ru
Feedback
Workers Crypto

Workers Crypto

Открыть в Telegram

Україномовний канал про крипту, АВТОРКА 🇺🇦 Адмін - @Workers_Crypto_Owner Manager - @tocatcrypto @Arch1k3

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Workers Crypto

Канал Workers Crypto (@wworkerscrypto) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 20 409 подписчиков, занимая 5 787 место в категории Криптовалюты и 2 999 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 20 409 подписчиков.

Согласно последним данным от 27 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -907, а за последние 24 часа — -4, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 28.74%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 19.68% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 5 872 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 021 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 43.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как ліквідність, eth, біток, токен, профіт.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Україномовний канал про крипту, АВТОРКА 🇺🇦 Адмін - @Workers_Crypto_Owner Manager - @tocatcrypto @Arch1k3

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 28 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

20 409
Подписчики
-424 часа
-1587 дней
-90730 день
Архив постов
Я от задумався. Ми роками сидимо, дивимось футбол і пишемо в чат: «Та тут зараз гол», «Та ці вже попливли». І часто реально вгадуємо. Раніше це максимум був спір на пиво з кентами. Зараз хоча б можна перевірити, чи справді ти так добре читаєш гру. Я залетів у Road To Legend і хочу пройти весь ЧС чисто на своїй футбольній чуйці. Хто теж думає, що шарить у футболі більше за експертів — можете спробувати: Лінк на компанію

Що ви пацани, всі дивитись футбол? За яку збірну на Чемпіонаті вболіваєте ? Я особисто за Португалію CR7 як не як )

Чермпіонат світу раз на 4 роки. Як на ньому заробити? Ви ж в курсі моєї теми. Футбол для мене це не хобі, це хвороба. Я той,
Чермпіонат світу раз на 4 роки. Як на ньому заробити? Ви ж в курсі моєї теми. Футбол для мене це не хобі, це хвороба. Я той, хто за 20 хвилин до голу пише «зараз заб'ють» і залітає. Бачу, як команда сиплеться ще до статистики. Знаю, тут таких багато. І от роками ця чуйка просто в нікуди. Ну покричав, ну виграв на пиво у кентів. БК не варіант починаєш стабільно вигравати, тебе тут же ріжуть. Гра проти контори, шансів нема А тепер під ЧС 2026 нарешті є місце, де ця чуйка приносить бабки, ринки передбачень. Limitless запустили Road To Legend Хто не в курсі, Limitless це ТОП-3 в світі поряд з Polymarket та Kalshi. Інвестори бляха Base від Coinbase і ті ж фонди, що в Polymarket. Короче не скам, все серйозно, я як прочитав інфу в твітері про них вирішив запилити вам постик, думаю буде користно, читай дальше зараз розкажу, що робити! Як працює гаманець в один клік, ліпиш свого футболіста (імʼя, номер, країна) і качаєш через квести. А квести, це тупо футбольні прогнози, на свою Team, на збірні, на live під час матчу. Короче, те, що ми й так хірачим кожен день, тільки тепер за це ще й бабки капають Чим краще читаєш гру тим більше забираєш. Пул росте з кількістю людей аж до $1,000,000, тільки USDC, без шиткоінів, — 800k на топ-1000 за скіл — 200k рандомом між 100 учасниками — +5k USDC щотижня Коротше пацани, я дав вам інфу, вам вирішувати що робити, але як на мене зараз час залетіти, в подальшому буду кидати вам апдейти по Limitless Лінк: https://limitless.exchange/road-to-legend?ref=i1tpf6Zs ЧС раз на 4 роки. Гріх не заробити.

Красиво виглядає, правда без контексту про те що слили були до 60 А так то все гуд 67 норм дивиться 🫡
Красиво виглядає, правда без контексту про те що слили були до 60 А так то все гуд 67 норм дивиться 🫡

🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉 Усього буде 5 переможців по 100 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати
🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉 Усього буде 5 переможців по 100 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати участь 🛡 Як взяти участь? 1️⃣ Підписуємося на всі канали👇 ➡️ Kuzmin Trade 📈 ➡️ ValcyfFX🆒 ➡️ Cryptosensej💸 ➡️ Трейд Без Паники🔄 ➡️ Взвешенная Торговля🔝 ➡️ CryptoRadar🆕 ➡️ FARGO CRYPTO👑 ➡️ PNL Цвета Огурцов🔼 ➡️ Crypto Salo😮 ➡️ P2PESHNIK💯 ➡️ Український Тємщик🎉 ➡️ Trading Mindset 🕯 ➡️ НЕФОРМАТ 🎁 ➡️ TRADER’S LIFE 📈 ➡️ Матвей Миллер 💎 ➡️ ИНДИКАТОРЫ ⚡️ ➡️ Крипта для всех 💵 ➡️ RWG Crypto ⚜️ ➡️ TDM Crypto 🚀 2️⃣Пишемо «Беру участь» + ваш порядковий номер: ТУТ 👈 🔜 Результати: 19 червня в 21:00

