es
Feedback
Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Ir al canal en Telegram

Особистий щоденник @dmytrotytarenko 📗 Завантажити безкоштовний гайд: https://growyourup.work/guide-freelance-2023 💬 Ком'юніті: @growyourupwork_chat 👆Питання, реклама в особисті автору

Mostrar más
3 979
Suscriptores
-424 horas
-67 días
-2130 días
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+22
en 0 canales
mayo '26
+45
en 0 canales
Get PRO
abril '26
+44
en 0 canales
Get PRO
marzo '26
+33
en 0 canales
Get PRO
febrero '26
+36
en 1 canales
Get PRO
enero '26
+66
en 0 canales
Get PRO
diciembre '25
+38
en 1 canales
Get PRO
noviembre '25
+35
en 0 canales
Get PRO
octubre '25
+41
en 1 canales
Get PRO
septiembre '25
+50
en 0 canales
Get PRO
agosto '25
+45
en 0 canales
Get PRO
julio '25
+69
en 0 canales
Get PRO
junio '25
+41
en 0 canales
Get PRO
mayo '25
+71
en 1 canales
Get PRO
abril '25
+52
en 0 canales
Get PRO
marzo '25
+64
en 0 canales
Get PRO
febrero '25
+68
en 1 canales
Get PRO
enero '25
+64
en 0 canales
Get PRO
diciembre '24
+76
en 1 canales
Get PRO
noviembre '24
+75
en 0 canales
Get PRO
octubre '24
+64
en 0 canales
Get PRO
septiembre '24
+99
en 1 canales
Get PRO
agosto '24
+81
en 1 canales
Get PRO
julio '24
+55
en 0 canales
Get PRO
junio '24
+71
en 0 canales
Get PRO
mayo '24
+70
en 0 canales
Get PRO
abril '24
+46
en 0 canales
Get PRO
marzo '24
+42
en 0 canales
Get PRO
febrero '24
+60
en 0 canales
Get PRO
enero '24
+85
en 0 canales
Get PRO
diciembre '23
+63
en 0 canales
Get PRO
noviembre '23
+71
en 0 canales
Get PRO
octubre '23
+92
en 0 canales
Get PRO
septiembre '23
+70
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+65
en 0 canales
Get PRO
julio '23
+141
en 0 canales
Get PRO
junio '23
+135
en 0 canales
Get PRO
mayo '23
+104
en 0 canales
Get PRO
abril '23
+132
en 0 canales
Get PRO
marzo '23
+161
en 0 canales
Get PRO
febrero '23
+494
en 0 canales
Get PRO
enero '23
+172
en 0 canales
Get PRO
diciembre '22
+123
en 0 canales
Get PRO
noviembre '22
+94
en 0 canales
Get PRO
octubre '22
+119
en 0 canales
Get PRO
septiembre '22
+149
en 0 canales
Get PRO
agosto '22
+334
en 0 canales
Get PRO
julio '22
+160
en 0 canales
Get PRO
junio '22
+207
en 0 canales
Get PRO
mayo '22
+4 226
en 0 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
25 junio0
24 junio0
23 junio+2
22 junio+1
21 junio0
20 junio+3
19 junio+1
18 junio0
17 junio0
16 junio+1
15 junio+1
14 junio0
13 junio0
12 junio+1
11 junio0
10 junio0
09 junio+2
08 junio0
07 junio0
06 junio+1
05 junio+4
04 junio0
03 junio+1
02 junio+1
01 junio+3
Publicaciones del Canal
Натрапив на гайд про фриланс від іспанця. Цікаво не саме «як рахувати», а як вони там взагалі думають про гроші. Інший світ, інша оптика. Найбільше зачепила одна проста штука. Свою ставку, яку половина фрилансерів роками не може собі визначити, він рахує формулою на серветці: скільки хочеш заробляти плюс скільки хочеш відкладати, поділити на скільки годин реально готовий працювати. І все. Окремо б’є думка: нижче цієї цифри клієнта брати не можна. Не «небажано». Не можна. Далі він докручує відсотки до базової ціни, і ось це в нас мало хто проговорює вголос. Плюс за те, що ведеш клієнта і проєкт, а не тільки робиш руками. Плюс за оптимізм: ми всі недооцінюємо, скільки реально займе робота, це не самобичування, це факт. Плюс за те, що зараз і так завал. Плюс за те, що можеш цифрами показати клієнту його вигоду. Кожен відсоток має причину, не зі стелі. А вершина гайда найсмачніша. Не продавай сайт за дві тисячі. Витягни з клієнта цифри: середній чек, конверсію, скільки приводить рекомендацій. Порахуй, що один лід на тиждень дасть йому двісті тисяч на рік. І продавай не «верстку», а ці двісті тисяч. Він порівнює дві пропозиції: дешеву за дві тисячі і твою вдесятеро дорожчу, де ти його ж числами намалював майбутнє. І питає: яку він вибере? Чужий ринок, чужі євро, чужа податкова. Але оптика «клієнту байдуже, скільки годин ти витратив, йому важливий результат» працює всюди. Які думки?) точніше - як вам такі думки?

