uk
Feedback
DIM∆S/DS ✧

DIM∆S/DS ✧

Відкрити в Telegram

Мій авторський тґ канал DIMAS (DS) - "Dlya Svoih" UA | K Y I V 💔 My life blog 👌 @dimadefi ☎️ Інше -> https://bio.site/goldenlink

Показати більше
3 199
Підписники
-124 години
-157 днів
-6930 день

Триває завантаження даних...

Залучення підписників
червень '26
червень '26
+1 159
в 1 каналах
травень '26
+7
в 1 каналах
Get PRO
квітень '26
+11
в 0 каналах
Get PRO
березень '26
+4
в 1 каналах
Get PRO
лютий '26
+6
в 0 каналах
Get PRO
січень '26
+31
в 11 каналах
Get PRO
грудень '25
+716
в 38 каналах
Get PRO
листопад '25
+8
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '25
+5
в 0 каналах
Get PRO
вересень '25
+5
в 0 каналах
Get PRO
серпень '25
+4
в 0 каналах
Get PRO
липень '25
+23
в 0 каналах
Get PRO
червень '25
+12
в 1 каналах
Get PRO
травень '25
+16
в 1 каналах
Get PRO
квітень '25
+11
в 0 каналах
Get PRO
березень '25
+19
в 1 каналах
Get PRO
лютий '25
+232
в 1 каналах
Get PRO
січень '25
+16
в 0 каналах
Get PRO
грудень '24
+17
в 1 каналах
Get PRO
листопад '24
+53
в 1 каналах
Get PRO
жовтень '24
+358
в 1 каналах
Get PRO
вересень '24
+10
в 1 каналах
Get PRO
серпень '24
+28
в 5 каналах
Get PRO
липень '24
+13
в 3 каналах
Get PRO
червень '24
+104
в 3 каналах
Get PRO
травень '24
+655
в 0 каналах
Get PRO
квітень '24
+276
в 0 каналах
Get PRO
березень '24
+21
в 1 каналах
Get PRO
лютий '24
+5
в 0 каналах
Get PRO
січень '24
+20
в 0 каналах
Get PRO
грудень '23
+54
в 0 каналах
Get PRO
листопад '23
+8
в 1 каналах
Get PRO
жовтень '23
+11
в 0 каналах
Get PRO
вересень '23
+16
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+19
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+348
в 0 каналах
Get PRO
червень '23
+297
в 0 каналах
Get PRO
травень '23
+25
в 0 каналах
Get PRO
квітень '23
+33
в 0 каналах
Get PRO
березень '23
+69
в 0 каналах
Get PRO
лютий '23
+177
в 0 каналах
Get PRO
січень '23
+217
в 0 каналах
Get PRO
грудень '22
+617
в 0 каналах
Get PRO
листопад '22
+285
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '22
+186
в 0 каналах
Get PRO
вересень '22
+96
в 0 каналах
Get PRO
серпень '22
+5
в 0 каналах
Get PRO
липень '22
+3 687
в 0 каналах
Get PRO
червень '22
+370
в 0 каналах
Get PRO
травень '22
+1 249
в 0 каналах
Get PRO
квітень '22
+13
в 0 каналах
Get PRO
березень '22
+391
в 0 каналах
Get PRO
лютий '22
+47
в 0 каналах
Get PRO
січень '22
+554
в 0 каналах
Get PRO
грудень '21
+6
в 0 каналах
Get PRO
листопад '21
+2
в 0 каналах
Get PRO
жовтень '21
+34
в 0 каналах
Get PRO
вересень '21
+350
в 0 каналах
Get PRO
серпень '21
+1 347
в 0 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
27 червня+1 150
26 червня0
25 червня0
24 червня0
23 червня0
22 червня0
21 червня0
20 червня0
19 червня0
18 червня+1
17 червня0
16 червня+3
15 червня+1
14 червня0
13 червня+1
12 червня0
11 червня+1
10 червня0
09 червня0
08 червня0
07 червня0
06 червня0
05 червня+1
04 червня+1
03 червня0
02 червня0
01 червня0
Дописи каналу
Заєбало то літо

