uk
Feedback
Тимчик

Тимчик

Відкрити в Telegram

пишу про музику, яку люблю, роблю музику, про яку пишу, все інше в #FAQ@tymchyk допомога війську: https://base.mono.bank/2SiGJoigzvgbhM https://youtube.com/@tymchyk contact: @Abscurat

Показати більше
2 556
Підписники
+124 години
+247 днів
+15830 день

Триває завантаження даних...

Залучення підписників
червень '26
червень '26
+100
в 7 каналах
травень '26
+299
в 16 каналах
Get PRO
квітень '26
+68
в 14 каналах
Get PRO
березень '26
+54
в 10 каналах
Get PRO
лютий '26
+59
в 13 каналах
Get PRO
січень '26
+60
в 9 каналах
Get PRO
грудень '25
+60
в 10 каналах
Get PRO
листопад '25
+52
в 9 каналах
Get PRO
жовтень '25
+76
в 12 каналах
Get PRO
вересень '25
+54
в 16 каналах
Get PRO
серпень '25
+69
в 20 каналах
Get PRO
липень '25
+95
в 11 каналах
Get PRO
червень '25
+139
в 21 каналах
Get PRO
травень '25
+111
в 14 каналах
Get PRO
квітень '25
+241
в 19 каналах
Get PRO
березень '25
+135
в 19 каналах
Get PRO
лютий '25
+59
в 25 каналах
Get PRO
січень '25
+74
в 16 каналах
Get PRO
грудень '24
+66
в 13 каналах
Get PRO
листопад '24
+100
в 34 каналах
Get PRO
жовтень '24
+77
в 16 каналах
Get PRO
вересень '24
+119
в 29 каналах
Get PRO
серпень '24
+187
в 19 каналах
Get PRO
липень '24
+85
в 17 каналах
Get PRO
червень '24
+74
в 16 каналах
Get PRO
травень '24
+110
в 18 каналах
Get PRO
квітень '24
+77
в 18 каналах
Get PRO
березень '24
+116
в 13 каналах
Get PRO
лютий '24
+102
в 18 каналах
Get PRO
січень '24
+82
в 13 каналах
Get PRO
грудень '23
+106
в 14 каналах
Get PRO
листопад '23
+63
в 24 каналах
Get PRO
жовтень '23
+114
в 7 каналах
Get PRO
вересень '23
+221
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+79
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+70
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+32
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+46
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+42
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+34
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+41
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+42
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+47
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+63
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '22
+22
в 0 каналах
Get PRO
вересень '22
+19
в 0 каналах
Get PRO
серпень '22
+25
в 0 каналах
Get PRO
липень '22
+23
в 0 каналах
Get PRO
червень '22
+14
в 0 каналах
Get PRO
травень '22
+23
в 0 каналах
Get PRO
квітень '22
+15
в 0 каналах
Get PRO
березень '22
+12
в 0 каналах
Get PRO
лютий '22
+41
в 0 каналах
Get PRO
січень '22
+26
в 0 каналах
Get PRO
грудень '21
+51
в 0 каналах
Get PRO
листопад '21
+43
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '21
+16
в 0 каналах
Get PRO
вересень '21
+7
в 0 каналах
Get PRO
серпень '21
+13
в 0 каналах
Get PRO
липень '21
+23
в 0 каналах
Get PRO
червень '21
+27
в 0 каналах
Get PRO
травень '21
+236
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
23 червня+25
22 червня+4
21 червня+3
20 червня+1
19 червня+2
18 червня+4
17 червня+6
16 червня+21
15 червня+2
14 червня+2
13 червня+3
12 червня+1
11 червня+3
10 червня+3
09 червня+10
08 червня0
07 червня+1
06 червня0
05 червня+1
04 червня0
03 червня+2
02 червня+2
01 червня+4
Дописи каналу

