ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 601 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 648,并在 乌克兰 地区排名第 4 123

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 601 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -192,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.39%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.59% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 517 次浏览,首日通常累积 963 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 601
订阅者
-424 小时
-147
-19230
帖子存档
BTC 30m Все як і казав в премаркеті Обємів не вистачило навіть на тест 93к https://www.tradingview.com/x/cZfJDKi2/

Repost from N/a
Pre-Market BTC ETH

BTC Думка яку монетизували в комюніті як на фючах так і на опціонах. Закрився ще днем, не хотів прям сильно перетягувати. Кра
+2
BTC Думка яку монетизували в комюніті як на фючах так і на опціонах. Закрився ще днем, не хотів прям сильно перетягувати. Краще синиця в руках ніж мінус на депі) Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC 1h Поки ціну піджимають до основної поі в 94-96к. Піджимають такими ж обємами як і тримають зверху Я б не розганявся заявляти про те що ціна вже сьогодні-завтра полетить вверх і ми побачимо 100к. Але впевненний в тому що крипта поки чекає відкриття фондового ринку Америки. Останнім часом кореляція між фондовим ринком США та криптою 100% тому дана кореляція і являється відповіддю на запитання "чому рухи без логіки?" Якщо підсумувати свої думки, і врахувати те що зараз ціна просто зажимається вже 2й день біля 94к і не летить вище, то я можу спокійно припустити думку про те що нас сьогодні вечером може очікувати корекція в сторону круглого психологічного числа в 90к. (Ну або фонда відкривається взривним ростом і мій аналіз йде в унітаз) https://www.tradingview.com/x/qcXyakQr/

https://www.youtube.com/live/m1mMr_Rq4vQ?si=eLhY799scDqbpbs7 Лайв трансляція виступу Трампа

BTC 4H https://www.tradingview.com/x/KXUZPRRU/ Зараз ціна заходить в достатньо важливу поі яка знаходиться в дівапазоні 94-96.5к Настпуний супротив який буде чекати ціну це тижневий BB діапазон якого 100-105к. Де найважливише число це 100к так як воно психологічно важливе (знову з кожного відра будуть кричати що BTC 100к) Після недавнього сквізу з 91к до 83к ми не зняли основний пул лімітних заявок по 82к. Ситуацію післяя цього ви вже знаєте. Загалом я що хочу сказати: Будь який безпонтовий рух не важливо лонговий чи шортовий по факту призводить до болючої маніпуляції. Торгую на біржі BingX😍

BTC Знову без роботи лікви - знову без логіки. Вчора і сьогодні дали агресивний вихід вверх загалом на 8% Дуже і дуже сильно
BTC Знову без роботи лікви - знову без логіки. Вчора і сьогодні дали агресивний вихід вверх загалом на 8% Дуже і дуже сильно мені це не подобається, бо це стандартна маніпуляція з тим щоб загнати всіх в лонги і потім побрити В настпуному пості дам огляд техгічної складової чарту Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH

Добрий ранок Скоро сяду за премаркет ранковий Якщо є побажання що можна ще глянути в даному огляді пишіть в коменти Ну і також не забувайте про реакції❤️

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

ETH 1h Ось таку угоду брали в комюніті Набиралась як реакція ціни від старшої поі в вигляді зупинки Але отримали перелой і ціна уже біля твх((( https://www.tradingview.com/x/GaNISTzg/

Repost from N/a
BTC ETH

Добрий ранок❤️ Торгую на біржі BingX😍
+3
Добрий ранок❤️ Торгую на біржі BingX😍

Відкрив портал в пекло😂 Знайшов на компі старі фотографії) Колись аналіз виглядав так😂 Дивлюсь і думаю чому по геометрії по
+6
Відкрив портал в пекло😂 Знайшов на компі старі фотографії) Колись аналіз виглядав так😂 Дивлюсь і думаю чому по геометрії постійно були двійки🫠 Не визнаний світом другий Піфагор😂 Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH

ETH Буде перелой чи ні??? Ваші ставки пані та панове? Торгую на біржі BingX😍
ETH Буде перелой чи ні??? Ваші ставки пані та панове? Торгую на біржі BingX😍

BTC Дуже сильно не подобаєтсья вчорашній перехай і повернення в ренж Це пряма ознака слабкості покупців Більше обємів для про
BTC Дуже сильно не подобаєтсья вчорашній перехай і повернення в ренж Це пряма ознака слабкості покупців Більше обємів для продовження лонгового руху знаходиться в діапазоні FVG 89.6-88.0к А також зона поі 87.7-86.6к Розраховую на те що завтра вечером почнеться рух вниз Торгую на біржі BingX😍

BTC Доречі, з лоя уже +15% чистого руху без зайвих маніпуляцій -_- BTC дивує Торгую на біржі BingX😍
BTC Доречі, з лоя уже +15% чистого руху без зайвих маніпуляцій -_- BTC дивує Торгую на біржі BingX😍

У біржового оператора СМЕ Group сьогодні стався масштабний технічний збій. Проблему досі не вирішили... Ринок Forex сьогодні
+5
У біржового оператора СМЕ Group сьогодні стався масштабний технічний збій. Проблему досі не вирішили... Ринок Forex сьогодні був дуже "веселий", прикріплюю графіки EUR та XAU BTC тим часом намагається закріпитись вище 92к. Альт маркет поки ніяк не реагує, поки є шанси на те що завтра частина ліквідності перелиється в альту з BTC. Торгую на біржі BingX😍