es
Feedback
Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Щоденник фрилансера 🇺🇦 UpWork

Ir al canal en Telegram

Особистий щоденник @dmytrotytarenko 📗 Завантажити безкоштовний гайд: https://growyourup.work/guide-freelance-2023 💬 Ком'юніті: @growyourupwork_chat 👆Питання, реклама в особисті автору

Mostrar más
3 982
Suscriptores
-224 horas
-47 días
-1530 días
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+20
en 0 canales
mayo '26
+45
en 0 canales
Get PRO
abril '26
+44
en 0 canales
Get PRO
marzo '26
+33
en 0 canales
Get PRO
febrero '26
+36
en 1 canales
Get PRO
enero '26
+66
en 0 canales
Get PRO
diciembre '25
+38
en 1 canales
Get PRO
noviembre '25
+35
en 0 canales
Get PRO
octubre '25
+41
en 1 canales
Get PRO
septiembre '25
+50
en 0 canales
Get PRO
agosto '25
+45
en 0 canales
Get PRO
julio '25
+69
en 0 canales
Get PRO
junio '25
+41
en 0 canales
Get PRO
mayo '25
+71
en 1 canales
Get PRO
abril '25
+52
en 0 canales
Get PRO
marzo '25
+64
en 0 canales
Get PRO
febrero '25
+68
en 1 canales
Get PRO
enero '25
+64
en 0 canales
Get PRO
diciembre '24
+76
en 1 canales
Get PRO
noviembre '24
+75
en 0 canales
Get PRO
octubre '24
+64
en 0 canales
Get PRO
septiembre '24
+99
en 1 canales
Get PRO
agosto '24
+81
en 1 canales
Get PRO
julio '24
+55
en 0 canales
Get PRO
junio '24
+71
en 0 canales
Get PRO
mayo '24
+70
en 0 canales
Get PRO
abril '24
+46
en 0 canales
Get PRO
marzo '24
+42
en 0 canales
Get PRO
febrero '24
+60
en 0 canales
Get PRO
enero '24
+85
en 0 canales
Get PRO
diciembre '23
+63
en 0 canales
Get PRO
noviembre '23
+71
en 0 canales
Get PRO
octubre '23
+92
en 0 canales
Get PRO
septiembre '23
+70
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+65
en 0 canales
Get PRO
julio '23
+141
en 0 canales
Get PRO
junio '23
+135
en 0 canales
Get PRO
mayo '23
+104
en 0 canales
Get PRO
abril '23
+132
en 0 canales
Get PRO
marzo '23
+161
en 0 canales
Get PRO
febrero '23
+494
en 0 canales
Get PRO
enero '23
+172
en 0 canales
Get PRO
diciembre '22
+123
en 0 canales
Get PRO
noviembre '22
+94
en 0 canales
Get PRO
octubre '22
+119
en 0 canales
Get PRO
septiembre '22
+149
en 0 canales
Get PRO
agosto '22
+334
en 0 canales
Get PRO
julio '22
+160
en 0 canales
Get PRO
junio '22
+207
en 0 canales
Get PRO
mayo '22
+4 226
en 0 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
22 junio+1
21 junio0
20 junio+3
19 junio+1
18 junio0
17 junio0
16 junio+1
15 junio+1
14 junio0
13 junio0
12 junio+1
11 junio0
10 junio0
09 junio+2
08 junio0
07 junio0
06 junio+1
05 junio+4
04 junio0
03 junio+1
02 junio+1
01 junio+3
Publicaciones del Canal
Перший місяць 1-2-1 в агенції. Це дійсно маст хев та магія якась якщо плануєте розвиток Та і взагалі в мітах зʼявилася система і це все якось по інакшому запрацювало. Не без допомоги Claude. Продовжую далі проводжувати набуте на навчанні та розгрібати гепи за останній рік агенції. Не етері поділюсь

