dead angle
Открыть в Telegram
"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."
Больше417
Подписчики
+324 часа
+87 дней
+1430 день
Архив постов
416
Repost from BevZUN's Team
Від себе хочу додати пару слів
Прошедшій рік вийшов доволі насиченим на події різної степені приємності. В першу чергу скажу: Від мене конкретно відтепер постів буде набагато менше через самі знаєте що, в додачу моє місто починають все більше і більше стірати підорахи, тому ситуація не для створення контенту. Але! Контент буде, в вільний час при можливості для вас усіх буду робиц все шо зможу по Тохє, тож нікуда нє уходіть]
Ну той все, казати нема чого більше, донатьте на ЗСУ а там вже розбірьомся, Слава Україні!
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
