uk
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Відкрити в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Показати більше
9 314
Підписники
-124 години
-297 днів
-10430 день
Архів дописів
Трохи хороших росіян (чи бурятів) від підрозділу морпіхів 35 бригади, яким ми з вами допомогли з автівкою.

Прошу підписати дві петиції про перейменування вулиць у Києві на чесь наших загиблих Героїв. Залишилось не багато 👇 https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11875 https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11841

+1
В Мелітополі чомусь вибухнула машина гауляйтера селища Якимівка. 😈

Миттєва реакція громади. У церкві де московські попи побили українського воїна, на вечір уже українська церква! Громада вирішила перейти до ПЦУ.

Пишуть, шо Владлєну аккурат перед смертю якась дівчина вручила статуетку (з 200 грам тротилу). Владлєн таки переміг у номінац
Пишуть, шо Владлєну аккурат перед смертю якась дівчина вручила статуетку (з 200 грам тротилу). Владлєн таки переміг у номінації кращих творчих вечорів руснявих пропагандонів 🤡

З Богом 🤡

ТАТАРСЬКИЙ ЗДОХ. ГОРИ В ПЕКЛІ ПОТВОРА!

Ой яке свято! Пишуть, що в Пітєрі, в будівлі де проводив захід руснявий воєнкор Владлен Татарський, пролунав вибух. Начебто Т
+5
Ой яке свято! Пишуть, що в Пітєрі, в будівлі де проводив захід руснявий воєнкор Владлен Татарський, пролунав вибух. Начебто Татарський здох. Гарний день. Гарна неділя

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі захоплюється боротьбою УПА проти Сталіна 🔥 "Воля українського народу непохитна. Це сини та онуки людей, які бились проти Сталіна та Жукова протягом 10 років з 1945 по 1955... Тому українці - це люди, яких не так просто завоювати", - сказав він у відповідь на питання, чи подолали б українці росіян без Західної підтримки. Нагадаю, саме повстанці УПА боролись з червоною чумою Сталіна до 1955го...

Дике побиття зграєю богохульників з російської церкви в Хмельницькому. ШОКУЮЧІ подробиці. Поліція озвучила версію росіян. «Со
+1
Дике побиття зграєю богохульників з російської церкви в Хмельницькому. ШОКУЮЧІ подробиці. Поліція озвучила версію росіян. «Солдат скинув Євангліє і зробив зауваження ФСБшникам». Це типу причина організованого натовпу зграї російських бойовиків у рясах на солдата ЗСУ. Але правда на ВІДЕО. Самі РОСІЯНИ скинули Євангліє. Це п….ць просто. Боєць ЗСУ Артем Ананьєв зараз в лікарні - не сильні травми, зламали трохи кісточок. Заживе, це бойовий козак, він ніколи не нив і не ниє, пішов добровольцем воювати, має травми та контузії. Бєси навіть зграєю ледве з ним впоралися. Справа усієї громади міста припинити безчинства та тероризм на території окупованого росіянами храму. Сьогодні в 18:00 громада збирається затримати російських бойовиків. Володимирська 113! Прийдіть! Поширте! Раніше звільняв наші землі на Хмельниччині Вітя Бурлик, разом з своїми козаками ловив російських тітушок та боксерів. Зараз Віктор звернув увагу на цю подію, але сам, як і я, перебуває на службі. Тож вся надія на чесну громаду.

Мер Хмельницького Олександр Симчишин відреагував на побиття військового у філії фсб - церкві упц мп! На позачерговій сесії мі
Мер Хмельницького Олександр Симчишин відреагував на побиття військового у філії фсб - церкві упц мп! На позачерговій сесії міськрада Хмельницького припинить користування усіма земельними ділянками в місті для церкви МП. Також закликав звільнити патрульних, які повірили брехні попів і склали протокол на воїна. Дякую меру за гідну реакцію. Хто не бачив, відео за лінком: https://t.me/aronets_live/5724

❗️Московські попи побили військового у Хмельницькому! Військовий пішов в московський храм щоб задати питання «Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в московський патріархат?». Після цього на нього накинулися попи. При цьому копи, які приїхали на виклик, стали на бік руснявих попів і затримали військового, який пішов на фронт добровольцем, отримав контузію та черепно-мозкову травму. Ппц...

