گروه گپ دهه هشتادیا
📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу گروه گپ دهه هشتادیا
Канал گروه گپ دهه هشتادیا (@cy_ix) у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 45 803 підписників, посідаючи 1 035 місце в категорії Гумор та розваги та 7 431 місце у регіоні Іран.
📊 Показники аудиторії та динаміка
З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 45 803 підписників.
За останніми даними від 23 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -1 489, а за останні 24 години на -60, загальне охоплення залишається високим.
- Статус верифікації: Не верифікований
- Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 17.27%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 3.86% реакцій від загальної кількості підписників.
- Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 7 911 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 767 переглядів.
- Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.
- Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як ناشناس, کرم, روغن, ابزار, دندان.
📝 Опис та контентна політика
Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“ارتباط
@uABOLiu”
Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Гумор та розваги.
وای امروز چقدر خوش گذشت😇
وای حالم از اکسم بهم میخوره 💅
وقتی ذوق یک دخترو کور کردی از سرد شدنش گریه نکن💋
وای سارا دهنت سرویس 😭😂
وای شکمم درد میکنه 😭
وای گشنمه😭
وای غذا میخام😭
چه پیشی نازی 🥹🫠
کیرم تو پریودی 😭
تایم فداتون 🥰💞@dahe80xe
پهپاد ایران رفت خورد به هلیکوپتر آمریکایی
آمریکایی ها گفتن برای چی میزنی؟ ایران گفت ما نزدیم ولی اونا مارو زدن.
ما گفتیم زدی؟ ماهم رفتیم بحرین و کویت رو زدیم.
اسرائیل گفت بحرین و کویت رو زدی؟ رفت لبنان و سوریه رو زد.
پاکستان گفت انقدر بزن بزن نکنید منم میزنما!! رفت افغانستان رو زد
بعد ترکیه با خودش گفت آقا چرا همتون بزنید من نزنم؟ رفت عراق رو زد
یمن اومد وسط گفت : گفته بودم ایران رو نزنین، اسرائیل رو زد
عربستان اومد گفت آخه به تو چه ربطی داره؟ یمن رو زدمن که خواب بودم ولی باید بگم که آتش بس هنوز پابرجاست :) @dahe80xe
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
