ru
Feedback
𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

𝗞𝗢𝗕𝟭𝗧𝗔🇺🇦

Открыть в Telegram

📝 ЧАТ: https://t.me/+_V8plg2NgVlkOTdi ⚠️ ІНФА ДЛЯ ТЕБЕ: https://t.me/kob1taINFO

Больше
2 145
Подписчики
-224 часа
-97 дней
-4930 день
Архив постов
https://www.youtube.com/watch?v=_FKvf3yBe5g Поїхали перший день квал, вболівайте за 🇺🇦 @BigBroBamb1ni

🌟 проходимо в півфінал
🌟 проходимо в півфінал

sticker.webp0.42 KB

sticker.webp0.45 KB

sticker.webp0.45 KB

Дякую! 😊
Дякую! 😊

🌟
🌟

💬Всім привіт, важка була неділя, було багато роботи, але я повертаюсь сьогодні о 23:00 по укр буде стрім крю також в будні будуть вечірні стріми 🎬

😎Костюм-Х фул і Scar-L на фул за 140.000 грн в китайській версії, що думаєте

Хтось вже ходив на DEADPOOL 3?
Хтось вже ходив на DEADPOOL 3?

Хтось вже ходив на DEATPOOL 3?
Хтось вже ходив на DEATPOOL 3?

Дякую за ПП стараюся всім відкинути 🤝

Буду вдячний за ПП 😱 🤕 5171892748
Буду вдячний за ПП 😱 🤕 5171892748

Перезапущу стрім