Артур Selfdotcom
Відкрити в Telegram
2 436
Підписники
+224 години
-17 днів
+630 день
Архів дописів
2 436
Чесно кажучи, я вже обмірковую дещо цікаве і серійне по майнику, і це навіть не Софт Вінд поки) але я певен, що вам теж зайде. Тільки тссс🤫
2 436
Етер - все. Я трохи тільтую з тієї гри, тож наступного разу будемо лупцювати в щось інше. Дякую всім, хто був присутній + як завжди, особлива подяка Донатерам і справжнім, непідробним спонсорам (а не тим, хто нахапав споснорки собі🤭)
Я йду плакати спати, чого і вам бажаю) Добраніч! ♥️
2 436
Заходимо і робимо вигляд, що минулої трансляції не було
https://youtube.com/live/pwKbM_YjDRE?feature=share
2 436
Змінив тариф у провайдера на більшу швидкість потоку.) Надіюся, що етери перестануть підвисати👨💻
2 436
Етер скінчився) ще зловив такий донатик під кінець) Деколи, справді, музика може торкнути настільки, що навертаються слізки, особливо на концерті... особливо класична🤗
Спасибі велике за донат! І всім, хто донатив впродовж трасляції, також дякую) Ви крутелики) Ті хто просто дивився також, але менше пхихихихих)))
Добраніч всім!❤️
2 436
Добрий ранок! Який починається не з кави, а з нагадування, про конкурс на сервері Чумацький Шлях 🤗
До речі так, це тепер я такий гарний з ламами🧖🏻♂️🦙🦙🦙.
Умови конкурсу: https://t.me/gedz1/2116
Дискорд ЧШ:
https://discord.gg/VVkEAf8s6m
Авторка арту: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=
Гарного дня всім!
2 436
До речі, студія, яка зробила гру - північнокорейська. Руснява гра - руснява гра, бе-бе-бе бе-бе-бе🙄
Треба все ж її купити.
2 436
Етер - все)
Але гарна іграшка цей ваш only up)
Дякую всім хто був на трансляції. Спонсорам і донатерам - особлива подяка♥️♥️♥️
Добраніч 🥰
2 436
Ну я ж не просто так відкрив OBS) залітайте! https://youtube.com/live/az3riS4RdLA?feature=share
2 436
Тут всього кілька речень, витратьте хвилину-другу і ознайомтесь. Будь ласка: https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/rubric-society/3726681-so-robiti-u-vipadku-katastrofi-na-zaes-ukraincam-radat-na-dobu-zakritisa-vdoma.html
2 436
Деколи ловлю себе на думці, що зараз якесь перенасичення "товару" у всіх сферах. Типу, по кожному крутому всесвіту зняли, або знімають фільм/серіал, мільйон музики на кожен смак, нескінченна палітра мультфільмів, фільмів також вже про все на світі. Ігри теж не відстають: нескінченні ремейки, перевидання та ДЛС, все щоб порадувати фанатів, нові проєкти з новими сетінгами і т.д. Про це все знімають відео, стрімлять і грають. І це я перерахував тільки такий "товар" який не можна помацати, в плані техніки чи одягу все точно так само...
От стоїш серед всього цього різноманіття, а нічого не хочеться)
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
