uk
Feedback
ПрофіТроль

ПрофіТроль

Відкрити в Telegram

Смішно, влучно і доречно. Інсайди, гумор, новини. Для зворотнього звʼязку: @Pro_Troll_bot

Показати більше
514
Підписники
Немає даних24 години
Немає даних7 днів
-130 день
Архів дописів
Такий от білий орел 🤓
Такий от білий орел 🤓

«22 іюня, ровно в 4 часа». Будьте уважні. Умом кацапа нє панять. https://t.me/war_monitor/40844

Repost from ЗЕ_БГ✙ 🏴
Кажуть Олексій Гончаренко відмовився від свого другого батька бо він поляк🤷‍♂️

Вручити Навроцькому орден Богдана Хмельницького

Лавра горить! Згадали, виродки чекістські, як вони її нам в сорок першому палили!, — українська письменниця Оксана Забужко.
"Що, ресентиментик засвербів? Ба — не ті вже зуби, кумасю: на цвинтар готуйсь! Недовго вам, cyки, зосталося... І тут-таки дощ пустився — от і кажіть, що Небо нас не чує!"
Відео: Ян Доброносов. 🚀Підтримати🤝__🤝 🚀Приєднатися до ZN.UA

Здобули, блядь. На п’ятому році війни підозрюваний у держзраді шуфріч бере участь у засіданні комітету ВР з питань свободи сл
Здобули, блядь. На п’ятому році війни підозрюваний у держзраді шуфріч бере участь у засіданні комітету ВР з питань свободи слова… Ганьбище.

Не переплутайте.
Не переплутайте.

О, ще один хуйхунвейбін. Походу жополизняк таки перекурив кальянів з Арахамією. Той теж приклад з китайських комуняк колись б
О, ще один хуйхунвейбін. Походу жополизняк таки перекурив кальянів з Арахамією. Той теж приклад з китайських комуняк колись брав.

Десь так

Repost from Bond News
чому Шабунін і Железняк вигороджують Татарова?! до речі Железняк останній раз згадував Татарова 24 липня 2025 Укрправда взага
чому Шабунін і Железняк вигороджують Татарова?! до речі Железняк останній раз згадував Татарова 24 липня 2025 Укрправда взагалі згадує Татарова в позитивному контексті ніпанятна...

Трохи смішно, коли усі пишуть про «рекордно низькі рейтинги» Трампа та про те, що він «переживає через можливий програш республіканців» на проміжних виборах. Варто зрозуміти одне: йому похуй. Він президент другий строк. І які б картинки з короною на голові не публікував, які б заяви не робив, але це його останній строк й зламати важку американську бюрократичну машину з системою стримування та противаг заради ще одного терміну він навряд зможе. Тому ніяка аналітика тут не працює, бо Дональд дуже дурний чоловік, якому абсолютно похер на наслідки його дій. Ніякої раціональності. Усе що його цікавить – це заробіток його родини за допомогою його ж заяв. That’s all.

🤓
🤓

🤓
🤓

Repost from #Грішин
Довбойоби. https://t.me/gruntmedia/67096

Трамп не тільки вбив американську гегемонію. Він ще й зганьбив США на роки вперед. Насправді посольство США лише формально залишалось на місці, але ще перед останнім хуєшніком фактично виїхали з Києва.

ППО сьогодні вночі 💪🇺🇦 🇺🇦

Підари вирішиши весь свій хлам на Київ запустити…

розробляти «аналоговнєтний свєрхточний» хуєшнік, щоб влупити хер зна куди в районі Білої Церкви 🤦‍♂️ умом кацапа нє понять… просто підари.

В сраку собі ту балістику запхайте

ПрофіТролю категорично не подобається відверте нагнітання можливого наступу кацапні з півночі. Загроза звісно є. Вже 5й рік. І саме через захід із білорусі підарам вдалось так швидко просунутись на початку великої війни. Але вже 5й рік. Сьогодні Сили оборони України найсильніші у Європі. Тому зберігаймо розум холодним, а порох сухим. Нас вже не застанеш зненацька. кацапи здохнуть. амінь.

ПрофіТроль - Статистика та аналітика Telegram каналу @pro_troll