Мелітополь 💥 Місцеві повідомляють про 5 вибухів у Мелітополі в районі залізничного депо.

Пашу відправили від домашній арешт на 60 днів + заборонили спілкуватись із сектантами 🤡
Пашу відправили від домашній арешт на 60 днів + заборонили спілкуватись із сектантами 🤡

Бог дав Паші Мерседесу, окрім Мерседеса, ще й годинник за 40 тис.євро і шарф Луї Вітон за 700$.
Бог дав Паші Мерседесу, окрім Мерседеса, ще й годинник за 40 тис.євро і шарф Луї Вітон за 700$.

Підсилили морпіхів з 35 бригади на Авдіївському напрямку! Якось зустрічався я з колегами із фонду "Після Служби", обмінялись
+5
Підсилили морпіхів з 35 бригади на Авдіївському напрямку! Якось зустрічався я з колегами із фонду "Після Служби", обмінялись думками, обговорили нашу співпрацю. А співпраця почалась відразу, адже Аня з фонду "Після Служби" вже кілька місяців допомагала зі збором на авто друзям-морпіхам. Збір застопорився, то ж "Нащадки Сагайдачного" погодились допомогти, тим паче напрямок пекельний. Власне, Аня з хлопцями зібрала 98тис.грн, а ви, друзі, задонатили нагому фонду 190 тис.грн. Ми знайшли, купили, привезли відремонтували і особисто разом з колегою з партнерського фонду відвезли пікапчик нашим воїнам. Був час поспілкуватись з нашими воїнами. Це надзвичайно круті хлопці, які роблять такі речі, які можливо побачити лише у фільмах. Дякую вам воїни! А ми допомагаємо чим можемо! І ще раз дякуємо всім меценатам! Долучайтесь до збору на наступну автівку! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

СБУ СБУ СБУ! З дитинства за СБУ))) СБУ оголосила підозру Паші Мерседесу за розпалювання релігійної ворожнечі, виправдовування
+5
СБУ СБУ СБУ! З дитинства за СБУ))) СБУ оголосила підозру Паші Мерседесу за розпалювання релігійної ворожнечі, виправдовування і заперечення збройної агресії рф проти України. А ще провели обшуки у будинку Паші - тільки гляньте на фото. Це все дав Бог? Зараз триває суд. Сподіваюсь, посадять. А потім обміняють на сотні наших захисників...

Repost from Igor Zakharenko
… до Бучі була Житомирська траса. Це відео без начитки та музики, щоб всі канали світу могли показати та нагадати про страшні злочини росіян. Ми їдемо по Житомирській трасі і бачимо розстріляних людей та спалені авто. Саме тут відбулася жахлива трагедія, яку з дрона зафільмували мої друзі з групи Bugatti. Рухається колона цивільних, росіяни її обстрілюють. В білому авто пробите колесо (потім ми дізнаємося, що мати закрила собою дитину і загинула на місці). Чоловік (наш знайомий, працівник туристичної фірми) вискакує з авто та підіймає руки. Але його розстрілюють… Російський солдат з танку біжить до автомобіля, підходять й інші. З автівки виводять жінку з дитиною і ведуть до лісу… Чоловіка відтягують з дороги, перевіряють кишені… Ми ж підіймаємо свого дрона і вивчаємо місцевість куди повели жінку з дитиною. Знаходимо російські позиції та йдемо туди… Безлад, сміття, купа презервативів… А потім ми бачимо тіла, складені на купи та спаленні. Багато жіночих тіл… Страшно уявити, що з ними творили росіяни…

Раночку! Навара їде до морпіхів на Авдіївку. Навара - це машина, а не дівчина 😜
Раночку! Навара їде до морпіхів на Авдіївку. Навара - це машина, а не дівчина 😜

Атвєтка за Харків у Білгороді