Workers Crypto
前往频道在 Telegram
Україномовний канал про крипту, АВТОРКА 🇺🇦 Адмін - @Workers_Crypto_Owner Manager - @tocatcrypto @Arch1k3
显示更多📈 Telegram 频道 Workers Crypto 的分析概览
频道 Workers Crypto (@wworkerscrypto) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 20 409 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 5 787,并在 乌克兰 地区排名第 2 999 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 20 409 名订阅者。
根据 27 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -907,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 28.74%。内容发布后 24 小时内通常能获得 19.68% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 5 872 次浏览,首日通常累积 4 021 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 43。
- 主题关注点: 内容集中在 ліквідність, eth, біток, токен, профіт 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Україномовний канал про крипту, АВТОРКА 🇺🇦
Адмін - @Workers_Crypto_Owner
Manager - @tocatcrypto @Arch1k3”
凭借高频更新(最新数据采集于 28 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。
20 409
订阅者
-424 小时
-1587 天
-90730 天
帖子存档
20 409
Я от задумався.
Ми роками сидимо, дивимось футбол і пишемо в чат: «Та тут зараз гол», «Та ці вже попливли». І часто реально вгадуємо.
Раніше це максимум був спір на пиво з кентами. Зараз хоча б можна перевірити, чи справді ти так добре читаєш гру.
Я залетів у Road To Legend і хочу пройти весь ЧС чисто на своїй футбольній чуйці.
Хто теж думає, що шарить у футболі більше за експертів — можете спробувати:
Лінк на компанію
20 409
Що ви пацани, всі дивитись футбол?
За яку збірну на Чемпіонаті вболіваєте ?
Я особисто за Португалію CR7 як не як )
20 409
Чермпіонат світу раз на 4 роки. Як на ньому заробити?
Ви ж в курсі моєї теми. Футбол для мене це не хобі, це хвороба. Я той, хто за 20 хвилин до голу пише «зараз заб'ють» і залітає. Бачу, як команда сиплеться ще до статистики. Знаю, тут таких багато.
І от роками ця чуйка просто в нікуди. Ну покричав, ну виграв на пиво у кентів. БК не варіант починаєш стабільно вигравати, тебе тут же ріжуть. Гра проти контори, шансів нема
А тепер під ЧС 2026 нарешті є місце, де ця чуйка приносить бабки, ринки передбачень. Limitless запустили Road To Legend
Хто не в курсі, Limitless це ТОП-3 в світі поряд з Polymarket та Kalshi. Інвестори бляха Base від Coinbase і ті ж фонди, що в Polymarket. Короче не скам, все серйозно, я як прочитав інфу в твітері про них вирішив запилити вам постик, думаю буде користно, читай дальше зараз розкажу, що робити!
Як працює гаманець в один клік, ліпиш свого футболіста (імʼя, номер, країна) і качаєш через квести. А квести, це тупо футбольні прогнози, на свою Team, на збірні, на live під час матчу. Короче, те, що ми й так хірачим кожен день, тільки тепер за це ще й бабки капають
Чим краще читаєш гру тим більше забираєш. Пул росте з кількістю людей аж до $1,000,000, тільки USDC, без шиткоінів,
— 800k на топ-1000 за скіл
— 200k рандомом між 100 учасниками
— +5k USDC щотижня
Коротше пацани, я дав вам інфу, вам вирішувати що робити, але як на мене зараз час залетіти, в подальшому буду кидати вам апдейти по Limitless
Лінк: https://limitless.exchange/road-to-legend?ref=i1tpf6Zs
ЧС раз на 4 роки. Гріх не заробити.
20 409
Красиво виглядає, правда без контексту про те що слили були до 60
А так то все гуд 67 норм дивиться 🫡
20 409
🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉
Усього буде 5 переможців по 100 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати участь 🛡
Як взяти участь?
