ru
Feedback
mikan theory /рест

mikan theory /рест

Закрытый канал

Жити пити і творити Мікан | Міка Амбасадор Стоуна, Will Wood, Генетичної Опери, Алнст та Всезнаючого читача INTJ 5w6 Aroace💚 Пп: @maieficio Анон: https://t.me/anonymousnovalentinebot?start=1098906381

Больше
293
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-730 день
Архив постов
Repost from STERNENKO
Наслідки масованої комбінованої атаки росіян: • У Києві ворог вбив чотирьох людей. Ще 25 людей постраждали, серед них двоє ді
+4
Наслідки масованої комбінованої атаки росіян: • У Києві ворог вбив чотирьох людей. Ще 25 людей постраждали, серед них двоє дітей. росіяни вдарили по даху Успенського собору Києво-Печерської лаври, пошкоджена велика кількість обʼєктів верхньої частини будівлі. Також під ударом опинилася кіностудія імені Олександра Довженка: пошкоджено костюмний цех, інші корпуси та будівлі. Знищено найбільшу і найстарішу костюмну колекцію України. • У Харкові росіяни завдали повторного удару під час гасіння пожежі та вбили пʼятьох рятувальників ДСНС. Ще щонайменше п’ятеро — поранені. • На Київщині постраждали троє людей, серед них — дитина. • У Сумах постраждали троє людей, серед них — дитина. • У Дніпрі постраждала одна людина. Зруйноване одне з приміщень коледжу, пошкоджений Будинок органної та камерної музики. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Repost from N/a
ЗБІР ЗА КРИ ТО!!!! 🎉 дякую усім за донати і репости, ви найкращі

Repost from N/a
Збір на сухпаї Збираємо 30 000 грн на сухпаї для військових Т0110, 1 Львівської шляховідновлювальної бригади ім. князя Лева,
+1
Збір на сухпаї Збираємо 30 000 грн на сухпаї для військових Т0110, 1 Львівської шляховідновлювальної бригади ім. князя Лева, рота БпАК. Їжа в польових умовах — це базова потреба, яка напряму впливає на стан і роботу хлопців та дівчат. Просимо підтримати збір будь-якою гривнею чи двома. ☕️ Серед усіх, хто задонатить від 200 грн на будь-яку допоміжну банку цього збору, буде розіграш чашки. АЛЕ ОБОВ’ЯЗКОВО НАПИШИ ІМ’Я ЯКЩО КИДАЄШ НЕ З МОНО!!! Кожні 200 грн = 1 шанс у розіграші (400 грн — 2 шанси і т.д.) 🎯 Моя ціль: 2 000 🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/ADxKMZ9VNN 💳 Номер картки банки 4874 1000 3794 1021 Дякуємо кожній та кожному за допомогу, донати та поширення ❤️ Якщо хочеш долучитися до збору зопоміжною банкою, пиши - @vynokur.art

Я знаю що багато хто вийшов з каналу бо вирішив, що я лівнула з км, але це не так, в мене дуже довгий рест через особисті проблеми та купу справ, але я обов’язково повернусь, бо моє серце щиро лежить до цієї справи🥹🥹🥹

Я зʼявляюсь тут знову щоб сказати вам ЯК ЖЕ Я ХОЧУ ПОВЕРНУТИСЬ У КОСПЛЕЙ ну дай бог я зараз розберусь з житлом у Норвегії і зможу знову єбашить🙏🏻🙏🏻🙏🏻 я дуже за цим скучила блін🥲

Repost from N/a
На лодки розвідникам Наші розвідники з Харківщини прохають 2 гумові лодки! Купуємо: - 2 лодки, - 12 весел, - 2 мотузки по 50м
На лодки розвідникам Наші розвідники з Харківщини прохають 2 гумові лодки! Купуємо: - 2 лодки, - 12 весел, - 2 мотузки по 50м, - 10 карабінів, - 2 насосів з акумуляторами З нас лодки з них результат🫡 Збираємо: 100 000 грн 🎯Ціль: 1000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AaxyW2knEr 💳Номер картки банки 4874 1000 2689 9255 для долучання до збору пишіть: тг: @sofiavynokur інстаграм: @vynokur.art

Repost from N/a
Любі друзі, в мене в сім'ї стався піздець і молодший брату треба терміново робити операція правої стопи з використанням дорогостоячих титанових фіксуючих конструкцій. Кому не важко, хто може https://send.monobank.ua/jar/3LUD7xR2WL Операція піздець термінова, буду дуже вдячний, як і моя сім'я, дуже перепрошую що так турбую🥹

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰 🌟 〰〰〰〰〰〰 〰😓😠😶😰🫢😄 🤩🥹😖🙄🤥🫠🤩 😄🙄🙄🤗🫢😅〰 〰〰〰〰〰〰〰 🌟 Post in inst 🌟 〰〰 🌟 Photographer 🌟 〰〰 рт/ реак
+4
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰 🌟 〰〰〰〰〰〰 〰😓😠😶😰🫢😄 🤩🥹😖🙄🤥🫠🤩 😄🙄🙄🤗🫢😅〰 〰〰〰〰〰〰〰 🌟 Post in inst 🌟 〰〰 🌟 Photographer 🌟 〰〰 рт/ реакт?

