ПрофіТроль
Ir al canal en Telegram
Смішно, влучно і доречно. Інсайди, гумор, новини. Для зворотнього звʼязку: @Pro_Troll_bot
Mostrar más514
Suscriptores
Sin datos24 horas
Sin datos7 días
-130 días
Archivo de publicaciones
516
«22 іюня, ровно в 4 часа».
Будьте уважні. Умом кацапа нє панять.
https://t.me/war_monitor/40844
516
Repost from ЗЕ_БГ✙ 🏴
Кажуть Олексій Гончаренко відмовився від свого другого батька бо він поляк🤷♂️
516
Repost from ZN.UA (Дзеркало тижня / Зеркало недели): новини України та світу, аналітика, інтерв'ю | Війна
Лавра горить! Згадали, виродки чекістські, як вони її нам в сорок першому палили!, — українська письменниця Оксана Забужко.
"Що, ресентиментик засвербів? Ба — не ті вже зуби, кумасю: на цвинтар готуйсь! Недовго вам, cyки, зосталося... І тут-таки дощ пустився — от і кажіть, що Небо нас не чує!"Відео: Ян Доброносов. 🚀Підтримати🤝_✅✅_🤝 🚀Приєднатися до ZN.UA
516
Здобули, блядь.
На п’ятому році війни підозрюваний у держзраді шуфріч бере участь у засіданні комітету ВР з питань свободи слова…
Ганьбище.
516
О, ще один хуйхунвейбін.
Походу жополизняк таки перекурив кальянів з Арахамією. Той теж приклад з китайських комуняк колись брав.
516
Repost from Bond News
чому Шабунін і Железняк вигороджують Татарова?!
до речі Железняк останній раз згадував Татарова 24 липня 2025
Укрправда взагалі згадує Татарова в позитивному контексті
ніпанятна...
516
Трохи смішно, коли усі пишуть про «рекордно низькі рейтинги» Трампа та про те, що він «переживає через можливий програш республіканців» на проміжних виборах.
Варто зрозуміти одне: йому похуй. Він президент другий строк. І які б картинки з короною на голові не публікував, які б заяви не робив, але це його останній строк й зламати важку американську бюрократичну машину з системою стримування та противаг заради ще одного терміну він навряд зможе.
Тому ніяка аналітика тут не працює, бо Дональд дуже дурний чоловік, якому абсолютно похер на наслідки його дій. Ніякої раціональності. Усе що його цікавить – це заробіток його родини за допомогою його ж заяв.
That’s all.
516
Трамп не тільки вбив американську гегемонію. Він ще й зганьбив США на роки вперед.
Насправді посольство США лише формально залишалось на місці, але ще перед останнім хуєшніком фактично виїхали з Києва.
516
розробляти «аналоговнєтний свєрхточний» хуєшнік, щоб влупити хер зна куди в районі Білої Церкви 🤦♂️
умом кацапа нє понять…
просто підари.
516
ПрофіТролю категорично не подобається відверте нагнітання можливого наступу кацапні з півночі.
Загроза звісно є. Вже 5й рік. І саме через захід із білорусі підарам вдалось так швидко просунутись на початку великої війни.
Але вже 5й рік. Сьогодні Сили оборони України найсильніші у Європі.
Тому зберігаймо розум холодним, а порох сухим. Нас вже не застанеш зненацька.
кацапи здохнуть. амінь.
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
