 16 червня, я нарешті відправив перший коверлет замість того, щоб вкотре вигадувати, що ще покращити в профілі. Учора ми з Тамарою відзначили цю дату в етері. Запис уже на каналі. Але головне в випуску це те, як Upwork у 2026 тріщить по швах. Бідинг змінив алгоритм: скіли тепер підтягуються не лише з профілю, де їх усього двадцять, а й з портфоліо та описів джобів у ворк-хісторі. Плюс у бідинг зайшла UMA і читає описи твоїх профілів. Talent Search поламаний: клієнти не завжди бачать тих спеціалістів, що мали б бути по запиту. Трабли з майлсоунами, інвайти лагають, за бусти масово рефандять конекти, причому списувалося навіть у тих, хто буст не вмикав. З робочого: клієнт після закриття контракту тепер може підтвердити твої хардскіли. Наприкінці розіграш і жива просмажка профілю. Запис тут і поки воно ще актуальне
653
5
🔔 Friendly reminder Зустрічаємось вже за годину
654
6
Тамара каже: Upwork зараз не новинки готує, а «бажинки». Платформа поламана, баги не зникають, банять по-новому, контракти кл
Тамара каже: Upwork зараз не новинки готує, а «бажинки». Платформа поламана, баги не зникають, банять по-новому, контракти клієнти відмічають по-новому. А клієнти все одно мають приходити. Як? Про це й говоримо. У червні мені п'ять років на Upwork. П'ять. За цей час я бачив платформу різною, але отак, як зараз, ще треба вміти. Тому етер святковий і злий водночас: розбираємо, що змінилося і як із цим вижити, а не втопитися в цьому дощовому літі. Цього разу подарунків більше, ніж зазвичай. Прожарка профілю, жива зустріч з Тамарою, ще дещо. Збирай питання заздалегідь, повторюй відповіді. І так, питання про Петра теж буде. Сьогодні о 16:00 за Києвом. Залітай: https://www.youtube.com/watch?v=mx-vA1PREpg
727
7
Перший місяць 1-2-1 в агенції. Це дійсно маст хев та магія якась якщо плануєте розвиток Та і взагалі в мітах зʼявилася система і це все якось по інакшому запрацювало. Не без допомоги Claude. Продовжую далі проводжувати набуте на навчанні та розгрібати гепи за останній рік агенції. Не етері поділюсь
929
8
Коли треба пришвидшити клієнта юзаю цей скрипт. Працює як магія 👇 https://youtu.be/1TewCPi92ro?si=R81BKTxm0AdCqUD8
1 382
9
У всіх продуктивність падає влітку? Чи то лише у мене вікові зміни? 😂
1 290
10
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
1 191
11
Зазвичай подібні вброси роблю на етерах. Так між слів. Коли шукаємо нових тіммейтів. Працює як магія Цього разу відчуваю можемо не дотягнути до наступного етеру. Вирішив тут написати Треба фул стак дев з досвідом в мобілку. Пишіть напряму 👉 @dmytrotytarenko
1 262
12
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам увесь транскрибт уроку > веде базу помилок та нових слів > сам створює картки Можна додавати до робочих мітингів окрім мітів з перепадом Не той інтерфейс який хочеться але як показав рік із квізлет і купою рухів - функціональність та час пріоритетніше. Якщо актуально комусь - кину лінк на гітхаб- за декілька хвилин зможете розгорнути у себе. Єдине що знадобиться підписка на fireflies та разова на anki
1 557
13
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з бан
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з банків
1 129
14
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
1 121
15
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повн
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повну реконструкцію подій та погляд з актуальним поглядом на події та перші кроки у фриланс. Всі діалоги, факапи та успішний успіх Із цікавого - стратегічне бачення не змінилось. Змінився лише апворк - як раз у сносках актуалізую всі апдейти В сандалях то не я. То фрагмент переписки із клієнтом на 9 день 😂
1 143
16
Хтось вже отримував лист щастя від укр банків про CRS? 🙂 Вже переварюю і міркую
999
17
🔔 Вже за півгодинки зустрічаємось
1 407
18
Гайз, вже завтра знову йдемо в прямий етер з Тамарою! 📅 20 травня 🕐 15:00 за Києвом лінка тут: https://www.youtube.com/watch?v=ZI78yQZ-bWo
1 461
19
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей - хоч впізнають ще😅 Після DDD трохи переосмислив нетворкінг. Наскільки важливо бути в потоці. Короче вже знайшов у Валенсії свій нетворк по дизу та для вивчення іспанської + вчора залетів на практикум Тамари. Якщо комусь цікаво - знаю, що сьогодні в них останній день для знижок та приєднання
1 232
20
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Desi
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Design Days Milano. Серйозна доказова база, та сама енергія, що і в його дослідженні щастя у The Happy Film. #AoF досі актуальне. Інтернет зайнятий похоронами дизайнерів від AI. Це лише інструмент. Допоміжний. Але для деяких - gambling w vocabulary (c) Soooo keep acting, keep crafting, keep going. П.с. Кому варто перейматись - хто лише вчора закінчив курси юх та відчув себе творцем П.с.с. Завтра планую накидати думок в інстаграм. Куму цікаво - велкам П.с.с. Увесь час малий конспектував цікаві думки та тези. Може варто його попросити зашерити? Накидайте вогнів - впевнений надихнеться
1 205