1️⃣ Підписуємося на всі канали👇
➡️ Kuzmin Trade 📈
➡️ ValcyfFX🆒
➡️ Cryptosensej💸
➡️ Трейд Без Паники🔄
➡️ Взвешенная Торговля🔝
➡️ CryptoRadar🆕
➡️ FARGO CRYPTO👑
➡️ PNL Цвета Огурцов🔼
➡️ Crypto Salo😮
➡️ P2PESHNIK💯
➡️ Український Тємщик🎉
➡️ Trading Mindset 🕯
➡️ НЕФОРМАТ 🎁
➡️ TRADER’S LIFE 📈
➡️ Матвей Миллер 💎
➡️ ИНДИКАТОРЫ ⚡️
➡️ Крипта для всех 💵
➡️ RWG Crypto ⚜️
➡️ TDM Crypto 🚀
2️⃣Пишемо «Беру участь» + ваш порядковий номер: ТУТ 👈
🔜 Результати: 19 червня в 21:00
20 409
Долар душить біток, але хто цього не помітив?
DXY на двомісячному хай, ринок знову закладає грудневе підвищення ставки ФРС. Пейролли вийшли сильнішими і біток відкотив більшу частину того 5% скоку, що був на геополітиці. Класика: спершу пампають на новинах, потім зливають на макро
До речі, ETF злили ще $320M у п'ятницю. Це вже не просто корекція, а системний відтік ліквідності з інституціоналів. Питання: чи витримає $60K, коли DXY продовжує тиснути?
Заходь поки канал не став мейнстрімом: https://t.me/+55mfCS
20 409
Солана виглядає як єдиний кандидат на мін-ріверс
Поки всі туплять в біток і чекають $60K, SOL вже відмалював технічну структуру для відскоку. Якщо дивитись на попередні лоу, то ціна підійшла до зони, де минулого разу заходили ліквідації і потім був різкий рух вгору
Питання в іншому чи це просто черговий dead cat bounce, чи реально початок розвороту. Якщо біток продовжить сипатись, SOL теж потягнуть вниз, але поки картинка виглядає краще ніж у більшості альтів
Заходь поки канал не став мейнстрімом: https://t.me/+55mfCS
20 409
Сейлор купив біток по $75,7k, а Том Лі ефір по $3,48k
Зараз це виглядає як лайно, але через пару місяців скажуть "ну норм було". Класика коли ціна падає, всі сміються, коли росте мовчать
Питання: скільки з нас реально готові докуповувати на цих рівнях, а не просто дивитись на графік і згадувати, як треба було?
20 409
Біток тестує 200-тижневу MA на $61.9K
Схоже, що технічний рівень, який весь цикл тримав бика, зараз під питанням. BTC пробив $63K на Binance, ліквідації пішли, і трейдери втупились у графік чи витримає MA, чи полетимо нижче. Додайте сюди санкції США проти іранських бірж і геополітику, і отримуєте не просто корекцію, а повноцінний макродрайв
Звісно, всі чекають відскоку, але $2 трлн капіталізації, які змило з жовтня, не відновлюються за день. Питання: це ще washout перед новим циклом чи ми вже всередині ведмедя, просто не хочемо собі зізнатись?
20 409
Альти ріже і це тільки початок
Більшість монет злили по 10-15% за добу, і це не про якийсь один токен, а про тотальну розпродажу. Binance стрічка вся червона, ліквідації летять, але об'єми поки не такі, щоб кричати "дно"
Схоже, ринок просто видихнув після довгого ралі, і тепер трейдери переставляють позиції. BTC теж не тримає, $64K ловить ліквідації, а альти взагалі без захисту
Питання просте: це миттєвий промив або нормальна корекція, яка триватиме? Поки виглядає як друге
20 409
Біток на $67K і це ще не дно?
BTC впав на 4.5% за добу, пробив $65.4K на лоу. Binance трейдери знову в паніці, але об'єми продажів поки не критичні. Питання: чи це просто корекція перед халвінгом, чи початок чогось гіршого?
Ринок чекає на ФРС, але поки що всі сидять і дивляться на графік. Якщо закріпимось нижче $65K буде цікаво. Якщо ні знову байки про "накопичення"
20 409
🎉 РОЗІГРАШ 300$ ВІД ТОПОВИХ КРИПТО-КАНАЛІВ 🎉
Усього буде 5 переможців по 60 $. Шанси у всіх рівні, тому 100% є сенс брати участь 🛡
Як взяти участь?
