Артур Selfdotcom
Открыть в Telegram
2 434
Подписчики
-224 часа
-17 дней
+430 день
Архив постов
2 434
Бляха, киньте якийсь гарний килимок для мишки, такий щоб великий був, щоб і під клавіатуру.
Я щось шукаю нормальний, а вони всі якісь дивні на вигляд
2 434
в темному провулку до вас підходить ця людина і запитує який рік на дворі. Ваші дії?
2 434
Оце прикол, бро тупо зачарив свою руку якимось зачаруванням з майну)
Я б і сам собі таке зробив якось, на що чаримось?
(Прокляття втрати не пропонувати)
2 434
Вчора було кілька донатів, які я мав передати Андрійку. Ось, що цей геній мені відповів...
2 434
щойно зайшов в світ відсортувати ресурси... з кріперами треба щось робити...
#кріперів_геть
2 434
Жесть, itpedia тупо вкрав мій відос про Штучний Інтелект...
Це жарт насправді) але мені зараз його порекомендувало і відео дуже схожі (прямо дуже, це аж дивно)😇
2 434
Вчора не писав сюди після стріму, бо було вже дуже пізно😪
АЛЕ! дякую всім за вчорашній етер❤️
Особливо, звісно, дякую донатерам і найбільше:
-fedotom2
-Пану Володимиру
-whoissnails
І всім-всім-всім іншим ♥️♥️♥️
Та й + на стрімі ми встигли дуже багато зробити в світі, а саме дуже immersive задекорувати шахту і, навіть, прокласти рейки, щоб туди-сюди-гасати😎
2 434
Поки не міг нормально говорити через брекети (а відповідно не міг ні записати відео ні підрубити стрімчик), то релізнув Оновлення Soft Wind в дискорді. Це вже версія beta 0.2, виходить)
Ось посилання: https://discord.com/channels/1158458082993647828/1179413683642834975/1210566938166689853
2 434
Сьогодні мені поставили брекети на нижню щелепу і зняли експандер. В теорії до мене має повернутися моя нормальна дикція тепер.. Але мене жорстко зараз болять зуби😭
Не знаю чому так, бо коли ставили верхню щелепу, то мені було норм+пофік, а зараз просто жах🧟
Таке тупе відчуття, ніби я знову бейбі і в мене ріжуться молочні зуби.. хочу щось жувати, гризти, відкусити щось від когось, але не можу, бо зламаю брекети + дуже боляче.
Навіть купив такий спеціальний гель знеболюючий, але він тільки трохи тримає, а потім починає боліти знов.. надіюся завтра буде краще🙃
2 434
тут дуже важливе питання по Софт Вінду:
https://discord.com/channels/1158458082993647828/1209858479091752960
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
