ru
Feedback
787s cooking

787s cooking

Открыть в Telegram

Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала 787s cooking

Канал 787s cooking (@cooking787) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 21 011 подписчиков, занимая 1 073 место в категории Еда и напитки и 2 900 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 21 011 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -186, а за последние 24 часа — -10, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 29.27%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 17.41% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 6 150 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 3 657 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 85.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как силка, деп, dyor, біржа, інфо.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Еда и напитки.

21 011
Подписчики
-1024 часа
-1167 дней
-18630 день
Архив постов
Взяв мідл терм шорт позу по NFP • https://www.binance.com/en/support/announcement/detail/a9c1a7bb97064c69a660316bff39f2bd зранку Бінанс викотив новину про Деліст декількох пар 10го липня, з адекватних по ліміту( можна набрати позу по фючах хібв нфп ) Можете чекнути собі метрики спот делісту з банану за останній період часу - класична плавна укатка в дно, її забрати я і планую. По позі, беру ехтра мале плече, ізольовану маржу (там бувають маніпуляції, і до делісту вони ще точно думаю будуть) і наливаю сьогодні 1/4 пози, решту планую плавно добрати в процесі :)

Як спокійно і стабільно заробляти на фандінгу, вже в LIVE - https://www.youtube.com/live/MPT-dKmpM10?si=rZ-BarAdhjPNw-L2

Хтось знає, зі спот портфелів вже можна забирати профіт?

наступний мувв по CLO мій

Morning))))
Morning))))

хто знає, такий акк бінгХ під відкрутку буде добрий?😁
хто знає, такий акк бінгХ під відкрутку буде добрий?😁

photo content

Що обереш ти? 🏆 - чіхати макушку від того, шо спот портфель продовжує просідати 👍🏻 - чіхати макушку, бо кожного дня їбешся з рк на мехс, байбіт, гейт, бінг

останній рік пошук «стабільності» в крипті став для мене ключовим викликом. Постійна лудка, хай ризик муви зачасту просто їбуть нерви, дають можливість побудувати собі даремні надії, котрі в результаті провокують тотальне вигорання від крипти, але….. Але є теми, з правильним підходом до яких можна заробляти тихо, не космічно багато(тут все залежить від сайзів) але спокійно. От декілька таких поступово розберу з вами цього літа. Фандинг, як пасивний дохід у крипті в 2026 році завтра Саньок з команди проведе стрім на цю тему в публічному доступі фандос, наразі тихий кут в крипті який замість великих іксів приносить НЕВЕЛИКІ АЛЕ СТАБІЛЬНІ ВІДСОТКИ ламбу тобі під хату не поставить але на дистанції не заставляє прокидатись посеред ночі щоб дивитись на графік 👉 ЗАВТРА 19:00, ТУТ все про фандинг від А до Я. як з цього витягувати стабільний % на ринку, чому це один із найбезпечніших видів спекулів як перекривати більші % ніж в інших, також запалять, приходь:)

не опять, а снова!
не опять, а снова!

додаткова можливість для всіх, хто грається на предікшн маркетах під час чемпіонату світу. Limitless запустили prediction-тур
додаткова можливість для всіх, хто грається на предікшн маркетах під час чемпіонату світу. Limitless запустили prediction-турнір Road to Legend. Це третій предікшн маркет після Polymarket та Kalshi з нативним токеном $LMTS. створюєте акк свого футболіста, вионуєте квести і робите прогнози. Конкуренція поки мінімальна, як для такого пулу. призовий зараз $100к і лише 753 трейдера. Він буде рости разом із кількістю учасників і може досягти $1кк додатково: • $800k отримають топ-1000 лідерборду за результатами сезону. • $200k розіграють випадково між 100 учасниками. • Щотижневі реварди на $5к ідеї для фарму я вже підкинув вам, тому всі шанси на руках. Зайвим лутанути пару сотень не буде. лінк — тут

Був замічений головний крипто інф Стрийського району

Видеосообщение00:12

тут Кумчики ознахабніли я так поняв

Repost from y_batko
Саме приємно що це особистий деп, а не проп😌 Розібрати вам цю позицію?

Repost from y_batko
Так то +14к$ за ніч не кісло
Так то +14к$ за ніч не кісло

Накидувати вам щось в стилі ту-ду ліста на декілька днів вперед по «очікуваних» мувах ? • https://www.instagram.com/reel/DZ5CYjWNs8I/?igsh=d3c5bDR0NjhxZ2Vi (Туту Саня рілс дав, дайте фідбек) А тут можна собі все скопіювати - https://t.me/sharkportfolio/2039 Розкачувати той тип постів і робити більш інформативними/цікавими чи скіп?

Дуже тупий розклад матчів на цьому ЧС, але стараюсь слідкувати Цікавий факт, якщо ставив б 100$ на нічию в кожному матчі, то
+1
Дуже тупий розклад матчів на цьому ЧС, але стараюсь слідкувати Цікавий факт, якщо ставив б 100$ на нічию в кожному матчі, то був би в плюсі на 2300$ Також в 19 з 28 матчів зайшло з кефом 2 що обидві команди забʼють. Предікшином на футбік фо фан зайнятись зараз чи шо))

Продовжую фармити дроп від TrueCurrent Нещодавно вони почали роздавати доступ в закриту бетку, і я вже тестив Як для бетки виглядає дуже непогано. Перше, що приємно здивувало - нормальний інтерфейс, швидкі транзи і нульові комісії на торгівлю. Обіцяли і зробили, а це важливо, особливо якщо торгуєш норм обʼємами, де комса реально впливає. Для тесту відкрив пози по ETH і SOL, то нормально відкриється і закривається все, хоч і лікви ще небагато. Було б добре зробити відображення торгових пар звичним образом типу ETH/USDC, BTC/USDC і тд, швидкість депозиту була десь 10 хв, не критично, але могло бути краще. Більше фідбеку я дав їм у діскорд, вам тут все розповідати не буду, бо за дійсно цінний фідбек, вони дають ранні ролі. Щоб отримати роль TrueCurrent Early Access, то треба лише вибрати I have a code та ввести мій код Для більш кращої ролі TrueCurrent Beta Tester, яка і буде мультиплікатором дропу, то треба ще внести свій фідбек у форму і чекати його озгляду командою, якщо він дійсно того вартий, через декілька днів мають дати роль, я свою ще чекаю. Підсумовуючи, що зараз можно робити: - Шукаєш на пошті лист від TrueCurrent з кодом (на ту пошту з якої регав whitelist) - Вводиш код на сайті, наторговуєш $10K обʼєму, розблоковується рефка - Якщо до цього не регав чомусь whitelist, то вже поїзд поїхав і лишається переходити за моєю рефкою і вводь код MARKO787 - За цим кодом 2Q8FUQFL заходиш в Discord, одразу даєш роль Early Access - Лишаєш фідбек у формах, якщо цінний - дають роль Beta Tester, а вона вже впливає на дроп Я поки наторгував чисто $20K, а більше буде коли зʼявиться система поінтів Навіть якщо не регалися в whitelist або ще не отримали код - можете попасти в закриту бету через мою рефку - https://app.tc.xyz/ref/MARKO787 Переходьте, тестіть і забирайте ролі поки можливість є 🤝

Repost from 787
ти не готовий виділити декілька місяців для самореалізації, але готовий мучитись все життя?🔞 (787 ділиться враженнями від сесії в універ, або як вирватись з шаблону і дійти до бажаного результату) слухати в х2