uk
Feedback
Addon FESTA y CRISTAL

Addon FESTA y CRISTAL

Відкрити в Telegram

Addon Festa, ENTRETENIMIENTO en general. Addon Cristal azul, tv, películas, series...

Показати більше
Країна не вказанаКатегорія не вказана

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Addon FESTA y CRISTAL

Канал Addon FESTA y CRISTAL (@addonfestaycristal) є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 39 491 підписників, посідаючи місце в категорії Інші.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 39 491 підписників.

За останніми даними від невідомо, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 0, а за останні 24 години на 0, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 0%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає N/A% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 0 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 0 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 0.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Addon Festa, ENTRETENIMIENTO en general. Addon Cristal azul, tv, películas, series...

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 05 вересня, 2023), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Інші.

39 491
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
Немає даних30 день
Архів дописів
Pero nunca e batallado

Perfecto. Voy a mirar

En Android si me funciona , en Windows no

Si lilianime ya no da soporte cuál es su reemplazo?

Depende la versión que quieras

Muchas gracias va genial

3.49.1.0 es la versión

Buenos dias,alguien me podria ayudar con una cosilla con el skin que hay en luar de cristal azul?

Ok, gracias y perdón

A saber que es eso, pero Cristal no

Has pinchado en horus?

Atrás y te pide instalar o mirando si ya lo tienes pero desactivado

Nolose ahora cuando suba arriba te lo digo

Kodi Matrix?

Tienes algún Acestream en programas?

Y en el Eurosport me dice todo el rato intentando saltar bloqueo

También he estado así 😅

En principio no debería preguntar pero pueden haber algunos enlaces que tengan forzado lo de preguntar para aquellos que no tienen Horus (tienen sólo el Acestream)

Yo tengo que decir que le tengo puesto los 2gb de ram y me funciona perfectamente.

Si