5 739
Подписчики
-724 часа
-197 дней
-2730 день
Архив постов
5 739
Так, генератор подключил, стримим!
Готэм, знак в небе🌖
https://youtube.com/live/eLDKBPysK0g?feature=share
5 739
🟥🟥 НОВИЙ ЗБІР 🟥🟥
Благодійна Організація "Східний Прометей" розпочинає великий збір на потреби новоствореного точкового центру підримки військовослужбовців та їх сімей.
ЦІЛЬ: 200 000 грн.
ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОНАТІВ
*для більш детальної інформації, у коментарях ви знайдете презентацію концепції центру.
5 739
🟥🟥 НОВИЙ ЗБІР 🟥🟥
Благодійна Організація "Східний Прометей" розпочинає великий збір на потреби новоствореного точкового центру підримки військовослужбовців та їх сімей.
ЦІЛЬ: 200 000 грн.
ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОНАТІВ
*для більш детальної інформації, у додатку ви знайдете презентацію концепції центру.
5 739
8 червня на території аеродрому "Ахтубінськ" в Астраханській області РФ, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення, уражено багатоцільовий винищувач держави-агресора Су-57.
оце жирна ціль! 😈
5 739
ТЦК взагалі не має меж адекватності.
мобілізувати княгиню Киіївську - це вже занадто
5 739
Готэм, дневной знак в небе🌖
СТРИМ В 15:15 ДЛЯ ВСЕХ🔔
https://youtube.com/live/nqj2Ur9zn78?feature=share
5 739
Repost from Пташка Інсайд
Фото з наслідками побиття українського полоненого співробітниками російської колонії виклав цими днями і правозахисний канал Gulagu.net. На кадрах з воронезького СІЗО-2 невідомий український полонений має в буквальному сенсі муміфіковану ногу.
Полонених українців б'ють на «прийомці» (при передачі від конвою Міноборони до СІЗО та ВК, кидають по камерах, мед.допомоги не надають. У результаті побиття утворюються великі гематоми, за якими немає належної уваги медиків (їх до полонених просто не допускають). А потім, коли полонені практично починають гнити, до них пускають медиків, але часто буває вже пізно, – пише Gulagu.net.За інформацією правозахисників, бійці загонів спецпризначення ФСВП росії та співробітники СІЗО бʼють по незагоєних ранах, а оскільки імунітет полонених близький до нуля, про загоєння не йдеться і мови.
У цього потерпілого N не гояться рани, нога муміфікована. Інший українець загинув в ОТБ-1 (обласна туберкульозна лікарня 1), у нього були відбиті спина, ноги, стегна, пішов некроз. Перед смертю він був повністю чорного кольору. Рани не загоюються, почалася втрата білка, рани почали гнити, м'язи буквально розвалювалися на очах і наприкінці проглядалися вже кістки та сухожилля. У майже всіх полонених втрата ваги, порушення слуху та зору🗣ПОШИРЮЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ У СОЦМЕРЕЖАХ, ПОЗНАЧАЙТЕ ХОЧ КОГОСЬ З ІНОЗЕМЦІВ. Мовчати не можна, бо це пздц. Ось тут більше тексту❗️ Пост для поширення в інстаграм тут |Пташка Інсайд|
5 739
во временно оккупированном Луганске сезон горящей травы и курения в неположенных местах начался очень рано)))
от детонации эрекция
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
