uk
Feedback
лунапик 🐣

лунапик 🐣

Відкрити в Telegram

Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу лунапик 🐣

Канал лунапик 🐣 (@lunapiql) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 938 підписників, посідаючи 6 575 місце в категорії Музика та 59 648 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 938 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -120, а за останні 24 години на -1, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 40.56%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 16.78% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 4 439 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 837 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 717.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як полочка, полок, комикс, спб, stayalive_pages.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

10 938
Підписники
-124 години
-397 днів
-12030 день
Архів дописів
Луна моя луна
+1
Луна моя луна

И вот красивая штучка The end!
И вот красивая штучка The end!

А этот маленький смотрите как на плечо прилег словно 😭
А этот маленький смотрите как на плечо прилег словно 😭

Впервые увидела фиолетовый гриб 👁️ 👁️
Впервые увидела фиолетовый гриб 👁️ 👁️

Неожиданная рубрика, но мы тут за грибочками бегали
Неожиданная рубрика, но мы тут за грибочками бегали

Ой, еще! Самые верхние полки стеллажа в Питерском полкиусе это же слишком высоко?

Написала множеству полок иии: ✅ Твоя полка, Иркутск ✅ Квартал подарков, Краснодар Большинство других в ожидании, Ростов и Бря
Написала множеству полок иии: ✅ Твоя полка, Иркутск ✅ Квартал подарков, Краснодар Большинство других в ожидании, Ростов и Брянск без надежд, поэтому если вы знаете еще возможные точки в этих городах, буду благодарна, если поделитесь! Еще в Ульяновске пока тоже не нашла 😆

Люблюю
+1
Люблюю

Дело было в начале лета
Дело было в начале лета

Мыы приехали домой к полуночи и срразу влежку 🛌 Спасибо большое за маркет и за возможность увидеться и обняться тwт ❤️ А теп
Мыы приехали домой к полуночи и срразу влежку 🛌 Спасибо большое за маркет и за возможность увидеться и обняться тwт ❤️ А тепеерь основная череда маркетов неделя за неделей отработана и я буду УБИРАТЬСЯ ахахах и делать дела 👊🏻

Все так же на страже порядка 👊🏻
Все так же на страже порядка 👊🏻

Кот выглядывает:
Кот выглядывает:

Ухввхвх, спойлеры которые мы заслужили Доброго утра! 🌞
Ухввхвх, спойлеры которые мы заслужили Доброго утра! 🌞

Чухчух!
Чухчух!

Спасибо большое за ваши ответы, буду изучать и пробовать 😭❤️

Я тут изучаю вопрос полочек с мерчем в разных городах и хотела у вас спросить, ходите ли вы в такие и в каком городе хотели б
Я тут изучаю вопрос полочек с мерчем в разных городах и хотела у вас спросить, ходите ли вы в такие и в каком городе хотели бы видеть мой(а потом станет вашим хахах) мерч оффлайн, помимо маркетов? Слышала о Твоя полка и Полка чудес, но конечно не знаю возьмут ли еще куда 🧐

Кстати! Если вы хотели купить блокноты на Гнезде-Питер в это воскресенье, вы так же можете их предзаказать в лс паблика ❤️ на
Кстати! Если вы хотели купить блокноты на Гнезде-Питер в это воскресенье, вы так же можете их предзаказать в лс паблика ❤️ на витрину все так же буду брать по 1 штучке 🤲🏻

Чмок🤏🏻
Чмок🤏🏻

photo content

Доброе утро! 🐱 🐦‍⬛
Доброе утро! 🐱 🐦‍⬛