Артур Selfdotcom
Ir al canal en Telegram
2 436
Suscriptores
+224 horas
-17 días
+630 días
Archivo de publicaciones
2 436
Капець ми з кайфиком посиділи) Дякую всім) Особлива подяка донатерам і спонсорам🥰🦆
(Добраніч))
2 436
Щойно видалив свій чат, який проіснував цілий рік🌚
Основна причина видалення: моя манера спілкування, з часом, псує про мене враження в тих, хто зі мною спілкується і це негативно впливало на мою аудиторію (яку я дуже ціную) яка знаходилася в тому чаті.
Якось так.. тримаю в курсі)
2 436
Монтую нове відео, вперше пробую зробити це в Davinci Resolve. Трохи дивно і незвично, він здається, поки, трохи більш неповоротким ніж Adobe Premiere, але скоріш за все, це просто справа звички. В цьому ролику, я буду пробувати деякі штуки зробити, які для мене також будуть в новинку)
До речі, саме відео пов'язане з тим анонсом цікавих подій на Чумацькому Шляху 😌
2 436
Я зрозумів, що 4 монітора - не для мене, поки) Посидів, позаймався своїми справами звичайними і ,наче , трьох якраз досить)
Замість четвертого монітора розташувалася така крута драцена (тимчасово). Потім треба буде купити якусь штучну рослину, чисто для виду+затишку, бо в такі місця справжню зелень краще не ставити🧐
Це ще не кінцевий варіант, але вже терпимо😌
Добраніч 🥰
2 436
Ну, коротше, поки спробую так політати, а далі подивимось чи буде зручно
(Заодно перевірю теорію "чим більше моніторів - тим краще")
🌚
P.S. головне не дивитися під стіл...
2 436
Виправив) Спасибі Мирославу, який підказав, як називається цей артефакт. Це Ghosting, фікситься (в моєму випадку) зменшенням часу відгуку монітора🥰🥰🥰
2 436
Найбільше бісить, коли не знаєш, як називається твоя проблема, щоб шукати її вирішення...
2 436
Слухайте, хтось знає як фіксити подібне? Об'єкти залишають за собою такий, як би це назвати... Залишковий слід? Це видно, якщо придивитися до країв цього "стовпа", наприклад. Це відбувається тільки під час руху
2 436
Цікаві новини, які анонсував трохи раніше, для гравців Чумацького Шляху, доведеться перенести. В нас зламалася система скінів на сервері і поки ми її не полагодимо, то нічого такого, що я запланував починати не варто. Якось так)
2 436
А до речі)) це ж реально під відео, де я розповідаю, що мене брутально і безпардонно хакнули і я відновлюю і ремонтую ПК.)
Це типу як ніби я марафонець, який отримав травму і записав відео про те, що він лікується і відновлюється, а йому напишуть:
-Це все круто, але якщо не бігати 2-3 рази на тиждень, то про взяття марафону можеш забути)))
🤭🤭
2 436
А я думаю: "бляха, що це таке". А виявляється, що треба просто робити два-три відео на тиждень😌
Фух, аж відлягло 🥰
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
