ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 840 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 875 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 656 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 840 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -61، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.00‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 36.48‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 474 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 684 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 59.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 840
المشتركون
+424 ساعات
-67 أيام
-6130 أيام
أرشيف المشاركات
З прийдешніми вас святами. - Код: Ексклюзивний код для цієї події. Діє з 1 по 7 січня * Примітка: для вибраних продуктів UAAF03: $29-$3 UAAF08: $69-$8 UAAF20: $159-$20 UAAF30: $239-$30 UAAF50: $359-$50 UAAF80: $599-$80

З 1 січня буде розпродаж, коди трішки пізніше скину. А це підкинули підписники - адаптер Wifi 6 та Bluetooth 5.3.
З 1 січня буде розпродаж, коди трішки пізніше скину. А це підкинули підписники - адаптер Wifi 6 та Bluetooth 5.3.

Схоже, що TUYA тепер дає можливість самостійно створювати свої розумні пристрої. https://developer.tuya.com/en/docs/iot/general-firmware-burning-for-other-chip-platforms?id=Kamckr2dn7ku7

Приїхав також вимикач з датчиком присутності. Йде без нульової лінії, тож підійде тим у кого нема нульової лінії на вимикачах
Приїхав також вимикач з датчиком присутності. Йде без нульової лінії, тож підійде тим у кого нема нульової лінії на вимикачах. Але поки що не підтримується в zigbee2mqtt. Tuya Zіgbee, з шлюзом працює, присутність бачить. Реле трішки гучно спрацьовує. Гучніше ніж Акара Е1. https://s.click.aliexpress.com/e/_onWTPcJ

Приїхала панель від MOES. З цікавого те, що вона має - вбудований zigbee шлюз екосистеми Tuya. - вбудований голосовий помічни
Приїхала панель від MOES. З цікавого те, що вона має - вбудований zigbee шлюз екосистеми Tuya. - вбудований голосовий помічник Alexa. Є мікрофон та гучномовець. Можна виводити зображення відео з дверних дзвінків чи відеокамер Tuya. Тобто за 65 баксів ви отримуєте і панель, і голосову колонку Алекса, і шлюз Zigbee. Колись зроблю відео на цю тему. https://s.click.aliexpress.com/e/_olGtYnp

Недавно питали, що робити з інвертором, який розряджає акуми до вимикання. І щоб не паяти нічого. Розумна розетка з енергомон
Недавно питали, що робити з інвертором, який розряджає акуми до вимикання. І щоб не паяти нічого. Розумна розетка з енергомонітором Atorch S1BPW може в цьому допомогти. На цьому інверторі при зменшенні напруги на акумуляторі також зменшується напруга на виході змінного струму. А у розетки є можливість відслідковувати нижній поріг напруги і вимикати навантаження.

Якщо у вас Fossibot F2400 без вайфайки, то може вам буде цікаво. Але яке рішення вони пропонують - невідомо.
Якщо у вас Fossibot F2400 без вайфайки, то може вам буде цікаво. Але яке рішення вони пропонують - невідомо.

Lifepo4 pouch cell Відео маленьке від CATL. https://youtu.be/bktoZ6dqlDw?si=ceHCluHW1KxO9Ofg

Не можна так робити акуми! Тобто можна, але не треба. Не годуйте єнота!!! Бо потім прийде і скаже - хочу більше, ще більше. 100Агодинний акумулятор, який трішки не 100 Ампер*годинний. https://youtu.be/NJpRoSwi7QY

Плата ДБЖ для роутера на 24 Вт за 1.9$. Версія 4.0
Плата ДБЖ для роутера на 24 Вт за 1.9$. Версія 4.0

З 18 по 20 грудня діють промокоди. УВАГ. Коди стартонули о 10й ранку! UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20 $169-$20 UADEC30 $249-$30 UADEC60 $439-$60 Але з кодами щось дивне. Не встигли початись, як вже на 30 та 60 нема. Що за .....ня?