2
Коли треба пришвидшити клієнта юзаю цей скрипт. Працює як магія 👇 https://youtu.be/1TewCPi92ro?si=R81BKTxm0AdCqUD8
1 094
3
У всіх продуктивність падає влітку? Чи то лише у мене вікові зміни? 😂
1 018
4
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
Хтось вже пробував? Чи то я такий ізбранний 😂
948
5
Зазвичай подібні вброси роблю на етерах. Так між слів. Коли шукаємо нових тіммейтів. Працює як магія Цього разу відчуваю можемо не дотягнути до наступного етеру. Вирішив тут написати Треба фул стак дев з досвідом в мобілку. Пишіть напряму 👉 @dmytrotytarenko
1 109
6
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам
Нарешті знайшов шлях для вивчення мови. Найбільший челендж був з картками, а точніше з їх формуванням Зара: Клод аналізує сам увесь транскрибт уроку > веде базу помилок та нових слів > сам створює картки Можна додавати до робочих мітингів окрім мітів з перепадом Не той інтерфейс який хочеться але як показав рік із квізлет і купою рухів - функціональність та час пріоритетніше. Якщо актуально комусь - кину лінк на гітхаб- за декілька хвилин зможете розгорнути у себе. Єдине що знадобиться підписка на fireflies та разова на anki
1 443
7
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з бан
Ось деталі історії про CRS Як думаєте яка кульмінація? Довелося трішки всрати часу на обговорення з юристами та друзями з банків
1 019
8
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
Як жити далі? Влаштую сієсту а потім вирішу
1 009
9
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повн
Таки вирішив зробити собі подарунок на 5 річницю на апворк - розказати в красках свій шлях. Уривок із моєї книги. Зробив повну реконструкцію подій та погляд з актуальним поглядом на події та перші кроки у фриланс. Всі діалоги, факапи та успішний успіх Із цікавого - стратегічне бачення не змінилось. Змінився лише апворк - як раз у сносках актуалізую всі апдейти В сандалях то не я. То фрагмент переписки із клієнтом на 9 день 😂
1 023
10
Хтось вже отримував лист щастя від укр банків про CRS? 🙂 Вже переварюю і міркую
937
11
🔔 Вже за півгодинки зустрічаємось
1 407
12
Гайз, вже завтра знову йдемо в прямий етер з Тамарою! 📅 20 травня 🕐 15:00 за Києвом лінка тут: https://www.youtube.com/watch?v=ZI78yQZ-bWo
1 461
13
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей
Так мене ще ніхто не називав… Раніше достатньо було просто поголитися і цигарки вже не продавали. Вже не спрацьовує. Ну окей - хоч впізнають ще😅 Після DDD трохи переосмислив нетворкінг. Наскільки важливо бути в потоці. Короче вже знайшов у Валенсії свій нетворк по дизу та для вивчення іспанської + вчора залетів на практикум Тамари. Якщо комусь цікаво - знаю, що сьогодні в них останній день для знижок та приєднання
1 232
14
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Desi
… Act or forget (c) Хто знає, продовжіть Перетнувся зі Stefan Sagmeister після його лекції Beauty as Function на Digital Design Days Milano. Серйозна доказова база, та сама енергія, що і в його дослідженні щастя у The Happy Film. #AoF досі актуальне. Інтернет зайнятий похоронами дизайнерів від AI. Це лише інструмент. Допоміжний. Але для деяких - gambling w vocabulary (c) Soooo keep acting, keep crafting, keep going. П.с. Кому варто перейматись - хто лише вчора закінчив курси юх та відчув себе творцем П.с.с. Завтра планую накидати думок в інстаграм. Куму цікаво - велкам П.с.с. Увесь час малий конспектував цікаві думки та тези. Може варто його попросити зашерити? Накидайте вогнів - впевнений надихнеться
1 205
15
#DDD другий день був як кава між парфумами. Взагалі не про АІ Сторітейлінг від крутих дізів. Про шлях в дизайн, про успішний
#DDD другий день був як кава між парфумами. Взагалі не про АІ Сторітейлінг від крутих дізів. Про шлях в дизайн, про успішний успіх, факапи, хаос, смак, красу… Доречі про красу. Це не про субʼєктивність, а про функціональність в дизайні Завтра зворотній шлях - думаю трішки структурувати думки і зашерити
991
16
Увесь день слухаю спітчі від спікерів DDD - експертів креативних індустрій. Всі тільки про АІ говорять. Це прям наратив всьог
Увесь день слухаю спітчі від спікерів DDD - експертів креативних індустрій. Всі тільки про АІ говорять. Це прям наратив всього івенту. Якщо коротко резюмувати доповіді - всі висновки в відосі 😂 в деталях на етерах поговоримо
977
17
Ох шайтан этот Клауд. Сьогодні чергову задачу перекинув на нього. Планую скоротити робочий час на 2 годин у день без впливу на продуктивність. Цей час виділю для бігової доріжки та книжки за яку все ніяк не візьмусь щоб завершити
1 112
18
Почав впроваджувати коуда в агенції. Вже через декілька хвилин побачив підозрілі патерни та гепи. Прям меджік тул при розвитк
Почав впроваджувати коуда в агенції. Вже через декілька хвилин побачив підозрілі патерни та гепи. Прям меджік тул при розвитку агенції. Схоже буде про що на подкасті зашерити
1 220
19
Перше що зробив - додав до апворк номер VAT. Тепер на 30% менше паперів та витрат В грошах - Таке собі заощадження але за рік+1
Перше що зробив - додав до апворк номер VAT. Тепер на 30% менше паперів та витрат В грошах - Таке собі заощадження але за рік набігає норм. Більш приємніше - зменшення витрат на всі підписки та товари. Якщо коротко про результати всієї оптимізації: - На 17.4% апворк чарджить меньше - вартість підписок теж на 17.4% скоротилася - десь 3.5% заощадження на валютній різниці при платежах тімі та на підписки - для розрахунків з тімою теж оптимальний маршрут що дозволяє витрачати до 2.5% менше на комісії Наступний крок - перехід на річні підписки і з оптимізацією витрат наче поки все. Збільшення прибутків це не лише про збільшення надходжень. Чималу роль ще грають витрати. Раніше навіть не замислювався скільки у мене підписок, і взагалі чи потрібні вони. Хто як оптимізується? Може щось пропустив?
1 215
20
Нарешті! Нарешті можна не платити VAT 💪💪💪 3+ місяці очікувань
Нарешті! Нарешті можна не платити VAT 💪💪💪 3+ місяці очікувань
967