uk
Feedback
V&V

V&V

Відкрити в Telegram

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу V&V

Канал V&V (@vvreact) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 13 394 підписників, посідаючи 5 413 місце в категорії Музика та 49 240 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 13 394 підписників.

За останніми даними від 27 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -315, а за останні 24 години на -10, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 53.44%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 34.97% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 7 157 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 683 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 198.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 28 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

13 394
Підписники
-1024 години
-927 днів
-31530 день
Архів дописів
V&V
13 391
хотел притвориться елисеем, но надпись в углу смски спалила сори

V&V
13 391
Знаете за что я обожаю инфляцию и военно-политическую обстановку в рашке? За то что фраза «20 тысяч на кроссовки и мне похуй» от фейса, с каждым годом обретает новый смысл.

V&V
13 391
Блять, я перешел на акк ахаххаахахаххаха
Блять, я перешел на акк ахаххаахахаххаха

V&V
13 391
Ебать Джойнер Лукас рипнулся

V&V
13 391
Трахать

V&V
13 391
Прожали в пол 🫁

V&V
13 391

V&V
13 391
Фу как уже хочется закончить эту шарагу сраную и ебенить контент🫣

V&V
13 391

V&V
13 391
Обложка на делюкс
Обложка на делюкс

V&V
13 391
ГООООООЛ
ГООООООЛ

V&V
13 391
Пхахахахахахахаха сука шиз

V&V
13 391
Бля вы б знали как я вчера наебенился, нахуярьте реакций с молитвой

V&V
13 391
photo content

V&V
13 391
WHO U GOT⁉️
Anonymous voting

V&V
13 391
Длинные деньги кароче ты понял

V&V
13 391
А знаете в чем главный показатель успеха альбома Фейса? Людям рвет жопу. Им не похуй, а именно бомбит большинство. Провокационное название, провокационные строчки. Люди не безразличны, как было с предыдущими релизами. Заебись

V&V
13 391
Слушаю Фейса уже официально. Не, все таки охуенно, сосите хуй

V&V
13 391
Ахахахаххаа блять. Я все эти дни как отключают свет ебашу пешком по лестнице. Хуже всего после Джуса пешком хуярить в темноте. А сегодня узнал, шо все это время лифт у нас работал и без света…..

V&V
13 391
Линк на реферал блума👇