І також цю станцію дешевше можна придбати на Alibaba - Oukitel P2001 Plus. Їхати може довше, але дешевше. І якщо це перше зам
І також цю станцію дешевше можна придбати на Alibaba - Oukitel P2001 Plus. Їхати може довше, але дешевше. І якщо це перше замовлення, то можна спробувати промокод ALIADMIT30 на 30$ Мита нема.

Підписники підказали, що на сайті оукітеля зараз розпродаж новорічний, тож станцію Oukitel P2001 Plus з промокодом CTNPOWER5
Підписники підказали, що на сайті оукітеля зараз розпродаж новорічний, тож станцію Oukitel P2001 Plus з промокодом CTNPOWER5 можна придбати за 711 Євро. Ліхтарик в подарунок. Ціна хороша. Огляд тут, розбирання - тут.

І нарешті до них доперло, що можна продавати ДБЖ для роутера без акумів. Але конденсатори вони так і не замінили, тобто будут
І нарешті до них доперло, що можна продавати ДБЖ для роутера без акумів. Але конденсатори вони так і не замінили, тобто будуть надуватись. Але акуми тепер зручніше міняти. https://s.click.aliexpress.com/e/_oC2BdEJ

З 18 по 20 грудня діють промокоди. Dec 18, 2024 12:00:00 AM -- Dec 20, 2024 11:59:59 PM UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20
З 18 по 20 грудня діють промокоди. Dec 18, 2024 12:00:00 AM -- Dec 20, 2024 11:59:59 PM UADEC06 $59-$6 UADEC10 $99-10 UADEC20 $169-$20 UADEC30 $249-$30 UADEC60 $439-$60

Тут знаходиться інструкція для оновлення зарядної станції Oukitel P2001 Plus. В Європах зараз коштує 759 Євро. support@oukite
Тут знаходиться інструкція для оновлення зарядної станції Oukitel P2001 Plus. В Європах зараз коштує 759 Євро. support@oukitelpower.com - пошта, куди надіслати devicekey станції. Wonderfree - додаток до мобільного. Станція працює через wifi 2.4 ГГц, телефон на перше підключення станції також потрібно перевести на 2.4 ГГЦ вайфай.

Powerwin прислали на огляд оновлений акум, так що через тиждень будуть огляди на всіх українських ютуб каналах. Але зараз аку
+1
Powerwin прислали на огляд оновлений акум, так що через тиждень будуть огляди на всіх українських ютуб каналах. Але зараз акум на м'яких пакетах, і про це вони мене ще 3 місяці тому попереджали, але. Але це капець. 1430 Вт*годин на тестах видав. Замість 1280 Вт*годин. Одне наї...ло кругом. На алі обирайте RETAIL, якщо ціна вище 242$. І ще купон дають. 🔋 POWERWIN BT100 12.8v 100Ah - https://s.click.aliexpress.com/e/_DCQfDWl 🔋 POWERWIN BT200 12.8v 200Ah - https://s.click.aliexpress.com/e/_De9UP8v Є на складі в Україні. Приїхали з Гостомеля за 2 дні.

У кого там проблеми з фазозалежними котлами? Цікаво, чи на інших станціях так само? https://youtube.com/shorts/eEbpu21cIpE?feature=share

Fossibot F2400. OEM. Агрегат норм. Забув вчора відкрити вентиляційні отвори при заряджанні, почув, що вентилятори там все-таки є.. https://youtu.be/a99KUzqS2Eg

Розібрав зарядну станцію Fossibot F2400. Досить все просто зроблено, лише китайські компоненти. Але при цьому станція і працю
+4
Розібрав зарядну станцію Fossibot F2400. Досить все просто зроблено, лише китайські компоненти. Але при цьому станція і працює, і має налаштування хороші з додатка. Огляд вже буде вранці.