ru
Feedback
Тезер

Тезер

Открыть в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Тезер

Канал Тезер (@macotezer) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 14 601 подписчиков, занимая 7 648 место в категории Криптовалюты и 4 123 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 14 601 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -192, а за последние 24 часа — -4, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.39%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 6.59% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 517 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 963 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 12.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

14 601
Подписчики
-424 часа
-147 дней
-19230 день
Архив постов
BTC 30m Все як і казав в премаркеті Обємів не вистачило навіть на тест 93к https://www.tradingview.com/x/cZfJDKi2/

Repost from N/a
Pre-Market BTC ETH

BTC Думка яку монетизували в комюніті як на фючах так і на опціонах. Закрився ще днем, не хотів прям сильно перетягувати. Кра
+2
BTC Думка яку монетизували в комюніті як на фючах так і на опціонах. Закрився ще днем, не хотів прям сильно перетягувати. Краще синиця в руках ніж мінус на депі) Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC 1h Поки ціну піджимають до основної поі в 94-96к. Піджимають такими ж обємами як і тримають зверху Я б не розганявся заявляти про те що ціна вже сьогодні-завтра полетить вверх і ми побачимо 100к. Але впевненний в тому що крипта поки чекає відкриття фондового ринку Америки. Останнім часом кореляція між фондовим ринком США та криптою 100% тому дана кореляція і являється відповіддю на запитання "чому рухи без логіки?" Якщо підсумувати свої думки, і врахувати те що зараз ціна просто зажимається вже 2й день біля 94к і не летить вище, то я можу спокійно припустити думку про те що нас сьогодні вечером може очікувати корекція в сторону круглого психологічного числа в 90к. (Ну або фонда відкривається взривним ростом і мій аналіз йде в унітаз) https://www.tradingview.com/x/qcXyakQr/

https://www.youtube.com/live/m1mMr_Rq4vQ?si=eLhY799scDqbpbs7 Лайв трансляція виступу Трампа

BTC 4H https://www.tradingview.com/x/KXUZPRRU/ Зараз ціна заходить в достатньо важливу поі яка знаходиться в дівапазоні 94-96.5к Настпуний супротив який буде чекати ціну це тижневий BB діапазон якого 100-105к. Де найважливише число це 100к так як воно психологічно важливе (знову з кожного відра будуть кричати що BTC 100к) Після недавнього сквізу з 91к до 83к ми не зняли основний пул лімітних заявок по 82к. Ситуацію післяя цього ви вже знаєте. Загалом я що хочу сказати: Будь який безпонтовий рух не важливо лонговий чи шортовий по факту призводить до болючої маніпуляції. Торгую на біржі BingX😍

BTC Знову без роботи лікви - знову без логіки. Вчора і сьогодні дали агресивний вихід вверх загалом на 8% Дуже і дуже сильно
BTC Знову без роботи лікви - знову без логіки. Вчора і сьогодні дали агресивний вихід вверх загалом на 8% Дуже і дуже сильно мені це не подобається, бо це стандартна маніпуляція з тим щоб загнати всіх в лонги і потім побрити В настпуному пості дам огляд техгічної складової чарту Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH

Добрий ранок Скоро сяду за премаркет ранковий Якщо є побажання що можна ще глянути в даному огляді пишіть в коменти Ну і також не забувайте про реакції❤️

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

ETH 1h Ось таку угоду брали в комюніті Набиралась як реакція ціни від старшої поі в вигляді зупинки Але отримали перелой і ціна уже біля твх((( https://www.tradingview.com/x/GaNISTzg/

Repost from N/a
BTC ETH

Добрий ранок❤️ Торгую на біржі BingX😍
+3
Добрий ранок❤️ Торгую на біржі BingX😍

Відкрив портал в пекло😂 Знайшов на компі старі фотографії) Колись аналіз виглядав так😂 Дивлюсь і думаю чому по геометрії по
+6
Відкрив портал в пекло😂 Знайшов на компі старі фотографії) Колись аналіз виглядав так😂 Дивлюсь і думаю чому по геометрії постійно були двійки🫠 Не визнаний світом другий Піфагор😂 Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH

ETH Буде перелой чи ні??? Ваші ставки пані та панове? Торгую на біржі BingX😍
ETH Буде перелой чи ні??? Ваші ставки пані та панове? Торгую на біржі BingX😍

BTC Дуже сильно не подобаєтсья вчорашній перехай і повернення в ренж Це пряма ознака слабкості покупців Більше обємів для про
BTC Дуже сильно не подобаєтсья вчорашній перехай і повернення в ренж Це пряма ознака слабкості покупців Більше обємів для продовження лонгового руху знаходиться в діапазоні FVG 89.6-88.0к А також зона поі 87.7-86.6к Розраховую на те що завтра вечером почнеться рух вниз Торгую на біржі BingX😍

BTC Доречі, з лоя уже +15% чистого руху без зайвих маніпуляцій -_- BTC дивує Торгую на біржі BingX😍
BTC Доречі, з лоя уже +15% чистого руху без зайвих маніпуляцій -_- BTC дивує Торгую на біржі BingX😍

У біржового оператора СМЕ Group сьогодні стався масштабний технічний збій. Проблему досі не вирішили... Ринок Forex сьогодні
+5
У біржового оператора СМЕ Group сьогодні стався масштабний технічний збій. Проблему досі не вирішили... Ринок Forex сьогодні був дуже "веселий", прикріплюю графіки EUR та XAU BTC тим часом намагається закріпитись вище 92к. Альт маркет поки ніяк не реагує, поки є шанси на те що завтра частина ліквідності перелиється в альту з BTC. Торгую на біржі BingX😍