1️⃣ Підписуємося на всі канали👇
➡️ Kuzmin Trade 📈
➡️ Все о Скаутах🆒
➡️ Crypto Hollywood🤫
➡️ MandelHandel👑
➡️ FARGO CRYPTO💯
➡️ Crypto by Robot🔄
➡️ Крипта Новичков🔝
➡️ Do and earn🆕
➡️ CryptoLife😮
➡️ Crypto Nimbus🎉
➡️ MAX PROFIT 🕯
➡️ MONEY В КАРМАНЕ💵
➡️ Crypto Sock 💎
➡️ Матвей Миллер 🎁
➡️ Крипта для всех 💵
➡️ НЕФОРМАТ 💵
➡️ Whale Invest 📈
➡️ CryptoПАПА 🚀
2️⃣Пишемо «Беру участь» + ваш порядковий номер: ТУТ 👈
🔜 Результати: 7 червня в 21:0020 409
Strategy продала 32 BTC перший продаж за всю історію
Компанія, яка роками кричала "ніколи не продамо", злила 32 бітка за $2.5M по $77k. Це не про гроші, це про сигнал коли головний бичачий холдер починає фіксити, ринку є над чим подумати
Біток тим часом знову тестує $70k після невдалої спроби закріпитись вище $73k. ETF-відтоки рекордні, макро не допомагає, а трейдери чекають чергового "дна" перед наступним зливом. Класика
20 409
Біток на $73K ринок чекає, але схоже ніхто не знає чого
ФРС, CPI, опціони на $6.3B і CME з 24/7 ф'ючерсами купа подій, а ціна тупо стоїть у $72.4K-$74.4K. Binance трейдери сидять і дивляться на пробій, але поки що його нема
З одного боку макро це завжди тригер, з іншого всі ці каталізатори вже в ціні. Дно проб'ють дампом на новинах чи просто винесуть вгору на ліквідаціях?
20 409
BNB виліз на $735 і тепер всі питають а нахуя?
Бінанс-коін зробив +10% за добу, пробив $720 і пішов далі. З одного боку сильний рух серед великих капів, з іншого ніхто толком не пояснює чому. Якісь качки на споті, ліквідації підігріли, і поїхали
Питання в одному: це черговий pump перед роздачею, чи BNB нарешті перестав бути мертвим вантажем у портфелі? Якщо дивитись на об'єми щось там є, але без фундаменту такі рухи зазвичай закінчуються там же, де й почались
20 409
Yieldstreet: $208M втрат і рефреймінг у Willow
Платформа, де люди втратили дві сотні мільйонів, тепер хоче називатися Willow We. Ребрендинг після такого це не стратегія, це маскування. Інвесторам, які залишилися в позиціях, радять уважно дивитися, чи хоч щось повернуть із тих збитків
20 409
Біток пробив $74К тепер питання в об'ємах
Ринок розвернувся вниз після невдалого закріплення вище $76К. BTC впав до $73.8К, пробивши локальну підтримку, яку ще вчора називали "зоною накопичення". За 24 години ліквідацій на $900 млн більшість лонги
ETH з XRP також в мінусі, альти втрачають по 3-5%. Binance показує підвищену спотову активність, але це радше продажі, ніж набір. Питання: чи це просто стоп-полювання перед черговим ривком, чи початок корекції глибше $72К
20 409
Біток не вивозить $77К злили перед US open
Чергова спроба пробити $77К завершилась дампом прямо на відкритті американської сесії. Патерн знайомий: біда сидить в опорі, а трейдери знову ловлять стоп-лоси. Домінантка BTC трохи відкотилась з 61% до 60% альти теж не радіють, але хоч не кров’ю сходять. JUP анлок сьогодні на 2 PM UTC, 1.78% циркулюючої пропозиції ще один дрібний камінець в город SOL-дефі
20 409
Hyperliquid заходить в макро
Hyperliquid запускає предиктивні ринки на макроекономіку інфляцію, ставки ФРС, інші події. Раніше платформу знали за крипто-деривативами, тепер вона лізе в світ традиційних даних
По суті, це черговий крок до того, щоб ончейн трейдинг став альтернативою Polymarket і класичним фʼючерсам. Залишається питання чи потягне ліквідність такий обʼєм реальних подій, чи це просто черговий хайп навколо нової вкладки в інтерфейсі
20 409
Bitwise CIO: STRC випуск тягне біток далі
Hougan каже що стрімкий випуск STRC від Strategy це один з ключових драйверів поточного ралі. Інституційний приплив через конвертовані ноти виглядає стійкіше ніж черговий ETF-приток. Але наскільки це працюватиме коли ринок розвернеться?
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