Долар душить біток, але хто цього не помітив? DXY на двомісячному хай, ринок знову закладає грудневе підвищення ставки ФРС. П
Долар душить біток, але хто цього не помітив? DXY на двомісячному хай, ринок знову закладає грудневе підвищення ставки ФРС. Пейролли вийшли сильнішими і біток відкотив більшу частину того 5% скоку, що був на геополітиці. Класика: спершу пампають на новинах, потім зливають на макро До речі, ETF злили ще $320M у п'ятницю. Це вже не просто корекція, а системний відтік ліквідності з інституціоналів. Питання: чи витримає $60K, коли DXY продовжує тиснути? Заходь поки канал не став мейнстрімом: https://t.me/+55mfCS

Солана виглядає як єдиний кандидат на мін-ріверс Поки всі туплять в біток і чекають $60K, SOL вже відмалював технічну структу
Солана виглядає як єдиний кандидат на мін-ріверс Поки всі туплять в біток і чекають $60K, SOL вже відмалював технічну структуру для відскоку. Якщо дивитись на попередні лоу, то ціна підійшла до зони, де минулого разу заходили ліквідації і потім був різкий рух вгору Питання в іншому чи це просто черговий dead cat bounce, чи реально початок розвороту. Якщо біток продовжить сипатись, SOL теж потягнуть вниз, але поки картинка виглядає краще ніж у більшості альтів Заходь поки канал не став мейнстрімом: https://t.me/+55mfCS

Сейлор купив біток по $75,7k, а Том Лі ефір по $3,48k Зараз це виглядає як лайно, але через пару місяців скажуть "ну норм бул
Сейлор купив біток по $75,7k, а Том Лі ефір по $3,48k Зараз це виглядає як лайно, але через пару місяців скажуть "ну норм було". Класика коли ціна падає, всі сміються, коли росте мовчать Питання: скільки з нас реально готові докуповувати на цих рівнях, а не просто дивитись на графік і згадувати, як треба було?

Біток тестує 200-тижневу MA на $61.9K Схоже, що технічний рівень, який весь цикл тримав бика, зараз під питанням. BTC пробив
Біток тестує 200-тижневу MA на $61.9K Схоже, що технічний рівень, який весь цикл тримав бика, зараз під питанням. BTC пробив $63K на Binance, ліквідації пішли, і трейдери втупились у графік чи витримає MA, чи полетимо нижче. Додайте сюди санкції США проти іранських бірж і геополітику, і отримуєте не просто корекцію, а повноцінний макродрайв Звісно, всі чекають відскоку, але $2 трлн капіталізації, які змило з жовтня, не відновлюються за день. Питання: це ще washout перед новим циклом чи ми вже всередині ведмедя, просто не хочемо собі зізнатись?

Альти ріже і це тільки початок Більшість монет злили по 10-15% за добу, і це не про якийсь один токен, а про тотальну розпрод
Альти ріже і це тільки початок Більшість монет злили по 10-15% за добу, і це не про якийсь один токен, а про тотальну розпродажу. Binance стрічка вся червона, ліквідації летять, але об'єми поки не такі, щоб кричати "дно" Схоже, ринок просто видихнув після довгого ралі, і тепер трейдери переставляють позиції. BTC теж не тримає, $64K ловить ліквідації, а альти взагалі без захисту Питання просте: це миттєвий промив або нормальна корекція, яка триватиме? Поки виглядає як друге

Біток на $67K і це ще не дно? BTC впав на 4.5% за добу, пробив $65.4K на лоу. Binance трейдери знову в паніці, але об'єми про
Біток на $67K і це ще не дно? BTC впав на 4.5% за добу, пробив $65.4K на лоу. Binance трейдери знову в паніці, але об'єми продажів поки не критичні. Питання: чи це просто корекція перед халвінгом, чи початок чогось гіршого? Ринок чекає на ФРС, але поки що всі сидять і дивляться на графік. Якщо закріпимось нижче $65K буде цікаво. Якщо ні знову байки про "накопичення"

🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉 Усього буде 5 переможців по 60 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати у
🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉 Усього буде 5 переможців по 60 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати участь 🛡 Як взяти участь? 1️⃣ Підписуємося на всі канали👇 ➡️ Kuzmin Trade 📈 ➡️ Все о Скаутах🆒 ➡️ Crypto Hollywood🤫 ➡️ MandelHandel👑 ➡️ FARGO CRYPTO💯 ➡️ Crypto by Robot🔄 ➡️ Крипта Новичков🔝 ➡️ Do and earn🆕 ➡️ CryptoLife😮 ➡️ Crypto Nimbus🎉 ➡️ MAX PROFIT 🕯 ➡️ MONEY В КАРМАНЕ💵 ➡️ Crypto Sock 💎 ➡️ Матвей Миллер 🎁 ➡️ Крипта для всех 💵 ➡️ НЕФОРМАТ 💵 ➡️ Whale Invest 📈 ➡️ CryptoПАПА 🚀 2️⃣Пишемо «Беру участь» + ваш порядковий номер: ТУТ 👈 🔜 Результати: 7 червня в 21:00

