mikan theory /рест
Canal cerrado
Жити пити і творити Мікан | Міка Амбасадор Стоуна, Will Wood, Генетичної Опери, Алнст та Всезнаючого читача INTJ 5w6 Aroace💚 Пп: @maieficio Анон: https://t.me/anonymousnovalentinebot?start=1098906381
Mostrar más293
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
-730 días
Archivo de publicaciones
Repost from STERNENKO
+4
Наслідки масованої комбінованої атаки росіян:
• У Києві ворог вбив чотирьох людей. Ще 25 людей постраждали, серед них двоє дітей.
росіяни вдарили по даху Успенського собору Києво-Печерської лаври, пошкоджена велика кількість обʼєктів верхньої частини будівлі.
Також під ударом опинилася кіностудія імені Олександра Довженка: пошкоджено костюмний цех, інші корпуси та будівлі. Знищено найбільшу і найстарішу костюмну колекцію України.
• У Харкові росіяни завдали повторного удару під час гасіння пожежі та вбили пʼятьох рятувальників ДСНС. Ще щонайменше п’ятеро — поранені.
• На Київщині постраждали троє людей, серед них — дитина.
• У Сумах постраждали троє людей, серед них — дитина.
• У Дніпрі постраждала одна людина. Зруйноване одне з приміщень коледжу, пошкоджений Будинок органної та камерної музики.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Repost from N/a
ЗБІР ЗА КРИ ТО!!!! 🎉
дякую усім за донати і репости, ви найкращі
Repost from N/a
+1
Збір на сухпаї
Збираємо 30 000 грн на сухпаї для військових Т0110, 1 Львівської шляховідновлювальної бригади ім. князя Лева, рота БпАК.
Їжа в польових умовах — це базова потреба, яка напряму впливає на стан і роботу хлопців та дівчат.
Просимо підтримати збір будь-якою гривнею чи двома.
☕️ Серед усіх, хто задонатить від 200 грн на будь-яку допоміжну банку цього збору, буде розіграш чашки.
АЛЕ ОБОВ’ЯЗКОВО НАПИШИ ІМ’Я ЯКЩО КИДАЄШ НЕ З МОНО!!!
Кожні 200 грн = 1 шанс у розіграші
(400 грн — 2 шанси і т.д.)
🎯 Моя ціль: 2 000
🔗 Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/ADxKMZ9VNN
💳 Номер картки банки
4874 1000 3794 1021
Дякуємо кожній та кожному за допомогу, донати та поширення ❤️
Якщо хочеш долучитися до збору зопоміжною банкою, пиши - @vynokur.art
Я знаю що багато хто вийшов з каналу бо вирішив, що я лівнула з км, але це не так, в мене дуже довгий рест через особисті проблеми та купу справ, але я обов’язково повернусь, бо моє серце щиро лежить до цієї справи🥹🥹🥹
Я зʼявляюсь тут знову щоб сказати вам ЯК ЖЕ Я ХОЧУ ПОВЕРНУТИСЬ У КОСПЛЕЙ ну дай бог я зараз розберусь з житлом у Норвегії і зможу знову єбашить🙏🏻🙏🏻🙏🏻 я дуже за цим скучила блін🥲
Repost from N/a
На лодки розвідникам
Наші розвідники з Харківщини прохають 2 гумові лодки!
Купуємо:
- 2 лодки,
- 12 весел,
- 2 мотузки по 50м,
- 10 карабінів,
- 2 насосів з акумуляторами
З нас лодки з них результат🫡
Збираємо: 100 000 грн
🎯Ціль: 1000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AaxyW2knEr
💳Номер картки банки
4874 1000 2689 9255
для долучання до збору пишіть:
тг: @sofiavynokur
інстаграм: @vynokur.art
Repost from N/a
Любі друзі, в мене в сім'ї стався піздець і молодший брату треба терміново робити операція правої стопи з використанням дорогостоячих титанових фіксуючих конструкцій.
Кому не важко, хто може
https://send.monobank.ua/jar/3LUD7xR2WL
Операція піздець термінова, буду дуже вдячний, як і моя сім'я, дуже перепрошую що так турбую🥹
Repost from 🎎 сігма вумєн || маікусе
+4
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
🌟
〰〰〰〰〰〰
〰😓😠😶😰🫢😄
🤩🥹😖🙄🤥🫠🤩
😄🙄🙄🤗🫢😅〰
〰〰〰〰〰〰〰
🌟 Post in inst 🌟
〰〰
🌟 Photographer 🌟
〰〰
рт/ реакт?
Repost from ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Зима, яка триває чотири роки.
Як би ми всі не хотіли забути той світанок - він назавжди залишиться з нами.
Безмежна шана кожному воїну, який непосильною ціною наближає весну.
Вічна памʼять і честь всім хто поклав голову в цій жорстокій війні.
Подяка тим, хто не опускає руки і підтримує Сили Оборони так як вміє і так як може.
Repost from Паунс у вікно
+4
Пройшло вже рівно 4 роки з того, як наше життя назавжди змінилось, різко та безповоротно.
Для мене ця війна почалась в Києві, тоді в перший день я записався у військо, де продовжував службу до 2024 року. Росіяни забрали мої найкращі роки життя, здоровʼя (як фізичне, так і ментальне), багатьох гарних друзів, звʼязок з родиною (не бачив сестру вже більше 3 років), а багато хто з українців втратив набагато більше…
Нещодавно передивилявся відео з останнього коміккону та свої фото з 2020 року і таке відчуття, що це було інше життя, років 50 тому
І війна не закінчиться сама по собі, тому нам слід бути єдиними, підтримувати військо та економіку країни і одного дня наступить справедливий мир для всіх нас
Також буду вдячний, якщо в цю дату підтримаєте збір мого колишнього підрозділу.
Хлопців знаю особисто, тому ці гроші підуть саме на військове авто, а не комусь в кишеню
Repost from Посол Содому в Україні
➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿
🕯🖤 20 лютого — День пам'яті Героїв Небесної Сотні 🎗
➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿
+3
Балую трішки сьогодні, ловіть вечірній костест на Кьоко, як раз не робила цю версію
І в Докчі було день народження, тож трішки з запізненням, але енівей ловіть постик по орв
Repost from N/a
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
