uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 434
Підписники
Немає даних24 години
+17 днів
+730 день
Архів дописів
Бляха, киньте якийсь гарний килимок для мишки, такий щоб великий був, щоб і під клавіатуру. Я щось шукаю нормальний, а вони всі якісь дивні на вигляд

Монтую сьому серію Софт Вінду😇

в темному провулку до вас підходить ця людина і запитує який рік на дворі. Ваші дії?
в темному провулку до вас підходить ця людина і запитує який рік на дворі. Ваші дії?

дивіться яку класну штучку можна робити в Софт Вінді)

Дивіться кого зустрів 😇🐞 Вже треба одягати москітну сітку на вікна)
Дивіться кого зустрів 😇🐞 Вже треба одягати москітну сітку на вікна)

Оце прикол, бро тупо зачарив свою руку якимось зачаруванням з майну) Я б і сам собі таке зробив якось, на що чаримось? (Прокл
+1
Оце прикол, бро тупо зачарив свою руку якимось зачаруванням з майну) Я б і сам собі таке зробив якось, на що чаримось? (Прокляття втрати не пропонувати)

Вчора було кілька донатів, які я мав передати Андрійку. Ось, що цей геній мені відповів...
Вчора було кілька донатів, які я мав передати Андрійку. Ось, що цей геній мені відповів...

Це вже переходить всі межі... Взято з дискорду Soft Wind by тудивик

Продовжим будувати сьогодні, через пів години 🌝

щойно зайшов в світ відсортувати ресурси... з кріперами треба щось робити... #кріперів_геть
щойно зайшов в світ відсортувати ресурси... з кріперами треба щось робити... #кріперів_геть

Жесть, itpedia тупо вкрав мій відос про Штучний Інтелект... Це жарт насправді) але мені зараз його порекомендувало і відео дуже схожі (прямо дуже, це аж дивно)😇

Вчора не писав сюди після стріму, бо було вже дуже пізно😪 АЛЕ! дякую всім за вчорашній етер❤️ Особливо, звісно, дякую донатерам і найбільше: -fedotom2 -Пану Володимиру -whoissnails І всім-всім-всім іншим ♥️♥️♥️ Та й + на стрімі ми встигли дуже багато зробити в світі, а саме дуже immersive задекорувати шахту і, навіть, прокласти рейки, щоб туди-сюди-гасати😎

По-троху починаємо) https://youtube.com/live/szgROHC8Irc?feature=share

Го стрім через годину

Поки не міг нормально говорити через брекети (а відповідно не міг ні записати відео ні підрубити стрімчик), то релізнув Оновл
+4
Поки не міг нормально говорити через брекети (а відповідно не міг ні записати відео ні підрубити стрімчик), то релізнув Оновлення Soft Wind в дискорді. Це вже версія beta 0.2, виходить) Ось посилання: https://discord.com/channels/1158458082993647828/1179413683642834975/1210566938166689853

😫

Сьогодні мені поставили брекети на нижню щелепу і зняли експандер. В теорії до мене має повернутися моя нормальна дикція тепер.. Але мене жорстко зараз болять зуби😭 Не знаю чому так, бо коли ставили верхню щелепу, то мені було норм+пофік, а зараз просто жах🧟 Таке тупе відчуття, ніби я знову бейбі і в мене ріжуться молочні зуби.. хочу щось жувати, гризти, відкусити щось від когось, але не можу, бо зламаю брекети + дуже боляче. Навіть купив такий спеціальний гель знеболюючий, але він тільки трохи тримає, а потім починає боліти знов.. надіюся завтра буде краще🙃

тут дуже важливе питання по Софт Вінду: https://discord.com/channels/1158458082993647828/1209858479091752960