Зима, яка триває чотири роки. Як би ми всі не хотіли забути той світанок - він назавжди залишиться з нами. Безмежна шана кожн
Зима, яка триває чотири роки. Як би ми всі не хотіли забути той світанок - він назавжди залишиться з нами. Безмежна шана кожному воїну, який непосильною ціною наближає весну. Вічна памʼять і честь всім хто поклав голову в цій жорстокій війні. Подяка тим, хто не опускає руки і підтримує Сили Оборони так як вміє і так як може.

Пройшло вже рівно 4 роки з того, як наше життя назавжди змінилось, різко та безповоротно. Для мене ця війна почалась в Києві,
+4
Пройшло вже рівно 4 роки з того, як наше життя назавжди змінилось, різко та безповоротно. Для мене ця війна почалась в Києві, тоді в перший день я записався у військо, де продовжував службу до 2024 року. Росіяни забрали мої найкращі роки життя, здоровʼя (як фізичне, так і ментальне), багатьох гарних друзів, звʼязок з родиною (не бачив сестру вже більше 3 років), а багато хто з українців втратив набагато більше… Нещодавно передивилявся відео з останнього коміккону та свої фото з 2020 року і таке відчуття, що це було інше життя, років 50 тому І війна не закінчиться сама по собі, тому нам слід бути єдиними, підтримувати військо та економіку країни і одного дня наступить справедливий мир для всіх нас Також буду вдячний, якщо в цю дату підтримаєте збір мого колишнього підрозділу. Хлопців знаю особисто, тому ці гроші підуть саме на військове авто, а не комусь в кишеню

➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿ 🕯🖤 20 лютого — День пам'яті Героїв Небесної Сотні 🎗 ➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿

Балую трішки сьогодні, ловіть вечірній костест на Кьоко, як раз не робила цю версію
+3
Балую трішки сьогодні, ловіть вечірній костест на Кьоко, як раз не робила цю версію

Отак от

❌𝑫𝒆𝒎𝒐𝒏 𝑲𝒊𝒏𝒈 𝒐𝒇 𝑺𝒂𝒍𝒗𝒂𝒕𝒊𝒐𝒏❔ & 𝒀𝒐𝒐 𝑱𝒐𝒐𝒏𝒈-𝑯𝒚𝒖𝒌🔘 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍 𝑶𝒎𝒏𝒊𝒔𝒄𝒊𝒆𝒏𝒕 𝒓𝒆𝒂𝒅𝒆
+2
❌𝑫𝒆𝒎𝒐𝒏 𝑲𝒊𝒏𝒈 𝒐𝒇 𝑺𝒂𝒍𝒗𝒂𝒕𝒊𝒐𝒏❔ & 𝒀𝒐𝒐 𝑱𝒐𝒐𝒏𝒈-𝑯𝒚𝒖𝒌🔘 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍 𝑶𝒎𝒏𝒊𝒔𝒄𝒊𝒆𝒏𝒕 𝒓𝒆𝒂𝒅𝒆𝒓’𝒔 𝒗𝒊𝒆𝒘𝒑𝒐𝒊𝒏𝒕📖 Постик тут 👁️‍🗨️ 📖DKS - мікан 📖YJH - вілка Будемо вдячні за поширення!

І в Докчі було день народження, тож трішки з запізненням, але енівей ловіть постик по орв

Сподіваюсь ви ще памʼятаєте хто я ахасз

New post with SenGen 😈
New post with SenGen 😈

Repost from N/a
Ivantill ˚.🦴 ᵎᵎ   Jock×Emo au ♡♱ (づ> v <)づ ♡ (˶˃⤙˂˶) ˚₊‧꒰ა ♱ ໒꒱ ‧₊˚ Till- yooeoоn⛧ Ivan- Sunny
+3
Ivantill ˚.🦴 ᵎᵎ   Jock×Emo au ♡♱ (づ> v <)づ ♡ (˶˃⤙˂˶) ˚₊‧꒰ა ♱ ໒꒱ ‧₊˚ Till- yooeoоn⛧ Ivan- Sunny

Ловіть ще отакий простенький артик з Мінамі❤️
Ловіть ще отакий простенький артик з Мінамі❤️