2
Питання до Саші в коментарях 💬
Питання до Саші в коментарях 💬
725
3
renie cares - агнець Хоч і сам реліз мені швидше не сподобався, бо здебільшого він сприймається як продукт воркшопу, а не реальний музичний твір, обійти стороною неможна. Така спроба в гайперпоп могла б бути успішною, якби підхід до нового звучання був більш органічним, а не обережним експериментом, за який наче навіть трошки соромно. Всі сильні сторони Іри тут все одно сильні, це й матовий голос, і щирі вірши, нові штучки теж здебільшого спрацьовують, але нічого не фіксується, все швидко проноситься вперед на розсіяній увазі. Пісні справляють моментальне позитивне враження, яке після прослуховування ефіром розчиняється в повітрі, не залишивши за собою майже нічого. Дивно. 💯-трек: хлопчик https://orcd.co/agnets 833 Renie Cares - la princesse lointaine: https://tymchyk.com/reviews/833 568 Renie Cares - легка нестерпність буття: https://tymchyk.com/reviews/568
806
4
🙈🙈🙈
🙈🙈🙈
873
5
Відеоповідомлення
913
6
Виявилось, що Голсі не може пробачити Фантано погане ревʼю останнього альбому, і вже декілька днів її фани нещадно тягають Ен+1
Виявилось, що Голсі не може пробачити Фантано погане ревʼю останнього альбому, і вже декілька днів її фани нещадно тягають Ентоні. Зайшло настільки, що йому прийшлось дати інтервʼю Variety, яким він зробив ще гірше. Бо звинувативши співачку в main character syndrome, зʼясувалося, що Мелон і сам на нього страждає. Як ще пояснити слова про те, що він вважає себе найважливішим музичним критиком за останні 10 років і ніхто не зможе наблизитися до його статусу? Кхе-кхе… 811 Halsey - The Great Impersonator: https://tymchyk.com/reviews/811
929
7
Даша більше не близнючка, але така ж сама фірмачка 💗 https://www.youtube.com/watch?v=9kawUxZ2Cso
984
8
Достатньо часу пройшло 🕹🕹🕹 https://tymchyk.com/battles/48525
Достатньо часу пройшло 🕹🕹🕹 https://tymchyk.com/battles/48525
991
9
Це вони просто не застали марш рівності, ось там справжня юніті. https://lambgoat.com/news/53589/silent-planet-on-ukrainian-show-the-unity-weve-experienced-here-is-unlike-anything-weve-seen/
1 002
10
Завтра у мене в гостях легенда 🖕
Завтра у мене в гостях легенда 🖕
1 263
11
Всі вже мали сьогодні почути тяговий новий сингл Анни, а тепер послухайте, як вони до цього дійшли 💓💓💓 https://youtu.be/IlY2fVOgSOw https://youtu.be/IlY2fVOgSOw https://youtu.be/IlY2fVOgSOw
1 123
12
1284 Deftones - Eros Holy Grail Насправді ця легенда розпочалась так давно (18 років тому!), що вже є ціле покоління фанатів
1284 Deftones - Eros Holy Grail Насправді ця легенда розпочалась так давно (18 років тому!), що вже є ціле покоління фанатів Дефтоунс, які навіть не знають про існування цього міфічного альбому під назвою Eros. Навіть я з часом перестав в нього вірити, і вже хотів запустити конспірологічну теорію, що більшість пісень з цієї невипущеної платівки було канібалізовано по інших релізах, бо хто може повірити, що в них є два різних треки з назвами Tempest і Trempest? А виявилось, що це реально 11 пісень оригінальної музики. Тож залишається одне питання, чи воно було того варте? Звісно ж, так! Це ж новий/старий альбом Deftones, навіть в такому незведеному стані ці демки справляють неймовірне враження, ніби це якийсь загублений пазл, який нарешті знайшов своє місце. Вочевидь Ерос є логічним продовженням Saturday Night Wrist, може трошки більш стриманим і не таким болючим, місцями з цими заграваннями із шугейзом, які зʼявляться набагато пізніше, та й загалом є щось таке замріяне пост-рокове на ньому. Як і кожна їхня робота, тут створюється якась своя дивна унікальна атмосфера, яку не так просто вловити, але всі ці імена стриптизерок, назва альбому та ті тексти, що можна