es
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Ir al canal en Telegram
1 349
Suscriptores
-124 horas
+47 días
+2230 días
Archivo de publicaciones
Mensaje de video00:27

Але вайб присутній

Це той, що перший ноунейм. Якість такі краще у балмейна

Mensaje de video00:13

Желаю всем таких «проблем», одним словом 😊🤗😘😁

Не знаю, правильно я зробила або ні (скоріш так, раз я так зробила 😄) але зелений Бальман залишила на пошті. Тому що бежевий я вже придбала. Навіть якщо би купила зелений, бежевий здавати би не хотіла. Купити два - за мої гроші то жирно 😂 я краще 750 $ вкладу кудись, тому що робила вже багато покупок одягу останнім часом. Чоловік сказав, кинь карту - я також не захотіла, тому що два схожих піджака - це перепотребление🥲 І ось тут мене більше мучало питання - чи екологічно відмовитися від грошей чоловіка. Як ви бачите, у мене дійсно був духовно-філософський колапс через цей піджак.

На другому фото я в пижамі на пошті 😂😂

Моя найбільша МУКА за останній тиждень , який піджак обрати Ноунейм за 24000 або балмейн за 31000 Обидва подобаються. Обидва
+1
Моя найбільша МУКА за останній тиждень , який піджак обрати Ноунейм за 24000 або балмейн за 31000 Обидва подобаються. Обидва якісні. І різні

О 12:00 проведу ефір - сканування ваших душ! Як виглядають ваші душі. Можливо минулі втілення. Блоки. Чакри. Ваши запити. Все що прийде. З 12 до 13! В нашому ефірному ТГ ⬇️ https://t.me/+expj1CM7jRdjYmEy

🤍

Щось сьогодні спілкування класне! Читаю дірект. Памʼятаєте нашу сесію? Її тут можна знайти і за донат самостійно прослухати
Щось сьогодні спілкування класне! Читаю дірект. Памʼятаєте нашу сесію? Її тут можна знайти і за донат самостійно прослухати

Всесвіт з нами постійно говорить. Просто ми не завжди чуємо.

А знаєте, що забула сказати. Мені пише дівчина, що хоче на навчання по аурі. І питає: я з Оріона, а звідки ти? І тут я пішла в ченнелінг, і зрозуміла, що я також, просто не знала назву всіх цивілізацій, і де вони були розташовані, які я бачила 😂

Це дуже прикольно, адже я сьогодні планувала сфотографувати туманність Оріна🤭

Коли ти донька Ра і сам Ра, які можуть бути блоки? Які можуть бути невпевненості? Все здається таким смішним. І стаєш добріше.

Осіріс багато підказував 🤲🏻💚 Це дядя з зеленою головою 😊 Так приємно пазлики збирати. Що мені це дає в реальному житті? С
+1
Осіріс багато підказував 🤲🏻💚 Це дядя з зеленою головою 😊 Так приємно пазлики збирати. Що мені це дає в реальному житті? Спокій. Впевненість. Відчуття, що всі блага я можу взяти так легко і спокійно. Що я частинка великого і мудрого, і є те саме велике і мудре.

Моя душа багато разів жила на Оріоні. В різних цивілізаціях. На різних зірках і планетах. Тому зараз мені допомагають боги Єг
Моя душа багато разів жила на Оріоні. В різних цивілізаціях. На різних зірках і планетах. Тому зараз мені допомагають боги Єгипту.

По шматочкам збираю, звідки моя душа, бо погано чую космічні назви😂🤲🏻 Я обалдела від щастя, коли зараз гуглила Оріон, і по
+1
По шматочкам збираю, звідки моя душа, бо погано чую космічні назви😂🤲🏻 Я обалдела від щастя, коли зараз гуглила Оріон, і побачила, що у нього, виявляється, є пояс! І туманність. Як я і почула. Alninem - змусила бідолагу інопланетянина по літерам мені написати на уявному піску палкою 😂 Дивлюсь, а є така зірка, як раз на поясі - Alnilam 🥹 Ось так насправді я складно здобуваю інфо для «Аури. Астрал», тому що все, що є в інтернеті, я повинна перевірити у наставників.

Я так рада бачити і відчувати кожного ❤️🤲🏻 неймовірні зустрічі. Енергодіагностика
Я так рада бачити і відчувати кожного ❤️🤲🏻 неймовірні зустрічі. Енергодіагностика

photo content
+1