uk
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Відкрити в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 12 843 підписників, посідаючи 9 875 місце в категорії Технології та додатки та 4 656 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 12 843 підписників.

За останніми даними від 24 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -61, а за останні 24 години на 4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 66.00%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 36.48% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 8 474 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 684 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 59.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 25 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Технології та додатки.

12 843
Підписники
+424 години
-67 днів
-6130 день
Архів дописів
З прийдешніми вас святами. - Код: Ексклюзивний код для цієї події. Діє з 1 по 7 січня * Примітка: для вибраних продуктів UAAF03: $29-$3 UAAF08: $69-$8 UAAF20: $159-$20 UAAF30: $239-$30 UAAF50: $359-$50 UAAF80: $599-$80

З 1 січня буде розпродаж, коди трішки пізніше скину. А це підкинули підписники - адаптер Wifi 6 та Bluetooth 5.3.
З 1 січня буде розпродаж, коди трішки пізніше скину. А це підкинули підписники - адаптер Wifi 6 та Bluetooth 5.3.

Схоже, що TUYA тепер дає можливість самостійно створювати свої розумні пристрої. https://developer.tuya.com/en/docs/iot/general-firmware-burning-for-other-chip-platforms?id=Kamckr2dn7ku7

Приїхав також вимикач з датчиком присутності. Йде без нульової лінії, тож підійде тим у кого нема нульової лінії на вимикачах
Приїхав також вимикач з датчиком присутності. Йде без нульової лінії, тож підійде тим у кого нема нульової лінії на вимикачах. Але поки що не підтримується в zigbee2mqtt. Tuya Zіgbee, з шлюзом працює, присутність бачить. Реле трішки гучно спрацьовує. Гучніше ніж Акара Е1. https://s.click.aliexpress.com/e/_onWTPcJ

Приїхала панель від MOES. З цікавого те, що вона має - вбудований zigbee шлюз екосистеми Tuya. - вбудований голосовий помічни
Приїхала панель від MOES. З цікавого те, що вона має - вбудований zigbee шлюз екосистеми Tuya. - вбудований голосовий помічник Alexa. Є мікрофон та гучномовець. Можна виводити зображення відео з дверних дзвінків чи відеокамер Tuya. Тобто за 65 баксів ви отримуєте і панель, і голосову колонку Алекса, і шлюз Zigbee. Колись зроблю відео на цю тему. https://s.click.aliexpress.com/e/_olGtYnp

Недавно питали, що робити з інвертором, який розряджає акуми до вимикання. І щоб не паяти нічого. Розумна розетка з енергомон
Недавно питали, що робити з інвертором, який розряджає акуми до вимикання. І щоб не паяти нічого. Розумна розетка з енергомонітором Atorch S1BPW може в цьому допомогти. На цьому інверторі при зменшенні напруги на акумуляторі також зменшується напруга на виході змінного струму. А у розетки є можливість відслідковувати нижній поріг напруги і вимикати навантаження.

Якщо у вас Fossibot F2400 без вайфайки, то може вам буде цікаво. Але яке рішення вони пропонують - невідомо.
Якщо у вас Fossibot F2400 без вайфайки, то може вам буде цікаво. Але яке рішення вони пропонують - невідомо.

Lifepo4 pouch cell Відео маленьке від CATL. https://youtu.be/bktoZ6dqlDw?si=ceHCluHW1KxO9Ofg

Не можна так робити акуми! Тобто можна, але не треба. Не годуйте єнота!!! Бо потім прийде і скаже - хочу більше, ще більше. 100Агодинний акумулятор, який трішки не 100 Ампер*годинний. https://youtu.be/NJpRoSwi7QY

Плата ДБЖ для роутера на 24 Вт за 1.9$. Версія 4.0
Плата ДБЖ для роутера на 24 Вт за 1.9$. Версія 4.0

З 18 по 20 грудня діють промокоди. УВАГ. Коди стартонули о 10й ранку! UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20 $169-$20 UADEC30 $249-$30 UADEC60 $439-$60 Але з кодами щось дивне. Не встигли початись, як вже на 30 та 60 нема. Що за .....ня?