2
5 років тому, 16 червня, я нарешті відправив перший коверлет замість того, щоб вкотре вигадувати, що ще покращити в профілі.
5 років тому, 16 червня, я нарешті відправив перший коверлет замість того, щоб вкотре вигадувати, що ще покращити в профілі. Учора ми з Тамарою відзначили цю дату в етері. Запис уже на каналі. Але головне в випуску це те, як Upwork у 2026 тріщить по швах. Бідинг змінив алгоритм: скіли тепер підтягуються не лише з профілю, де їх усього двадцять, а й з портфоліо та описів джобів у ворк-хісторі. Плюс у бідинг зайшла UMA і читає описи твоїх профілів. Talent Search поламаний: клієнти не завжди бачать тих спеціалістів, що мали б бути по запиту. Трабли з майлсоунами, інвайти лагають, за бусти масово рефандять конекти, причому списувалося навіть у тих, хто буст не вмикав. З робочого: клієнт після закриття контракту тепер може підтвердити твої хардскіли. Наприкінці розіграш і жива просмажка профілю. Запис тут і поки воно ще актуальне
492
3
🔔 Friendly reminder Зустрічаємось вже за годину
567
4
Тамара каже: Upwork зараз не новинки готує, а «бажинки». Платформа поламана, баги не зникають, банять по-новому, контракти кл
Тамара каже: Upwork зараз не новинки готує, а «бажинки». Платформа поламана, баги не зникають, банять по-новому, контракти клієнти відмічають по-новому. А клієнти все одно мають приходити. Як? Про це й говоримо. У червні мені п'ять років на Upwork. П'ять. За цей час я бачив платформу різною, але отак, як зараз, ще треба вміти. Тому етер святковий і злий водночас: розбираємо, що змінилося і як із цим вижити, а не втопитися в цьому дощовому літі. Цього разу подарунків більше, ніж зазвичай. Прожарка профілю, жива зустріч з Тамарою, ще дещо. Збирай питання заздалегідь, повторюй відповіді. І так, питання про Петра теж буде. Сьогодні о 16:00 за Києвом. Залітай: https://www.youtube.com/watch?v=mx-vA1PREpg
641
5
Перший місяць 1-2-1 в агенції. Це дійсно маст хев та магія якась якщо плануєте розвиток Та і взагалі в мітах зʼявилася система і це все якось по інакшому запрацювало. Не без допомоги Claude. Продовжую далі проводжувати набуте на навчанні та розгрібати гепи за останній рік агенції. Не етері поділюсь
865
6
Коли треба пришвидшити клієнта юзаю цей скрипт. Працює як магія 👇 https://youtu.be/1TewCPi92ro?si=R81BKTxm0AdCqUD8
1 323
7
У всіх продуктивність падає влітку? Чи то лише у мене вікові зміни? 😂
1 230
8
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
1 133
9
Зазвичай подібні вброси роблю на етерах. Так між слів. Коли шукаємо нових тіммейтів. Працює як магія Цього разу відчуваю можемо не дотягнути до наступного етеру. Вирішив тут написати Треба фул стак дев з досвідом в мобілку. Пишіть напряму 👉 @dmytrotytarenko
1 223
10
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам увесь транскрибт уроку > веде базу помилок та нових слів > сам створює картки Можна додавати до робочих мітингів окрім мітів з перепадом Не той інтерфейс який хочеться але як показав рік із квізлет і купою рухів - функціональність та час пріоритетніше. Якщо актуально комусь - кину лінк на гітхаб- за декілька хвилин зможете розгорнути у себе. Єдине що знадобиться підписка на fireflies та разова на anki
1 530
11
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з бан
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з банків
1 078
12
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
1 043
13
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повн
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повну реконструкцію подій та погляд з актуальним поглядом на події та перші кроки у фриланс. Всі діалоги, факапи та успішний успіх Із цікавого - стратегічне бачення не змінилось. Змінився лише апворк - як раз у сносках актуалізую всі апдейти В сандалях то не я. То фрагмент переписки із клієнтом на 9 день 😂
1 076
14
Хтось вже отримував лист щастя від укр банків про CRS? 🙂 Вже переварюю і міркую
996
15
🔔 Вже за півгодинки зустрічаємось
1 407
16
Гайз, вже завтра знову йдемо в прямий етер з Тамарою! 📅 20 травня 🕐 15:00 за Києвом лінка тут: https://www.youtube.com/watch?v=ZI78yQZ-bWo
1 461
17
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей - хоч впізнають ще😅 Після DDD трохи переосмислив нетворкінг. Наскільки важливо бути в потоці. Короче вже знайшов у Валенсії свій нетворк по дизу та для вивчення іспанської + вчора залетів на практикум Тамари. Якщо комусь цікаво - знаю, що сьогодні в них останній день для знижок та приєднання
1 232
18
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Desi
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Design Days Milano. Серйозна доказова база, та сама енергія, що і в його дослідженні щастя у The Happy Film. #AoF досі актуальне. Інтернет зайнятий похоронами дизайнерів від AI. Це лише інструмент. Допоміжний. Але для деяких - gambling w vocabulary (c) Soooo keep acting, keep crafting, keep going. П.с. Кому варто перейматись - хто лише вчора закінчив курси юх та відчув себе творцем П.с.с. Завтра планую накидати думок в інстаграм. Куму цікаво - велкам П.с.с. Увесь час малий конспектував цікаві думки та тези. Може варто його попросити зашерити? Накидайте вогнів - впевнений надихнеться
1 205
19
#DDD другий день був як кава між парфумами. Взагалі не про АІ Сторітейлінг від крутих дізів. Про шлях в дизайн, про успішний
#DDD другий день був як кава між парфумами. Взагалі не про АІ Сторітейлінг від крутих дізів. Про шлях в дизайн, про успішний успіх, факапи, хаос, смак, красу… Доречі про красу. Це не про субʼєктивність, а про функціональність в дизайні Завтра зворотній шлях - думаю трішки структурувати думки і зашерити
991
20
Увесь день слухаю спітчі від спікерів DDD - експертів креативних індустрій. Всі тільки про АІ говорять. Це прям наратив всьог
Увесь день слухаю спітчі від спікерів DDD - експертів креативних індустрій. Всі тільки про АІ говорять. Це прям наратив всього івенту. Якщо коротко резюмувати доповіді - всі висновки в відосі 😂 в деталях на етерах поговоримо
977