uk
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Відкрити в Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Показати більше
2 437
Підписники
Немає даних24 години
+27 днів
+530 день
Архів дописів
Pizza tower vs Life is strange
Anonymous voting

Ок, сидим - чекаєм до вечора тоді

Блін, резонно... Донатери, це правда?
Блін, резонно... Донатери, це правда?

Зараз похаваю і включаю стрім 💺

Штучний інтелект В С Е ❗ Ютуб заявив, що перестане платити за контент, який згенерований AI. Оці всі біг-фут тревел блоги, ai asmr, навіть відео які просто озвучені AI не будуть монетизуватись. Humanity is so fucking back! Дуже хороший мув з боку гугла. Але це тоді виходить, що Гугл заробляв менше на продажі підписок на їх власні моделі ШІ, ніж йому доводилося платити " ai контнетмейкерам" за, власне, контент, який вони монетизують.

Відео готове вже на каналі. Окрім мене у відосі знявся ще Олександр, канал якого я кидав трохи раніше тут в тг.

Балін, я виходить, вас надурив, що відео буде сьогодні, шось я не розрахував по часу ✌️😅 Я забув, що мені сьогодні ще й 3д принтер мають доставити. Але от завтра! От завтра точно буде відос на каналі 😇

Мені нарешті зняли брекети
Мені нарешті зняли брекети

Це мені мама написала про цей відос... https://vm.tiktok.com/ZMSqbNRvY/
Це мені мама написала про цей відос... https://vm.tiktok.com/ZMSqbNRvY/

Всі кому не вистачало відосів від і всі хто жалівся "чому тільки стріми" - радійте 😈 Сьогодні запишу дещо веселе. Скоріш за все, відео завтра вже буде на каналі 🛀

Я колись з автором цієї озвучки сидів на уроці трудового навчання і ми дивилися цей мульт, який в мене був скачаний на кнопкову мобілку :)

Ну що, як і обіцяв - зустрічайте новий проєкт від мене "Пригоди Нуба у Майнкрафті"🏕 Це буде озвучка (тобто ви чутимете закадрові голоси), а не дубляж — щоб зберегти атмосферу оригіналу, але з українським перекладом. Плюс, завдяки цьому, час, який я витрачатиму на серію значно скоротиться☀️ Що дозволить більш інтенсивно виставляти їх Ну і окремо я дуже дякую Ґедзю, який роки тому познайомив мене із цим ламповим мультом, а зараз допомагає з адаптацією!)

Піндоси... Піндоси never changed...
Піндоси... Піндоси never changed...

Пхахаха, обожнюю тікток
Пхахаха, обожнюю тікток

Десь через годинку запускаю стрім🙂‍↕️

50/50 значить :)

Буде бомба, якщо я хоча-б до кінця року не буду грати в майнкрафт, а буду проходити якісь рандомні ігри на стрімах?
Anonymous voting

Якби розробка Софтвінду продовжилась, ми б зробили так, щоб зірка незеру, яка падає з візера, в поєднанні з рубінами, була нескінченним паливом для пічки ✌️🙂‍↕️