uk
Feedback
𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

Відкрити в Telegram

📝 ЧАТ: https://t.me/+_V8plg2NgVlkOTdi ⚠️ ІНФА ДЛЯ ТЕБЕ: https://t.me/kob1taINFO

Показати більше
2 145
Підписники
-224 години
-97 днів
-4930 день
Архів дописів
https://www.youtube.com/watch?v=_FKvf3yBe5g Поїхали перший день квал, вболівайте за 🇺🇦 @BigBroBamb1ni

🌟 проходимо в півфінал
🌟 проходимо в півфінал

sticker.webp0.42 KB

sticker.webp0.45 KB

sticker.webp0.45 KB

Дякую! 😊
Дякую! 😊

🌟
🌟

💬Всім привіт, важка була неділя, було багато роботи, але я повертаюсь сьогодні о 23:00 по укр буде стрім крю також в будні будуть вечірні стріми 🎬

😎Костюм-Х фул і Scar-L на фул за 140.000 грн в китайській версії, що думаєте

Хтось вже ходив на DEADPOOL 3?
Хтось вже ходив на DEADPOOL 3?

Хтось вже ходив на DEATPOOL 3?
Хтось вже ходив на DEATPOOL 3?

Дякую за ПП стараюся всім відкинути 🤝

Буду вдячний за ПП 😱 🤕 5171892748
Буду вдячний за ПП 😱 🤕 5171892748

Перезапущу стрім