ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 436
المشتركون
+224 ساعات
-17 أيام
+630 أيام
أرشيف المشاركات
Чесно кажучи, я вже обмірковую дещо цікаве і серійне по майнику, і це навіть не Софт Вінд поки) але я певен, що вам теж зайде. Тільки тссс🤫

🥱
🥱

Етер - все. Я трохи тільтую з тієї гри, тож наступного разу будемо лупцювати в щось інше. Дякую всім, хто був присутній + як завжди, особлива подяка Донатерам і справжнім, непідробним спонсорам (а не тим, хто нахапав споснорки собі🤭) Я йду плакати спати, чого і вам бажаю) Добраніч! ♥️

Заходимо і робимо вигляд, що минулої трансляції не було https://youtube.com/live/pwKbM_YjDRE?feature=share

Я пофіксив🤓 2-3 хвилини і починаємо)

Змінив тариф у провайдера на більшу швидкість потоку.) Надіюся, що етери перестануть підвисати👨‍💻

Це не смішно, бо це правда...
+1
Це не смішно, бо це правда...

Етер скінчився) ще зловив такий донатик під кінець) Деколи, справді, музика може торкнути настільки, що навертаються слізки,
Етер скінчився) ще зловив такий донатик під кінець) Деколи, справді, музика може торкнути настільки, що навертаються слізки, особливо на концерті... особливо класична🤗 Спасибі велике за донат! І всім, хто донатив впродовж трасляції, також дякую) Ви крутелики) Ті хто просто дивився також, але менше пхихихихих))) Добраніч всім!❤️

Добрий ранок! Який починається не з кави, а з нагадування, про конкурс на сервері Чумацький Шлях 🤗 До речі так, це тепер я т
Добрий ранок! Який починається не з кави, а з нагадування, про конкурс на сервері Чумацький Шлях 🤗 До речі так, це тепер я такий гарний з ламами🧖🏻‍♂️🦙🦙🦙. Умови конкурсу: https://t.me/gedz1/2116 Дискорд ЧШ: https://discord.gg/VVkEAf8s6m Авторка арту: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU= Гарного дня всім!

Ой, південно... Південнокорейська 👉👈

До речі, студія, яка зробила гру - північнокорейська. Руснява гра - руснява гра, бе-бе-бе бе-бе-бе🙄 Треба все ж її купити.

Етер - все) Але гарна іграшка цей ваш only up) Дякую всім хто був на трансляції. Спонсорам і донатерам - особлива подяка♥️♥️♥️ Добраніч 🥰

Ну я ж не просто так відкрив OBS) залітайте! https://youtube.com/live/az3riS4RdLA?feature=share

Відкрив OBS і там таке... Жесть, дякую! ГИИ!!!
Відкрив OBS і там таке... Жесть, дякую! ГИИ!!!

Прив) хто вам більше подобається?:
Anonymous voting

Тут всього кілька речень, витратьте хвилину-другу і ознайомтесь. Будь ласка: https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/rubric-society/3726681-so-robiti-u-vipadku-katastrofi-na-zaes-ukraincam-radat-na-dobu-zakritisa-vdoma.html

Деколи ловлю себе на думці, що зараз якесь перенасичення "товару" у всіх сферах. Типу, по кожному крутому всесвіту зняли, або знімають фільм/серіал, мільйон музики на кожен смак, нескінченна палітра мультфільмів, фільмів також вже про все на світі. Ігри теж не відстають: нескінченні ремейки, перевидання та ДЛС, все щоб порадувати фанатів, нові проєкти з новими сетінгами і т.д. Про це все знімають відео, стрімлять і грають. І це я перерахував тільки такий "товар" який не можна помацати, в плані техніки чи одягу все точно так само... От стоїш серед всього цього різноманіття, а нічого не хочеться)