2
Вже поставив наш безкоштовний AI Auto Reply. І думаю на сайт теж буде поки free для всіх. Поки я сплю, 3 акаунти самі коменту+1
Вже поставив наш безкоштовний AI Auto Reply. І думаю на сайт теж буде поки free для всіх. Поки я сплю, 3 акаунти самі коментують, набирають охоплення та приводять фоловерів. Усе це йде в загальну статистику та прогрів X-акаунта. В чому прікол Твітеру: Якщо акаунт за 3 місяці набере 5 млн охоплень і 500 фоловерів — можна підключити монетизацію. І виплати підуть вже за всі ці 5+ млн охоплень, а не з моменту підключення. Це може бути як $100, так і $3k+. Не факт, що вийде, але ризик мінімальний. Коментарі автоматизовані, а вручну потрібно лише 15–20 хвилин на день щоб переробити чиїсь успішний пост. Зараз 10-й день публічного експерименту. Поки охоплення слабкі, плюс тіньові бани, вони рішаються але заобу... Подивимось, що з того буде десь на 50-й день думаю буде якась потужність. Як ні то здамся😅 вести свої акки і буду тільки около Х темату щось вайбкодити і все)
236
3
Зробили на сайт авточекер тіньового бану для Х Тепер кожен в профілі може додати свій нік Х і зручно час від часу одну кнопку+1
Зробили на сайт авточекер тіньового бану для Х Тепер кожен в профілі може додати свій нік Х і зручно час від часу одну кнопку нажимати і дивитись чи все ок з акком, а якщо якись тіньовий бан стається бот пушить смс в тг Дуже зручно... В планах оновлення : - АвтоКоменти - АвтоПостинг
218
4
Берем ? Я думаю в новинах би показали якби на такому катали по рікам😂
Берем ? Я думаю в новинах би показали якби на такому катали по рікам😂
240
5
Цілі на чілліто) Інвест гроші в платну воду іф🏊‍♂️ Дам потом висновок топ 1 пулл обєкт, по прайсу і комфорту я вже знаю але
Цілі на чілліто) Інвест гроші в платну воду іф🏊‍♂️ Дам потом висновок топ 1 пулл обєкт, по прайсу і комфорту я вже знаю але може щось цього року змінилось~~~~
245
6
Як би я хотів колись десь доляхи в куротній недвізі хоча б з 10% почати. Може є хто таке десь має. Приклад візуалізейшен😅👆+1
Як би я хотів колись десь доляхи в куротній недвізі хоча б з 10% почати. Може є хто таке десь має. Приклад візуалізейшен😅👆
246
7
Якщо в когось ще якимось чудом є мінусовий акк Мекс, можна відкрутити в гарантований + Пишіть @dimadefi Можна і мінімальні мі
Якщо в когось ще якимось чудом є мінусовий акк Мекс, можна відкрутити в гарантований + Пишіть @dimadefi Можна і мінімальні мінуси мати на акку головне щоб просто мінусовий був. І щоб були не сильно нові акки хоча б від 1міс 200/300$ з акку чистими собі забирете жб тєма
110
8
Яка ж адмін панель прікольна😻 Я вахуе і це все просто тг боту написав, гс розказав так то так. Він бере і з першого разу все+1
Яка ж адмін панель прікольна😻 Я вахуе і це все просто тг боту написав, гс розказав так то так. Він бере і з першого разу все тупо ахуеєнно чітко створює де не тільки візуал а і бекент круто працює, да може б лягнуло якби більше трафіку було на сайт, але і це б плфіксили, СИЛА 🦾 https://x-iq90.site https://x-iq90.site https://x-iq90.site P.S Йде 8 день... 8 людей ще жодного дня не пропустили, 10 вже все зе енд🏆
127
9
Солдаут, цікаво чи там є будинок когось з тцк чи держслуб, як по іншому в білому можна на таке назбирати я цього не розумію..
Солдаут, цікаво чи там є будинок когось з тцк чи держслуб, як по іншому в білому можна на таке назбирати я цього не розумію..
124
10
Будинки по 150к$ розбирають як пиріжки 😅 Все продано я в шоці ми з пацанами не встигли ( не хватило нам всього суми: 95+% 😅
Будинки по 150к$ розбирають як пиріжки 😅 Все продано я в шоці ми з пацанами не встигли ( не хватило нам всього суми: 95+% 😅
118
11
Один з Пруф вище сказаного, дроп з штрафами через кредити, арешт всіх рахунків і -55к+ щоб плагастити на всіх банках прікол щ