Strategy продала 32 BTC перший продаж за всю історію Компанія, яка роками кричала "ніколи не продамо", злила 32 бітка за $2.5
Strategy продала 32 BTC перший продаж за всю історію Компанія, яка роками кричала "ніколи не продамо", злила 32 бітка за $2.5M по $77k. Це не про гроші, це про сигнал коли головний бичачий холдер починає фіксити, ринку є над чим подумати Біток тим часом знову тестує $70k після невдалої спроби закріпитись вище $73k. ETF-відтоки рекордні, макро не допомагає, а трейдери чекають чергового "дна" перед наступним зливом. Класика

Біток на $73K ринок чекає, але схоже ніхто не знає чого ФРС, CPI, опціони на $6.3B і CME з 24/7 ф'ючерсами купа подій, а ціна
Біток на $73K ринок чекає, але схоже ніхто не знає чого ФРС, CPI, опціони на $6.3B і CME з 24/7 ф'ючерсами купа подій, а ціна тупо стоїть у $72.4K-$74.4K. Binance трейдери сидять і дивляться на пробій, але поки що його нема З одного боку макро це завжди тригер, з іншого всі ці каталізатори вже в ціні. Дно проб'ють дампом на новинах чи просто винесуть вгору на ліквідаціях?

BNB виліз на $735 і тепер всі питають а нахуя? Бінанс-коін зробив +10% за добу, пробив $720 і пішов далі. З одного боку сильн
BNB виліз на $735 і тепер всі питають а нахуя? Бінанс-коін зробив +10% за добу, пробив $720 і пішов далі. З одного боку сильний рух серед великих капів, з іншого ніхто толком не пояснює чому. Якісь качки на споті, ліквідації підігріли, і поїхали Питання в одному: це черговий pump перед роздачею, чи BNB нарешті перестав бути мертвим вантажем у портфелі? Якщо дивитись на об'єми щось там є, але без фундаменту такі рухи зазвичай закінчуються там же, де й почались

Yieldstreet: $208M втрат і рефреймінг у Willow Платформа, де люди втратили дві сотні мільйонів, тепер хоче називатися Willow We. Ребрендинг після такого це не стратегія, це маскування. Інвесторам, які залишилися в позиціях, радять уважно дивитися, чи хоч щось повернуть із тих збитків

Біток пробив $74К тепер питання в об'ємах Ринок розвернувся вниз після невдалого закріплення вище $76К. BTC впав до $73.8К, п
Біток пробив $74К тепер питання в об'ємах Ринок розвернувся вниз після невдалого закріплення вище $76К. BTC впав до $73.8К, пробивши локальну підтримку, яку ще вчора називали "зоною накопичення". За 24 години ліквідацій на $900 млн більшість лонги ETH з XRP також в мінусі, альти втрачають по 3-5%. Binance показує підвищену спотову активність, але це радше продажі, ніж набір. Питання: чи це просто стоп-полювання перед черговим ривком, чи початок корекції глибше $72К

Біток не вивозить $77К злили перед US open Чергова спроба пробити $77К завершилась дампом прямо на відкритті американської се
Біток не вивозить $77К злили перед US open Чергова спроба пробити $77К завершилась дампом прямо на відкритті американської сесії. Патерн знайомий: біда сидить в опорі, а трейдери знову ловлять стоп-лоси. Домінантка BTC трохи відкотилась з 61% до 60% альти теж не радіють, але хоч не кров’ю сходять. JUP анлок сьогодні на 2 PM UTC, 1.78% циркулюючої пропозиції ще один дрібний камінець в город SOL-дефі

Hyperliquid заходить в макро Hyperliquid запускає предиктивні ринки на макроекономіку інфляцію, ставки ФРС, інші події. Раніш
Hyperliquid заходить в макро Hyperliquid запускає предиктивні ринки на макроекономіку інфляцію, ставки ФРС, інші події. Раніше платформу знали за крипто-деривативами, тепер вона лізе в світ традиційних даних По суті, це черговий крок до того, щоб ончейн трейдинг став альтернативою Polymarket і класичним фʼючерсам. Залишається питання чи потягне ліквідність такий обʼєм реальних подій, чи це просто черговий хайп навколо нової вкладки в інтерфейсі

Bitwise CIO: STRC випуск тягне біток далі Hougan каже що стрімкий випуск STRC від Strategy це один з ключових драйверів поточ
Bitwise CIO: STRC випуск тягне біток далі Hougan каже що стрімкий випуск STRC від Strategy це один з ключових драйверів поточного ралі. Інституційний приплив через конвертовані ноти виглядає стійкіше ніж черговий ETF-приток. Але наскільки це працюватиме коли ринок розвернеться?