1 349
مشترکین
-124 ساعت
+47 روز
+2230 روز
آرشیو پست ها
1 349
https://www.instagram.com/p/DEPgtfgtB6W/?igsh=YTVxOW80bW0xM3Jm
❤️
Друзі, тут ми робимо практику.
Пишіть результати року 🙂↕️навіть якщо всіх вони бісять, це не ваші проблеми 😄
Важливо цінувати себе і свої досягнення, навіть найменші. 🙌🏼
1 349
З плюсів - на місце старого приходить нове!🕊️
Вам підходяще більше по вібраціям прямо зараз.
Не старий друг краще нових двох, а підходящий знайомий краще непідходящих друзів - можливо, так краще?😅
1 349
А ви легко розлучаєтеся з людьми?
Подумала про висновки року. Одразу згадала, з якою кількістю людей прийшлось розлучитися - з друзями до гробу, з тими, кого я любила, поважала. Не зря рік карми 🙂↕️
Але, у мене зʼявилась чудова риса - якщо людина проявляє до мене неповагу - я викреслюю її з життя одразу, і більше про неї автоматично не згадую. Не думаю. Це як фільм, який я подивилася і забула, залишила десь в памʼяті.
Дякую за досвід і не таю образ 💚🕊️ я зрозуміла, що мені так легше і корисніше для здоровʼя.
А ще не хочу енергію свою віддавати, віддам краще сімʼї 😊
За сімʼю у мене зовсім інші правила. А у вас як?
1 349
До речі, я думала, що просто зливаю зараз енергію, але у мене трапився інсайт - я можу про це казати вільно.
І не боятися втратити аудиторію.
Тому що я як раз втрачу НЕ свою аудиторію ☺️🙌🏼
Мій рівень майстерності мені дозволяє таке робити. Люди будуть.
Дякую вам , любі друзі, які тут зі мною, розділяють або не розділяють думку - але зі мною ❤️
1 349
Але якщо є злість - злитесь. Не подавляйте. Спитайте у психологів, що з цим робити.
1 349
Кожного разу, коли будете радіти чужої біді, росіянина або українця, уявляйте як стоїть астральна сенсейка Анастасія, і лагідно і з розумінням вам каже: «ай ай»
1 349
У мене часто питають: ти ж екстрасенс, коли закінчиться війна?
А вона не закінчиться, поки людям буде вигідно, що йде війна, поки людям, хто пробився на верхівки, буде вигідно збирати величезні гроші завдяки тому, що народом маніпулюють, народ травлять навіть в середині країни - схід на захід, укр мову на рос, і тд.
Поки будуть мамки пишатися, що у їх дітей точно немає руської крові.
Поки Притули будуть збирати копійки у тих, у кого ці копійки останні, маніпулюючи почуттями провини. А потім витрачати зовсім не туди.
Поки буде у вас в середині злість, агресія, ось це гаденькое злорадство, коли ви бачите, що десь в багатоповерхівку в р•сії щось потрапило, і люди постраждали.
Давайте дивиться правді в очі, а не уникати її. Це означає «виходити із позиції жертви».
Вона не закінчиться.
Дай Бог, що я помиляюсь :) я буду найщасливішим помилившимся
1 349
У мене з дитинства є спогад, коли класі в 5 в школі святкували день перемоги, і до мене дійшло, що «не всі німці погані» 😊 і деяких змушували воювати, та і взагалі, перечитуючи зараз спогади про вчинки радянських військових… краще таке не читати.
Я не порівнюю. Просто коли чую, коли умовний Платон з садочка каже, що «всіх руських треба вбивати», згадую свій інсайт з дитинства, що «не всі німці погані».
Як душа, я розумію подібне мислення, яке сформувалося через болючі травми.
Як мати, я не розумію, і буду намагатися виховувати дитину в толерантному і дійсно вільному суспільстві.
1 349
Часта тема розмов в нашої родині: я не хочу, щоб дитина приходила і казала, що «всіх руських треба вбивати», тому що батьки якомусь хлопчику в садочку це сказали, а він сказав іншим дітям.
Так, таке було.
Ми пояснили, що діти лише повторюють думки дорослих, і кожен повинен думати своєю головою.
І дорослі іноді не думають. Або думають не вірно для тебе.
І немає поганих націй, є «погані» люди, які насправді просто думають не так, як ти. Або просто тупі?
Цей допис в тредс тому доказ.
1 349
Коли я передаю Рейкі, я відчуваю, що передаю щось дійсно важливе.
Тому що гармонізація всього світу починається з однієї людини.
З СЕБЕ. 🕊️
1 349
Вчора і сьогодні у мене були ініціації Рейкі.
Дуже благосні моменти ☺️
Але я не про це. Я подивилася ціни інших майстрів - моя ціна на ініціацію Рейкі 1 і 2 ступенів дуже низька 😳
Хоча це 5555 грн 1 ступень (є варіант з персональною ініціацією, там дорожче)
І 250-350 $ другий ступень.
І це дуже доступно, як для рейкі.
Просто щоб всі знали 😂
1 349
Так, я записалась на групову регресію Ірини Ніжник, там буде якась практика на НР
Але прикол в тому , що туди можна ще одну людину запросити 😅
Хто хоче на групову регресію в прямому ефірі з Іриною? Тільки якщо точно треба ⬇️ я першому скину посилання 🔗
1 349
Пишаюсь собою:
✅кордони свого простору відстояла
✅ввічливо попросила, а не заблокувала
✅всередині негативу майже не відчула
😁 хвалимо себе за маленькі досягнення
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