Один з Пруф вище сказаного, дроп з штрафами через кредити, арешт всіх рахунків і -55к+ щоб плагастити на всіх банках прікол що я мав його пару рахунків) і там були моі грн і -трохи перекрився йому🤝🤦‍♂️
109
12
Дуже хочу щось таке другорядне сильне, на запаску р2р бо там я такі забори ловив що просто ахуй 🤯 і сивію з р2р інколи Якщо в сумі за один цей місяць, в моменті -800+$ але благо чуть порішалось, через пробиви, наш воркер р2рГУР допоміг сильно) тому команда це топ, в соло б йобу дав, але б і такої ситуації не було) менши з тим.. довга історія Но і далі... пару днів і -4700₴, -3700₴, скам дропа, далі ще пару грн фін мон, кароче червень спекотний піздєц просто.в подарок -14к СТО🛞 бонусом на стейк з 4ставок все мімо) але то херня, тотал вйоб пару баксів Головне здоров'я. Тому на заміну шукаю щось по трафіку, в гемблу нутру дуже нехочу і не буду вже сам лізти напевно) по аі комусь щось робити тоже непонятно, тому треба самому придумувати на що собі лити траф, по бінгс аіфілятці, ще були ідеї але тоже вже набагато тяжче чим було колись. На вашу думку які є ще такі напрямки цікаво профітні, перспективні. Але!!! Окрім: Воювати, Арбітраж, Скам, Товарка/Реф. ЛічБлог...
111
13
Через це основний напрям р2р трохи просідає, але стабільно, пару баксів на тести інших тєм є ( Впринципі окрім: тт, х, р2р, а
Через це основний напрям р2р трохи просідає, але стабільно, пару баксів на тести інших тєм є ( Впринципі окрім: тт, х, р2р, аі, в онлайн нічим не занімаюсь. В Аі багато з агентом білдиться прікольних штук, ведеться контент, Автоматизаціі будую для себе. Та й просто ресьорчу багато інфи по цьому всьому Якось буде час гс сюди позакидаєм ще про аі. І про роботу без карт давно хотів показати! Буду на майбутнє старатись не великі пости якшо великі краще гс !!!!!
103
14
Що в мене по трафіку: шляпа📈 TikTok (верхній скрін): Вже кілька місяців напівпасивно веду 3 акаунти. Закидаю відео рідко: ін+1
Що в мене по трафіку: шляпа📈 TikTok (верхній скрін): Вже кілька місяців напівпасивно веду 3 акаунти. Закидаю відео рідко: інколи пару на тиждень, інколи взагалі на місяць. Трафік звідти йде на інші мої ТГК (по AI та P2P), сюди поки не лию, незнаю як. Деякі відоси стрельнули, але конверсія слабка. Плюс тіньові бани, це непонятна херобора. За весь час набив 1.4 млн переглядів. Мало як за такий термін, але я й не парився з унікалізацією: просто сейвив через ТГ, трохи підрізав, іноді кидав текст і заливав. X / Twitter (нижній скрін): Нове джерело для мене, зайшов сюди 2-3 тижні назад. Раніше ігнорував Твіттер, але ніша виявилася мегаперспективною і цікавою, щоправда, ніхуя не простою😅 Поки що там глухо: максимум 3.3к переглядів і знову ті ж трохи інші кращі) тіньові бани. Але нічо страшного. Ще є 83 дні на потужний результат, хоча нерви вже на межі й можу забити раніше😂
111
15
Ну та ще ви не нагнітайте😫
Ну та ще ви не нагнітайте😫
124
16
tts_20260624_011014.ogg
124
17
Але мій агєнт красавчик 😅 Попросив щоб сайт глянув і розказав коротко про проєкт👇
127
18
Хто хоче з аі аналізувати то тільки з Грок можна, він без цензури все видає, і генерує) Але то брєд ті ставки на футбол шо ви+1
Хто хоче з аі аналізувати то тільки з Грок можна, він без цензури все видає, і генерує) Але то брєд ті ставки на футбол шо ви не вгадаєте що аі) але так що цікавішиьи дивитись то норм.
137
19
Буде сьогодні цікавий футбольний вечір.
Буде сьогодні цікавий футбольний вечір.
136
20
Я вже неможу про то думати🧠 Може хтось хоче в складчину взяти🏠😅150к$ треба розбити) Проект під іф, розйоб просто. Мав би т+1
Я вже неможу про то думати🧠 Може хтось хоче в складчину взяти🏠😅150к$ треба розбити) Проект під іф, розйоб просто. Мав би такі гроші або хоча б половину) 100% би заходив. А то блін хватає тільки на лежак і ласти, це пздц... мечта пролітає 🏊‍♂️ сукаааа
141