uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 434
Підписники
Немає даних24 години
+17 днів
+730 день
Архів дописів
Сьогодні я зробив це замість відео🗣️
+1
Сьогодні я зробив це замість відео🗣️

Я щойно опублікував оновлення Sofy Wind Beta 0.3 в дискорді👽: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Відеоповідомлення00:40

Стрімим сьогодні чи як? 🗣️

може на аву на ютубчик бахнути?

Сидів, клацав шось в фотошопі і вийшов тупо генератор коблстоуну...
Сидів, клацав шось в фотошопі і вийшов тупо генератор коблстоуну...

Зі святом ніжності і краси, дорогі жінки 🥀 Хих, не бийте, це приколи все) 8 березня, це чудовий день, щоб згадати весь той шлях, який жінки торують в боротьбі за свої права та інтереси. Як кажуть "вода камінь точить", так і світ поступово змінюється від безперервних зусиль жінок, і це як мінімум, доволі круто, а як максимум - важка та велика справа, яка варта захоплення ❤️

💔
+1
💔

Через 20 хв +- почну стрім🥸

Але тут треба додати, що щоб врятувати майн повноцінно, треба зробити оновлення "fuck, go back!" і видалити деякі зайві штуки з гри. очевидно, що такого ніколи не станеться, моджанг так не вміє

В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись залежності від біому. В цілому - непогано.
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись залежності від біому. В цілому - непогано. В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків..... Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2

без коментарів 🗣️
без коментарів 🗣️

Пхахах, I'm cooked🤣 Але якщо жарти в сторону, то так воно і було, я дійсно потратив все вугілля, яке накопав в шахтах.. 🐗
Пхахах, I'm cooked🤣 Але якщо жарти в сторону, то так воно і було, я дійсно потратив все вугілля, яке накопав в шахтах.. 🐗

В зв'язку з останніми подіями
В зв'язку з останніми подіями

Ще 5 хв

Якщо ютуб буде норм, то через пів години відосик на каналі😼 Я там будую на відео😲, а не на етері🤯 А якщо чесно, то дуже цікавий ролик вийшов, тож очікуйте😘