І також цю станцію дешевше можна придбати на Alibaba - Oukitel P2001 Plus. Їхати може довше, але дешевше. І якщо це перше зам
І також цю станцію дешевше можна придбати на Alibaba - Oukitel P2001 Plus. Їхати може довше, але дешевше. І якщо це перше замовлення, то можна спробувати промокод ALIADMIT30 на 30$ Мита нема.

Підписники підказали, що на сайті оукітеля зараз розпродаж новорічний, тож станцію Oukitel P2001 Plus з промокодом CTNPOWER5
Підписники підказали, що на сайті оукітеля зараз розпродаж новорічний, тож станцію Oukitel P2001 Plus з промокодом CTNPOWER5 можна придбати за 711 Євро. Ліхтарик в подарунок. Ціна хороша. Огляд тут, розбирання - тут.

І нарешті до них доперло, що можна продавати ДБЖ для роутера без акумів. Але конденсатори вони так і не замінили, тобто будут
І нарешті до них доперло, що можна продавати ДБЖ для роутера без акумів. Але конденсатори вони так і не замінили, тобто будуть надуватись. Але акуми тепер зручніше міняти. https://s.click.aliexpress.com/e/_oC2BdEJ

З 18 по 20 грудня діють промокоди. Dec 18, 2024 12:00:00 AM -- Dec 20, 2024 11:59:59 PM UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20
З 18 по 20 грудня діють промокоди. Dec 18, 2024 12:00:00 AM -- Dec 20, 2024 11:59:59 PM UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20 $169-$20 UADEC30 $249-$30 UADEC60 $439-$60

Тут знаходиться інструкція для оновлення зарядної станції Oukitel P2001 Plus. В Європах зараз коштує 759 Євро. support@oukite
Тут знаходиться інструкція для оновлення зарядної станції Oukitel P2001 Plus. В Європах зараз коштує 759 Євро. support@oukitelpower.com - пошта, куди надіслати devicekey станції. Wonderfree - додаток до мобільного. Станція працює через wifi 2.4 ГГц, телефон на перше підключення станції також потрібно перевести на 2.4 ГГЦ вайфай.

Powerwin прислали на огляд оновлений акум, так що через тиждень будуть огляди на всіх українських ютуб каналах. Але зараз аку
+1
Powerwin прислали на огляд оновлений акум, так що через тиждень будуть огляди на всіх українських ютуб каналах. Але зараз акум на м'яких пакетах, і про це вони мене ще 3 місяці тому попереджали, але. Але це капець. 1430 Вт*годин на тестах видав. Замість 1280 Вт*годин. Одне наї...ло кругом. На алі обирайте RETAIL, якщо ціна вище 242$. І ще купон дають. 🔋 POWERWIN BT100 12.8v 100Ah - https://s.click.aliexpress.com/e/_DCQfDWl 🔋 POWERWIN BT200 12.8v 200Ah - https://s.click.aliexpress.com/e/_De9UP8v Є на складі в Україні. Приїхали з Гостомеля за 2 дні.

У кого там проблеми з фазозалежними котлами? Цікаво, чи на інших станціях так само? https://youtube.com/shorts/eEbpu21cIpE?feature=share

Fossibot F2400. OEM. Агрегат норм. Забув вчора відкрити вентиляційні отвори при заряджанні, почув, що вентилятори там все-таки є.. https://youtu.be/a99KUzqS2Eg

Розібрав зарядну станцію Fossibot F2400. Досить все просто зроблено, лише китайські компоненти. Але при цьому станція і працю
+4
Розібрав зарядну станцію Fossibot F2400. Досить все просто зроблено, лише китайські компоненти. Але при цьому станція і працює, і має налаштування хороші з додатка. Огляд вже буде вранці.