розчути, дещо натякають — це все про непросту різнобарвну любов, скажімо так. Перформанс під цей концепт теж підходящий, Чіно видає, як свої самі високі ноти, так і найлютіші скріми. Гурт теж грає натхненно і вже навіть якось незвично, з цього часу все ж пройшло аж пʼять альбомів. На жаль, майже не чутно електроніки Френка, швидше за все, вона просто не була дописана, але там, де є, то дуже класна. Всі тізери, які ми чули раніше дуже класні: Мелані так само розвалює, як і на лайві, те, що раніше називали Далласом таке ж прекрасно, Smile кожного разу рве душу… Попри всю радість від того, що я нарешті зміг почути той самий Ерос, я не думаю, що він колись вийде в фінальному стані, смерть Чі Ченга поставила на цьому хрест. Але саме прикре, що я не думаю, що це був би надто вдалий альбом Дефтоунс і він точно не був би кращим за Diamond Eyes. Якихось супер хітів я тут не почув і загалом не можна назвати весь трекліст якимось надзвичайно міцним. Прослухавши це демо декілька разів, здається, що потенціал у нього безумовно є, але чи зміг такий альбом поставити гурт назад на рейки (як це зробив свого часу DE) після доволі провального комерційно SNW, який майже розвалив групу. Таке враження, що в паралельній реальності це був би останній реліз мого улюбленого гурту. ❌ Sable може бути їхнім найгіршим треком; ⚠️ ймовірно це Коув Ребер на фіті в Brianna; 💯-трек: Melanie / Electra / Brianna FFO: Deftones https://youtube.com/playlist?list=PL-pcYBshpUPOqTdFh8EeQ7CI5jVMzzpBp&si=ezfcT5ydgejptH8o ℹ️ USA, alternative metal Deftones: https://tymchyk.com/ffo/Deftones #OG333@tymchyk
1 099
13
В Юлі сьогодні тридцять пʼятий день народження, тому всі вітаємо мою супер дружину 🐻🐻🐻 Виникала в мене ідея зробити привіт
В Юлі сьогодні тридцять пʼятий день народження, тому всі вітаємо мою супер дружину 🐻🐻🐻 Виникала в мене ідея зробити привітання з майбутнього, типу переслане машиною часу відео, де б ми святкували її пʼятдесятий ювілей. Олежка допоміг з ефектом старіння, місцями з футуристичними артефактами. Але не можу не думати про те, що судячи з того, як ми всі виглядаємо в 2041 році, особливо ті, хто в Україні, тридцяті обіцяють бути дуже непростими…
1 089
14
Хтось привітав Чіно з його днем народження тим, що лікнув Ерос. Це дійсно він, а не ШІ 👀👀👀
Хтось привітав Чіно з його днем народження тим, що лікнув Ерос. Це дійсно він, а не ШІ 👀👀👀
1 169
15
Нарешті знайшлась пісня цього літа. Шкода тільки, що оригінал такий короткий: https://youtu.be/adojY1SI-70?si=GparzuuJRMRb-Mz
Нарешті знайшлась пісня цього літа. Шкода тільки, що оригінал такий короткий: https://youtu.be/adojY1SI-70?si=GparzuuJRMRb-MzH
1 096
16
Нагадую, що цей чорт зустрів повномасштабне вторгнення в Миколаєві під час свого туру, написав пост, що це справжня війна, як
Нагадую, що цей чорт зустрів повномасштабне вторгнення в Миколаєві під час свого туру, написав пост, що це справжня війна, як йому страшно, а тільки повернувся в росію, так одразу видалив. Тепер досвідчений 😎
1 137
17
Всіх з початком армагедону в Криму 🌟🌟🌟 https://youtu.be/uNbRSUr1UGs
1 115
18
АНТАЙТЛД - #металкор 26.6.26
АНТАЙТЛД - #металкор 26.6.26
1 113
19
Абсолютна легенда, безумовно найкращий ігровий саундтрек, з цього приводу моє улюблене: https://youtu.be/HdqHBeH6Z3A 818 Sea
Абсолютна легенда, безумовно найкращий ігровий саундтрек, з цього приводу моє улюблене: https://youtu.be/HdqHBeH6Z3A 818 Sea Power - Disco Elysium: https://tymchyk.com/reviews/818
1 088
20
Коротше, сталось найгірше: я захворів і не потраплю на Silent Planet у Львові. Так і не знав, що треба було вчора на них йти
Коротше, сталось найгірше: я захворів і не потраплю на Silent Planet у Львові. Так і не знав, що треба було вчора на них йти 🫡
1 092