ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 434
Подписчики
-224 часа
-17 дней
+430 день
Архив постов
Через 15 хв запускаю стрім. На стрімі можна буде закинути будь-яку суму і запропонувати гру. Я закину цю гру в рулетку і в кінці фортуна вирішить, яку гру треба грати. Я знайшов прикольний сайт, там можна в залежності від суми донату міняти шанси на випадання гри, шось таке 😇

Я коли аукціон:
Я коли аукціон:

Чи не паритись і просто зробити аукціон на стрімі?

Pizza tower vs Life is strange
Anonymous voting

Ок, сидим - чекаєм до вечора тоді

Блін, резонно... Донатери, це правда?
Блін, резонно... Донатери, це правда?

Зараз похаваю і включаю стрім 💺

Штучний інтелект В С Е ❗ Ютуб заявив, що перестане платити за контент, який згенерований AI. Оці всі біг-фут тревел блоги, ai asmr, навіть відео які просто озвучені AI не будуть монетизуватись. Humanity is so fucking back! Дуже хороший мув з боку гугла. Але це тоді виходить, що Гугл заробляв менше на продажі підписок на їх власні моделі ШІ, ніж йому доводилося платити " ai контнетмейкерам" за, власне, контент, який вони монетизують.

Відео готове вже на каналі. Окрім мене у відосі знявся ще Олександр, канал якого я кидав трохи раніше тут в тг.

Балін, я виходить, вас надурив, що відео буде сьогодні, шось я не розрахував по часу ✌️😅 Я забув, що мені сьогодні ще й 3д принтер мають доставити. Але от завтра! От завтра точно буде відос на каналі 😇

Мені нарешті зняли брекети
Мені нарешті зняли брекети

Це мені мама написала про цей відос... https://vm.tiktok.com/ZMSqbNRvY/
Це мені мама написала про цей відос... https://vm.tiktok.com/ZMSqbNRvY/

Всі кому не вистачало відосів від і всі хто жалівся "чому тільки стріми" - радійте 😈 Сьогодні запишу дещо веселе. Скоріш за все, відео завтра вже буде на каналі 🛀

Я колись з автором цієї озвучки сидів на уроці трудового навчання і ми дивилися цей мульт, який в мене був скачаний на кнопкову мобілку :)

Ну що, як і обіцяв - зустрічайте новий проєкт від мене "Пригоди Нуба у Майнкрафті"🏕 Це буде озвучка (тобто ви чутимете закадрові голоси), а не дубляж — щоб зберегти атмосферу оригіналу, але з українським перекладом. Плюс, завдяки цьому, час, який я витрачатиму на серію значно скоротиться☀️ Що дозволить більш інтенсивно виставляти їх Ну і окремо я дуже дякую Ґедзю, який роки тому познайомив мене із цим ламповим мультом, а зараз допомагає з адаптацією!)

Піндоси... Піндоси never changed...
Піндоси... Піндоси never changed...

Пхахаха, обожнюю тікток
Пхахаха, обожнюю тікток

Десь через годинку запускаю стрім🙂‍↕️