dead angle
الذهاب إلى القناة على Telegram
"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."
إظهار المزيد417
المشتركون
+324 ساعات
+87 أيام
+1430 أيام
أرشيف المشاركات
416
Repost from BevZUN's Team
Від себе хочу додати пару слів
Прошедшій рік вийшов доволі насиченим на події різної степені приємності. В першу чергу скажу: Від мене конкретно відтепер постів буде набагато менше через самі знаєте що, в додачу моє місто починають все більше і більше стірати підорахи, тому ситуація не для створення контенту. Але! Контент буде, в вільний час при можливості для вас усіх буду робиц все шо зможу по Тохє, тож нікуда нє уходіть]
Ну той все, казати нема чого більше, донатьте на ЗСУ а там вже розбірьомся, Слава Україні!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
