es
Feedback
787s cooking

787s cooking

Ir al canal en Telegram

Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram 787s cooking

El canal 787s cooking (@cooking787) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 21 011 suscriptores, ocupando la posición 1 073 en la categoría Comida y Bebidas y el puesto 2 900 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 21 011 suscriptores.

Según los últimos datos del 26 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -186, y en las últimas 24 horas de -10, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 29.27%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 17.41% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 6 150 visualizaciones. En el primer día suele acumular 3 657 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 85.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como силка, деп, dyor, біржа, інфо.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 27 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Comida y Bebidas.

21 011
Suscriptores
-1024 horas
-1167 días
-18630 días
Archivo de publicaciones
Взяв мідл терм шорт позу по NFP • https://www.binance.com/en/support/announcement/detail/a9c1a7bb97064c69a660316bff39f2bd зранку Бінанс викотив новину про Деліст декількох пар 10го липня, з адекватних по ліміту( можна набрати позу по фючах хібв нфп ) Можете чекнути собі метрики спот делісту з банану за останній період часу - класична плавна укатка в дно, її забрати я і планую. По позі, беру ехтра мале плече, ізольовану маржу (там бувають маніпуляції, і до делісту вони ще точно думаю будуть) і наливаю сьогодні 1/4 пози, решту планую плавно добрати в процесі :)

Як спокійно і стабільно заробляти на фандінгу, вже в LIVE - https://www.youtube.com/live/MPT-dKmpM10?si=rZ-BarAdhjPNw-L2

Хтось знає, зі спот портфелів вже можна забирати профіт?

наступний мувв по CLO мій

Morning))))
Morning))))

хто знає, такий акк бінгХ під відкрутку буде добрий?😁
хто знає, такий акк бінгХ під відкрутку буде добрий?😁

photo content

Що обереш ти? 🏆 - чіхати макушку від того, шо спот портфель продовжує просідати 👍🏻 - чіхати макушку, бо кожного дня їбешся з рк на мехс, байбіт, гейт, бінг

останній рік пошук «стабільності» в крипті став для мене ключовим викликом. Постійна лудка, хай ризик муви зачасту просто їбуть нерви, дають можливість побудувати собі даремні надії, котрі в результаті провокують тотальне вигорання від крипти, але….. Але є теми, з правильним підходом до яких можна заробляти тихо, не космічно багато(тут все залежить від сайзів) але спокійно. От декілька таких поступово розберу з вами цього літа. Фандинг, як пасивний дохід у крипті в 2026 році завтра Саньок з команди проведе стрім на цю тему в публічному доступі фандос, наразі тихий кут в крипті який замість великих іксів приносить НЕВЕЛИКІ АЛЕ СТАБІЛЬНІ ВІДСОТКИ ламбу тобі під хату не поставить але на дистанції не заставляє прокидатись посеред ночі щоб дивитись на графік 👉 ЗАВТРА 19:00, ТУТ все про фандинг від А до Я. як з цього витягувати стабільний % на ринку, чому це один із найбезпечніших видів спекулів як перекривати більші % ніж в інших, також запалять, приходь:)

не опять, а снова!
не опять, а снова!

додаткова можливість для всіх, хто грається на предікшн маркетах під час чемпіонату світу. Limitless запустили prediction-тур
додаткова можливість для всіх, хто грається на предікшн маркетах під час чемпіонату світу. Limitless запустили prediction-турнір Road to Legend. Це третій предікшн маркет після Polymarket та Kalshi з нативним токеном $LMTS. створюєте акк свого футболіста, вионуєте квести і робите прогнози. Конкуренція поки мінімальна, як для такого пулу. призовий зараз $100к і лише 753 трейдера. Він буде рости разом із кількістю учасників і може досягти $1кк додатково: • $800k отримають топ-1000 лідерборду за результатами сезону. • $200k розіграють випадково між 100 учасниками. • Щотижневі реварди на $5к ідеї для фарму я вже підкинув вам, тому всі шанси на руках. Зайвим лутанути пару сотень не буде. лінк — тут

Був замічений головний крипто інф Стрийського району

Mensaje de video00:12

тут Кумчики ознахабніли я так поняв

Repost from y_batko
Саме приємно що це особистий деп, а не проп😌 Розібрати вам цю позицію?

Repost from y_batko
Так то +14к$ за ніч не кісло
Так то +14к$ за ніч не кісло

Накидувати вам щось в стилі ту-ду ліста на декілька днів вперед по «очікуваних» мувах ? • https://www.instagram.com/reel/DZ5CYjWNs8I/?igsh=d3c5bDR0NjhxZ2Vi (Туту Саня рілс дав, дайте фідбек) А тут можна собі все скопіювати - https://t.me/sharkportfolio/2039 Розкачувати той тип постів і робити більш інформативними/цікавими чи скіп?

Дуже тупий розклад матчів на цьому ЧС, але стараюсь слідкувати Цікавий факт, якщо ставив б 100$ на нічию в кожному матчі, то
+1
Дуже тупий розклад матчів на цьому ЧС, але стараюсь слідкувати Цікавий факт, якщо ставив б 100$ на нічию в кожному матчі, то був би в плюсі на 2300$ Також в 19 з 28 матчів зайшло з кефом 2 що обидві команди забʼють. Предікшином на футбік фо фан зайнятись зараз чи шо))

Продовжую фармити дроп від TrueCurrent Нещодавно вони почали роздавати доступ в закриту бетку, і я вже тестив Як для бетки виглядає дуже непогано. Перше, що приємно здивувало - нормальний інтерфейс, швидкі транзи і нульові комісії на торгівлю. Обіцяли і зробили, а це важливо, особливо якщо торгуєш норм обʼємами, де комса реально впливає. Для тесту відкрив пози по ETH і SOL, то нормально відкриється і закривається все, хоч і лікви ще небагато. Було б добре зробити відображення торгових пар звичним образом типу ETH/USDC, BTC/USDC і тд, швидкість депозиту була десь 10 хв, не критично, але могло бути краще. Більше фідбеку я дав їм у діскорд, вам тут все розповідати не буду, бо за дійсно цінний фідбек, вони дають ранні ролі. Щоб отримати роль TrueCurrent Early Access, то треба лише вибрати I have a code та ввести мій код Для більш кращої ролі TrueCurrent Beta Tester, яка і буде мультиплікатором дропу, то треба ще внести свій фідбек у форму і чекати його озгляду командою, якщо він дійсно того вартий, через декілька днів мають дати роль, я свою ще чекаю. Підсумовуючи, що зараз можно робити: - Шукаєш на пошті лист від TrueCurrent з кодом (на ту пошту з якої регав whitelist) - Вводиш код на сайті, наторговуєш $10K обʼєму, розблоковується рефка - Якщо до цього не регав чомусь whitelist, то вже поїзд поїхав і лишається переходити за моєю рефкою і вводь код MARKO787 - За цим кодом 2Q8FUQFL заходиш в Discord, одразу даєш роль Early Access - Лишаєш фідбек у формах, якщо цінний - дають роль Beta Tester, а вона вже впливає на дроп Я поки наторгував чисто $20K, а більше буде коли зʼявиться система поінтів Навіть якщо не регалися в whitelist або ще не отримали код - можете попасти в закриту бету через мою рефку - https://app.tc.xyz/ref/MARKO787 Переходьте, тестіть і забирайте ролі поки можливість є 🤝

Repost from 787
ти не готовий виділити декілька місяців для самореалізації, але готовий мучитись все життя?🔞 (787 ділиться враженнями від сесії в універ, або як вирватись з шаблону і дійти до бажаного результату) слухати в х2