1 349
Подписчики
-124 часа
+47 дней
+2230 день
Архив постов
1 349
Не знаю, правильно я зробила або ні (скоріш так, раз я так зробила 😄) але зелений Бальман залишила на пошті.
Тому що бежевий я вже придбала. Навіть якщо би купила зелений, бежевий здавати би не хотіла.
Купити два - за мої гроші то жирно 😂 я краще 750 $ вкладу кудись, тому що робила вже багато покупок одягу останнім часом.
Чоловік сказав, кинь карту - я також не захотіла, тому що два схожих піджака - це перепотребление🥲
І ось тут мене більше мучало питання - чи екологічно відмовитися від грошей чоловіка.
Як ви бачите, у мене дійсно був духовно-філософський колапс через цей піджак.
1 349
Моя найбільша МУКА за останній тиждень , який піджак обрати
Ноунейм за 24000 або балмейн за 31000
Обидва подобаються. Обидва якісні. І різні
1 349
О 12:00 проведу ефір - сканування ваших душ!
Як виглядають ваші душі. Можливо минулі втілення. Блоки. Чакри. Ваши запити. Все що прийде.
З 12 до 13!
В нашому ефірному ТГ ⬇️
https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy
1 349
Щось сьогодні спілкування класне! Читаю дірект.
Памʼятаєте нашу сесію? Її тут можна знайти і за донат самостійно прослухати
1 349
А знаєте, що забула сказати.
Мені пише дівчина, що хоче на навчання по аурі. І питає: я з Оріона, а звідки ти?
І тут я пішла в ченнелінг, і зрозуміла, що я також, просто не знала назву всіх цивілізацій, і де вони були розташовані, які я бачила 😂
1 349
Коли ти донька Ра і сам Ра, які можуть бути блоки? Які можуть бути невпевненості? Все здається таким смішним.
І стаєш добріше.
1 349
Осіріс багато підказував 🤲🏻💚
Це дядя з зеленою головою 😊
Так приємно пазлики збирати.
Що мені це дає в реальному житті?
Спокій. Впевненість. Відчуття, що всі блага я можу взяти так легко і спокійно. Що я частинка великого і мудрого, і є те саме велике і мудре.
1 349
Моя душа багато разів жила на Оріоні. В різних цивілізаціях. На різних зірках і планетах. Тому зараз мені допомагають боги Єгипту.
1 349
По шматочкам збираю, звідки моя душа, бо погано чую космічні назви😂🤲🏻
Я обалдела від щастя, коли зараз гуглила Оріон, і побачила, що у нього, виявляється, є пояс! І туманність.
Як я і почула.
Alninem - змусила бідолагу інопланетянина по літерам мені написати на уявному піску палкою 😂
Дивлюсь, а є така зірка, як раз на поясі - Alnilam 🥹
Ось так насправді я складно здобуваю інфо для «Аури. Астрал», тому що все, що є в інтернеті, я повинна перевірити у наставників.
1 349
Я так рада бачити і відчувати кожного ❤️🤲🏻 неймовірні зустрічі. Енергодіагностика
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
