uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 436
Підписники
+224 години
-17 днів
+630 день
Архів дописів
Капець ми з кайфиком посиділи) Дякую всім) Особлива подяка донатерам і спонсорам🥰🦆 (Добраніч))

етер?👀

sticker.webp0.08 KB

Щойно видалив свій чат, який проіснував цілий рік🌚 Основна причина видалення: моя манера спілкування, з часом, псує про мене враження в тих, хто зі мною спілкується і це негативно впливало на мою аудиторію (яку я дуже ціную) яка знаходилася в тому чаті. Якось так.. тримаю в курсі)

Монтую нове відео, вперше пробую зробити це в Davinci Resolve. Трохи дивно і незвично, він здається, поки, трохи більш неповоротким ніж Adobe Premiere, але скоріш за все, це просто справа звички. В цьому ролику, я буду пробувати деякі штуки зробити, які для мене також будуть в новинку) До речі, саме відео пов'язане з тим анонсом цікавих подій на Чумацькому Шляху 😌

Я зрозумів, що 4 монітора - не для мене, поки) Посидів, позаймався своїми справами звичайними і ,наче , трьох якраз досить) З
Я зрозумів, що 4 монітора - не для мене, поки) Посидів, позаймався своїми справами звичайними і ,наче , трьох якраз досить) Замість четвертого монітора розташувалася така крута драцена (тимчасово). Потім треба буде купити якусь штучну рослину, чисто для виду+затишку, бо в такі місця справжню зелень краще не ставити🧐 Це ще не кінцевий варіант, але вже терпимо😌 Добраніч 🥰

Ну, коротше, поки спробую так політати, а далі подивимось чи буде зручно (Заодно перевірю теорію "чим більше моніторів - тим
Ну, коротше, поки спробую так політати, а далі подивимось чи буде зручно (Заодно перевірю теорію "чим більше моніторів - тим краще") 🌚 P.S. головне не дивитися під стіл...

Сумую за цим часом🥹
Сумую за цим часом🥹

Зараз моє сміттєзвалище (робоче місце) виглядає так🥲 Болить голова від цього
Зараз моє сміттєзвалище (робоче місце) виглядає так🥲 Болить голова від цього

Виправив) Спасибі Мирославу, який підказав, як називається цей артефакт. Це Ghosting, фікситься (в моєму випадку) зменшенням часу відгуку монітора🥰🥰🥰

Найбільше бісить, коли не знаєш, як називається твоя проблема, щоб шукати її вирішення...

Тут краще видно
+1
Тут краще видно

Слухайте, хтось знає як фіксити подібне? Об'єкти залишають за собою такий, як би це назвати... Залишковий слід? Це видно, якщо придивитися до країв цього "стовпа", наприклад. Це відбувається тільки під час руху

Це буквально я зараз) Художниця: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=
Це буквально я зараз) Художниця: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=

#все_що_може_зламатися_зламається

Цікаві новини, які анонсував трохи раніше, для гравців Чумацького Шляху, доведеться перенести. В нас зламалася система скінів на сервері і поки ми її не полагодимо, то нічого такого, що я запланував починати не варто. Якось так)

А до речі)) це ж реально під відео, де я розповідаю, що мене брутально і безпардонно хакнули і я відновлюю і ремонтую ПК.) Це типу як ніби я марафонець, який отримав травму і записав відео про те, що він лікується і відновлюється, а йому напишуть: -Це все круто, але якщо не бігати 2-3 рази на тиждень, то про взяття марафону можеш забути))) 🤭🤭

Приколи приколами, але позитив починається з кожного персонально)
Приколи приколами, але позитив починається з кожного персонально)

А я думаю: "бляха, що це таке". А виявляється, що треба просто робити два-три відео на тиждень😌 Фух, аж відлягло 🥰