uk
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

Відкрити в Telegram

Літопис сучасності

Показати більше
5 739
Підписники
-724 години
-197 днів
-2730 день
Архів дописів
все ок, продовжуємо https://youtube.com/live/8FAYjH5mics?feature=share

теперь подвел провайдер;( пока отбой

Так, генератор подключил, стримим! Готэм, знак в небе🌖 https://youtube.com/live/eLDKBPysK0g?feature=share

photo content

Артист⚔ бажає всім тихої і смачної ночі
Артист⚔ бажає всім тихої і смачної ночі

✈️ну дуже важливе відео✈️ як не розгубитися🔥орк-рулетка🔥 https://youtu.be/kfcgmqwCrSw

котики-партнери, стрім для вас 15:30🔔 https://youtube.com/live/sknQXsGuY50?feature=share

🟥🟥 НОВИЙ ЗБІР 🟥🟥 Благодійна Організація "Східний Прометей" розпочинає великий збір на потреби новоствореного точкового це
🟥🟥 НОВИЙ ЗБІР 🟥🟥 Благодійна Організація "Східний Прометей" розпочинає великий збір на потреби новоствореного точкового центру підримки військовослужбовців та їх сімей. ЦІЛЬ: 200 000 грн. ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОНАТІВ *для більш детальної інформації, у коментарях ви знайдете презентацію концепції центру.

photo content

🟥🟥 НОВИЙ ЗБІР 🟥🟥 Благодійна Організація "Східний Прометей" розпочинає великий збір на потреби новоствореного точкового центру підримки військовослужбовців та їх сімей. ЦІЛЬ: 200 000 грн. ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОНАТІВ *для більш детальної інформації, у додатку ви знайдете презентацію концепції центру.

интересно, за не уже выехали?) пост действительно жоский)
интересно, за не уже выехали?) пост действительно жоский)

8 червня на території аеродрому "Ахтубінськ" в Астраханській області РФ, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового з
+1
8 червня на території аеродрому "Ахтубінськ" в Астраханській області РФ, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення, уражено багатоцільовий винищувач держави-агресора Су-57. оце жирна ціль! 😈

ТЦК взагалі не має меж адекватності. мобілізувати княгиню Киіївську - це вже занадто
ТЦК взагалі не має меж адекватності. мобілізувати княгиню Киіївську - це вже занадто

Готэм, дневной знак в небе🌖 СТРИМ В 15:15 ДЛЯ ВСЕХ🔔 https://youtube.com/live/nqj2Ur9zn78?feature=share

шо ви? стрім потрібен?)

photo content

Фото з наслідками побиття українського полоненого співробітниками російської колонії виклав цими днями і правозахисний канал
Фото з наслідками побиття українського полоненого співробітниками російської колонії виклав цими днями і правозахисний канал Gulagu.net. На кадрах з воронезького СІЗО-2 невідомий український полонений має в буквальному сенсі муміфіковану ногу.
Полонених українців б'ють на «прийомці» (при передачі від конвою Міноборони до СІЗО та ВК, кидають по камерах, мед.допомоги не надають. У результаті побиття утворюються великі гематоми, за якими немає належної уваги медиків (їх до полонених просто не допускають). А потім, коли полонені практично починають гнити, до них пускають медиків, але часто буває вже пізно, – пише Gulagu.net.
За інформацією правозахисників, бійці загонів спецпризначення ФСВП росії та співробітники СІЗО бʼють по незагоєних ранах, а оскільки імунітет полонених близький до нуля, про загоєння не йдеться і мови.
У цього потерпілого N не гояться рани, нога муміфікована. Інший українець загинув в ОТБ-1 (обласна туберкульозна лікарня 1), у нього були відбиті спина, ноги, стегна, пішов некроз. Перед смертю він був повністю чорного кольору. Рани не загоюються, почалася втрата білка, рани почали гнити, м'язи буквально розвалювалися на очах і наприкінці проглядалися вже кістки та сухожилля. У майже всіх полонених втрата ваги, порушення слуху та зору
🗣ПОШИРЮЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ У СОЦМЕРЕЖАХ, ПОЗНАЧАЙТЕ ХОЧ КОГОСЬ З ІНОЗЕМЦІВ. Мовчати не можна, бо це пздц. Ось тут більше тексту❗️ Пост для поширення в інстаграм тут |Пташка Інсайд|

Готэм, знак в небе🌖 СТРИМ 17:30🔔 https://youtube.com/live/W5AA5SBMlao?feature=share

трохи не забув: ЗБІР ЗАВЕРШЕНО ☑️ 65 ДНІВ 500 000 ГРН ДЯКУЮ КОЖНОМУ

во временно оккупированном Луганске сезон горящей травы и курения в неположенных местах начался очень рано))) от детонации эр
+2
во временно оккупированном Луганске сезон горящей травы и курения в неположенных местах начался очень рано))) от детонации эрекция