uk
Feedback
лунапик 🐣

лунапик 🐣

Відкрити в Telegram

Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу лунапик 🐣

Канал лунапик 🐣 (@lunapiql) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 939 підписників, посідаючи 6 550 місце в категорії Музика та 59 459 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 939 підписників.

За останніми даними від 27 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -124, а за останні 24 години на 3, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 37.90%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 15.72% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 0 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 720 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як полочка, полок, комикс, спб, stayalive_pages.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Комфортиться вместе 🍃 Флуд о геншине ~ https://t.me/paimonkushaet

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 28 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

10 939
Підписники
+324 години
-407 днів
-12430 день
Архів дописів
🌒🥰
+1
🌒🥰

Я похвалила весну и нас завалило снегом 10-20см
+3
Я похвалила весну и нас завалило снегом 10-20см

Бебики приоделись/упаковались
+2
Бебики приоделись/упаковались

Не удержалась сделала А6 с соней кхкххк
Не удержалась сделала А6 с соней кхкххк

Помираю как довольна качеством
Помираю как довольна качеством

Ребятоньки для онлайн заказов 15х15 🌒 Все новинки будут доступны на маркетах и на сайте в конце апреля (как разгребусь после
Ребятоньки для онлайн заказов 15х15 🌒 Все новинки будут доступны на маркетах и на сайте в конце апреля (как разгребусь после маркетов)

Получила закончившихся малышей и все сходу кажется нормально получились по цвету 😭😭😭😭
Получила закончившихся малышей и все сходу кажется нормально получились по цвету 😭😭😭😭

Уввчпчппч леглии 🤏🏻🤏🏻
+1
Уввчпчппч леглии 🤏🏻🤏🏻

Я так долго ждала весны, что запланировала каждое утро с собакеном (Ричи) гулять мимо местных вишен/черемухи, когда они будут
Я так долго ждала весны, что запланировала каждое утро с собакеном (Ричи) гулять мимо местных вишен/черемухи, когда они будут цвести, потому что в прошлом году я почему-то абсолютно пропустила этот период :с /а емае я писала диплом ахаха/ /еще когда нибудь я научусь бегать по утрам, но это уже другая вселенная/

Теек, ну чаечек точно надо будет заварить
Теек, ну чаечек точно надо будет заварить

Ждет, когда все зазеленеет /сделаю такую же фотку в мае и сравню экхехех/
Ждет, когда все зазеленеет /сделаю такую же фотку в мае и сравню экхехех/

А ЭТО У МЕНЯ НА МИКРО КЛУМБЕ 😭😭😭💚 Весна, спасибо, что наступила не очень то и поздно!! /#контентотхудожникакоторыймызаслу
А ЭТО У МЕНЯ НА МИКРО КЛУМБЕ 😭😭😭💚 Весна, спасибо, что наступила не очень то и поздно!! /#контентотхудожникакоторыймызаслужили../

Авгаоылслла такие сильные! т.т
Авгаоылслла такие сильные! т.т

Факт!
Факт!

он пришел сюда не шуточки шутить
+1
он пришел сюда не шуточки шутить

Тюпутюм пум-пум 🎵
Тюпутюм пум-пум 🎵

Упаковала✊🏻🤝 осталось еще 30 и в несколько заходов на почту, а то меня точно внесут в чс ахахах Нужно все-таки еще подумать
Упаковала✊🏻🤝 осталось еще 30 и в несколько заходов на почту, а то меня точно внесут в чс ахахах Нужно все-таки еще подумать, как автоматизировать расчет доставки и оплату на будущее 🤲🏻

Всего пока заказано пробно для маркетов 8-го и 16-го апреля, но все буудет в продаже на сайте ближе к концу апреля 🍀🍀🍀
Всего пока заказано пробно для маркетов 8-го и 16-го апреля, но все буудет в продаже на сайте ближе к концу апреля 🍀🍀🍀

они такие маленькие, что кажется, что это ЧИПСЫ

Нужная фурнитура еще едет, но ониии 😭😭
+1
Нужная фурнитура еще едет, но ониии 😭😭