uk
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Відкрити в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Показати більше
9 314
Підписники
-124 години
-297 днів
-10430 день
Архів дописів
Давно так важко не закривали збори для ЗСУ. Ну давайте, рідненькі. Залишилось ще 60 тис.грн. Кожен по трошки та й зберемо 🙏 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+2
Біля Сімферополя щось горить. Знову кацапи курять де ше не попало 🤡😈

Перш за все хочу подякувати за небайдужість і наголосити, що немає малих донатів! Достатньо щоб кожен донатив по трошки і ми
Перш за все хочу подякувати за небайдужість і наголосити, що немає малих донатів! Достатньо щоб кожен донатив по трошки і ми неодмінно переможемо! Щодо нашого збору на авто, трохи застопорилось. Залишилось зібрати 80 тис.грн. Це по 5-6 грн з кожного з вас, або ж по 80 грн з 1000 добродіїв. Дякую вам за небайдужість! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Repost from Rudoman4uk
Укрзалізниця, у вас тут знову дерусифікація зламалася. Барельєф на честь перемоги росіян у Полтавській битві не підпадає під
Укрзалізниця, у вас тут знову дерусифікація зламалася. Барельєф на честь перемоги росіян у Полтавській битві не підпадає під дію про декомунізацію - це зрозуміло. Але навіщо оголошувати "дерусифікацію" залізниці і при цьому залишати пам'ятні знаки на честь перемоги Росії проти козаків під проводом Мазепи і шведів?

Маємо 100к із 200 на авто для контрнаступу! Щоб закрити збір, достатньо донату розміром у 6,66 грн від кожного з 15 тис підпи
Маємо 100к із 200 на авто для контрнаступу! Щоб закрити збір, достатньо донату розміром у 6,66 грн від кожного з 15 тис підписників. Або 66,6 грн від 1500 меценатів, чи по 666 грн від 150 добродіїв. Друзі, давайте пошвидше закриємо збір, машинка вже в дорозі! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Причина - на злодію шапка загорілась 🤡
Причина - на злодію шапка загорілась 🤡

+1
У Москві горить будівля міноборони рф. Це не ми)))

Маємо вже 70 із 200к грн на авто для контрнаступу! Прошу всіх долучитись донатами а також репостами, коментами та вподобайками у👇 Твіттер Фейсбук 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Люди вигнали московських попів!

Це піздєц. У селі Задубрівка Чернівецької обл попи московського патріархату не дозволяють відспівати тіло загиблого воїна у храмі. Це системна проблема, яку потрібно вирішувати комплексно! Потрібно на державному рівні заборонити московську церкву в Україні!

Крим. Новофедорівка. ДеЕрГе?)))

Друзі! Відкриваємо збір для контрнаступу! Воїнам 16 окремого батальйону на південний напрямок потрібен позашляховик. Ми вже знайшли машинку. Бюджет 200 тис.грн! Потрібні ваші 6, 66, 666 грн 😈 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Фінляндія стала повноправним членом НАТО! ВІТАЮ наших друзів та партнерів! І це завдяки путіну, звісно ж, який хотів кордони
Фінляндія стала повноправним членом НАТО! ВІТАЮ наших друзів та партнерів! І це завдяки путіну, звісно ж, який хотів кордони НАТО станом на 1997 рік 🤡

російська федкрація - країна гній.

⚡Хмельницька міськрада щойно припинила право користування земельною ділянкою всім релігійним організаціям в громаді, що належать до РПЦ/УПЦ (МП). Інші міста беріть приклад!

Тільки гляньте, як моспархат зомбує з самого дитсадка... Упц МП - це чи не гірше за російськц армію!

Просто розрив 💥🤡

Ні дня без інцидентів за участі московських попів. ☦️ В Іршанську на Житомирщині священник УПЦ МП вдарив по голові 10-річного хлопчика із прапором України. Подія відбулась на фоні голосування громади про перехід до ПЦУ. Як повідомляють ЗМІ, в підсумку громада проголосувала за перехід до ПЦУ з 8 квітня.

База від президента! Зеленський, коментуючи майбутній контрнаступ ЗСУ, заявив, що у росіян "ще є час піти, інакше ми їх знищимо". 💥 Також Зеленський побажав президенту росії володимиру путіну пережити все те, що рік тому в окупації пережили жителі села Ягідне. "Можу додати тільки одне: все це (тортури, нелюдське ставлення ) можу побажати президенту росії та провести залишок свого життя у підвалі, із відром замість туалету", - сказав Зеленський.

Штурмові підрозділи 72 бригади, атакують позиції окупантів на Вугледарському напрямку 🔥 Відео від воїнів, яким ми з вами системно допомагаємо.