uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 434
Підписники
Немає даних24 години
+17 днів
+730 день
Архів дописів
Все, коротше забийте і забудьте, більше ніякого оцього всього... by Котик🌯

А оце вже для тих, хто вважає, що їх буде важко відрізняти (увага в верхній лівий кут)

Всі хто вважає, що текстура неправильна бо це не виглядає як андезит/діорит/граніт в житті, згадайте як виглядає залізна руда
+1
Всі хто вважає, що текстура неправильна бо це не виглядає як андезит/діорит/граніт в житті, згадайте як виглядає залізна руда, чи кам'яне вугілля. Раптом що ці руди також не виглядають як блок з майнкрафту) Але в майнкрафті вони такі, які вони є заради більшого playfulness, щоб було весело і цікаво грати😇 (на фото залізна руда, та вихід кам'яного вугілля)

Я вирішив проблему з блоками, які всі ненавидять: діорит, андезит і граніт. Тепер вони у вигляді руди і спавняться, з частотою руд (тобто в набагато меншій кількості ніж зараз) Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind) #моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу

Я буквально весь стрім просто рубав дерево і більше нічого, тим часом коментарі🙄:
Я буквально весь стрім просто рубав дерево і більше нічого, тим часом коментарі🙄:

я буду стрімити о восьмій. всіх запрошую 💌

до і після сніфера
+1
до і після сніфера

ютуб сьогодні в гарному настрої і відео залилось досить швидко) тому ось: https://youtu.be/mm_4oeH-RJo?si=Gjn32WhD1rHwz3xQ

Друга серія boku no ntasyasumi вже на рендері 😇

Блін я таке класне відео зробив, я в шоці... Якщо ви його не дивилися, то ви реально злочинець... https://youtu.be/38XxdtnRN4w?si=EMXn1zIq5qVkML6J

Через пів години копальний стрім ⛏️

Не знаю як, але схоже, що ви реально допомогли трохи витягнути відео на верх) завдяки вашим переглядам і коментарям ✋♥️🤚 Оце в мене підписники й підписниці круті🥰

🧘‍♂️
🧘‍♂️

Та й пофік 🥇

Блєн це не дуже добре
Блєн це не дуже добре

Беріть щось пожувати і приємного перегляду) https://youtu.be/yj5wQtz4buI?si=eyHIEu7tps5LDEUD

Естафета відписок продовжується😳 До речі, сьогодні десь о 18:00-19:00 буде серія Софт Віндику😇
Естафета відписок продовжується😳 До речі, сьогодні десь о 18:00-19:00 буде серія Софт Віндику😇

Добре, забудьте
Добре, забудьте