ru
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Открыть в Telegram
1 349
Подписчики
-124 часа
+47 дней
+2230 день
Архив постов
Так що?
Anonymous voting

Я ох*ела
Я ох*ела

Це що?
Anonymous voting

Мамка знову пече 🥟
Мамка знову пече 🥟

https://www.instagram.com/p/DEPgtfgtB6W/?igsh=YTVxOW80bW0xM3Jm ❤️ Друзі, тут ми робимо практику. Пишіть результати року 🙂‍↕️навіть якщо всіх вони бісять, це не ваші проблеми 😄 Важливо цінувати себе і свої досягнення, навіть найменші. 🙌🏼

З плюсів - на місце старого приходить нове!🕊️ Вам підходяще більше по вібраціям прямо зараз. Не старий друг краще нових двох, а підходящий знайомий краще непідходящих друзів - можливо, так краще?😅

А ви легко розлучаєтеся з людьми? Подумала про висновки року. Одразу згадала, з якою кількістю людей прийшлось розлучитися - з друзями до гробу, з тими, кого я любила, поважала. Не зря рік карми 🙂‍↕️ Але, у мене зʼявилась чудова риса - якщо людина проявляє до мене неповагу - я викреслюю її з життя одразу, і більше про неї автоматично не згадую. Не думаю. Це як фільм, який я подивилася і забула, залишила десь в памʼяті. Дякую за досвід і не таю образ 💚🕊️ я зрозуміла, що мені так легше і корисніше для здоровʼя. А ще не хочу енергію свою віддавати, віддам краще сімʼї 😊 За сімʼю у мене зовсім інші правила. А у вас як?

До речі, я думала, що просто зливаю зараз енергію, але у мене трапився інсайт - я можу про це казати вільно. І не боятися втратити аудиторію. Тому що я як раз втрачу НЕ свою аудиторію ☺️🙌🏼 Мій рівень майстерності мені дозволяє таке робити. Люди будуть. Дякую вам , любі друзі, які тут зі мною, розділяють або не розділяють думку - але зі мною ❤️

Але якщо є злість - злитесь. Не подавляйте. Спитайте у психологів, що з цим робити.

Ніхера це не до добра. Це ще до декількох життів опрацювання карми

Кожного разу, коли будете радіти чужої біді, росіянина або українця, уявляйте як стоїть астральна сенсейка Анастасія, і лагідно і з розумінням вам каже: «ай ай»

Грубо, але, можливо, ви замислитесь?

У мене часто питають: ти ж екстрасенс, коли закінчиться війна? А вона не закінчиться, поки людям буде вигідно, що йде війна, поки людям, хто пробився на верхівки, буде вигідно збирати величезні гроші завдяки тому, що народом маніпулюють, народ травлять навіть в середині країни - схід на захід, укр мову на рос, і тд. Поки будуть мамки пишатися, що у їх дітей точно немає руської крові. Поки Притули будуть збирати копійки у тих, у кого ці копійки останні, маніпулюючи почуттями провини. А потім витрачати зовсім не туди. Поки буде у вас в середині злість, агресія, ось це гаденькое злорадство, коли ви бачите, що десь в багатоповерхівку в р•сії щось потрапило, і люди постраждали. Давайте дивиться правді в очі, а не уникати її. Це означає «виходити із позиції жертви». Вона не закінчиться. Дай Бог, що я помиляюсь :) я буду найщасливішим помилившимся

У мене з дитинства є спогад, коли класі в 5 в школі святкували день перемоги, і до мене дійшло, що «не всі німці погані» 😊 і деяких змушували воювати, та і взагалі, перечитуючи зараз спогади про вчинки радянських військових… краще таке не читати. Я не порівнюю. Просто коли чую, коли умовний Платон з садочка каже, що «всіх руських треба вбивати», згадую свій інсайт з дитинства, що «не всі німці погані». Як душа, я розумію подібне мислення, яке сформувалося через болючі травми. Як мати, я не розумію, і буду намагатися виховувати дитину в толерантному і дійсно вільному суспільстві.

Часта тема розмов в нашої родині: я не хочу, щоб дитина приходила і казала, що «всіх руських треба вбивати», тому що батьки я
Часта тема розмов в нашої родині: я не хочу, щоб дитина приходила і казала, що «всіх руських треба вбивати», тому що батьки якомусь хлопчику в садочку це сказали, а він сказав іншим дітям. Так, таке було. Ми пояснили, що діти лише повторюють думки дорослих, і кожен повинен думати своєю головою. І дорослі іноді не думають. Або думають не вірно для тебе. І немає поганих націй, є «погані» люди, які насправді просто думають не так, як ти. Або просто тупі? Цей допис в тредс тому доказ.

Коли я передаю Рейкі, я відчуваю, що передаю щось дійсно важливе. Тому що гармонізація всього світу починається з однієї людини. З СЕБЕ. 🕊️

Вчора і сьогодні у мене були ініціації Рейкі. Дуже благосні моменти ☺️ Але я не про це. Я подивилася ціни інших майстрів - моя ціна на ініціацію Рейкі 1 і 2 ступенів дуже низька 😳 Хоча це 5555 грн 1 ступень (є варіант з персональною ініціацією, там дорожче) І 250-350 $ другий ступень. І це дуже доступно, як для рейкі. Просто щоб всі знали 😂

Так, я записалась на групову регресію Ірини Ніжник, там буде якась практика на НР Але прикол в тому , що туди можна ще одну людину запросити 😅 Хто хоче на групову регресію в прямому ефірі з Іриною? Тільки якщо точно треба ⬇️ я першому скину посилання 🔗

Хочу також показати, як приємно закінчилась наша дискусія ❤️😻 Творимо добро 😂
Хочу також показати, як приємно закінчилась наша дискусія ❤️😻 Творимо добро 😂

Пишаюсь собою: ✅кордони свого простору відстояла ✅ввічливо попросила, а не заблокувала ✅всередині негативу майже не відчула 😁 хвалимо себе за маленькі досягнення